• 08 Дек 2025 |
  •  USD / BGN 1.6781
  •  GBP / BGN 2.2363
  •  CHF / BGN 2.0833
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Още един напуска ГЕРБ

Още един напуска ГЕРБ

/КРОСС/ Виктор Митраков е поредният член на ПП ГЕРБ, който е взел решение да я напусне. „С ръководството на ГЕРБ съм от 2 години, няма какво да се промени. Решението съм го взел отдавна.", това заяви Митраков в сутрешния блок на ТВ7.

„Мислехме си, че ще надграждаме България, а вместо това четири години рушихме. Разрушихме бизнеса, откраднаха ми моята 20-годишна ммечта да мисля и говоря свободно, няма как да продължа нататък с ГЕРБ", обясни мотивите си той.

Митраков призна,че не е виждал Борисов на живо.
Нарежданията се спускали от „Злия", както се изрази той и поясни, че това е първият председател на ГЕРБ - Цветан Цветанов, отговори водещата.

„Вероятно и други ще напуснат партията, това отделяне на членове ще продължи след празниците", каза още той и обяви, че е имал предложение от партията на Бареков.

„Обявил съм напускането си на всички наши членове и честно да ви кажа, всички ме подкрепят. Надявам се и те да успеят да претърпят тази метаморфоза", допълни Митраков.

Той допълни, че сред тези, които ще напуснат след Нова година има и общински съветници.

 

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай

До тиквата

Те и да бягат, спасение няма! Белязани са! Години са участвали в ликвидирането на народа си. а народаната памет е жива! Да му мислят, възмездието предстои !!!!

20.12.2013 20:35:32

Анонимен

Защо не избягаха докато бяха на власт? Защото имаше поне шансове за далавери, облаги и привилегии. Чешмата пресъхна и - айде да ни нема! Мижитурки!!!

20.12.2013 15:02:08

Анонимен

Тази партия не беше нищо друго освен една диктаторска партия и правителство от типа на Хитлеризма и Сталинизма! Толкова много общи черти има ГЕРБ с Национал социалистическата партия на Хитлер ,че няма и на къде! Затова ако има все още честни хора там те трябва да се махнат и оставят фюрерите си Боко и Цоко сами! Разбира се верните кученца ще останат и ще джавкат когато и както им кажат фюрерите. Тези трябва да отидат на Народен съд. Толкова много злини направиха на Българския народ!

20.12.2013 10:00:09

Тиквата

Браво!Бягайте далече от тази пасмина крадлива,наречена ГЕРБ! Гробокопачите на майчица България...

20.12.2013 09:52:58

  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2025 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.