• 19 Фев 2026 |
  •  USD / BGN 1.6636
  •  GBP / BGN 2.2450
  •  CHF / BGN 2.1046
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Голмайсторът на френския Монако Радамел Фалкао пропуска световното в Бразилия

Голмайсторът на френския Монако Радамел Фалкао пропуска световното в Бразилия

/КРОСС/ Голмайсторът на френския Монако Радамел Фалкао със сигурност пропуска предстоящото световното първенство в Бразилия. Колумбийският национал претърпя операция на коляното, след като се контузи по време на мач за Купата на Франция срещу Мон Д'ор Азерг.

Монако спечели с 3:0 сблъсъка с четвъртодивизионния тим, но загуби звездата си за дълго време, което със сигурност ще се отрази на тима в борбата за титлата във френската Лига 1. Фалкао скъса кръстни връзки и беше опериран. "Много съм тъжен. Ще направя всичко възможно, за да се възстановя максимално бързо, но шансът да играя на световното е почти нулев. Сега съм фокусиран върху възстановяването си и ще давам всеки ден 100%, за да постигна целта си", заяви Фалкао.

След успешната операция, специалистите са на мнение, че шансовете на Фалкао да защитава цветовете на Колумбия на първенството на планетата са 50:50. Ръководството на Монако вече започна да му търси заместник, като спряганите имена са тези на Хълк, Хавиер Ернандес и Мирко Вучинич.

 

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай
  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2026 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.