• 10 Дек 2025 |
  •  USD / BGN 1.6811
  •  GBP / BGN 2.2375
  •  CHF / BGN 2.0905
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Христо Гешов празнува своя 24-ти рожден ден

Христо Гешов празнува своя 24-ти рожден ден

/КРОСС/Днес, на 7 март, повод да почерпи има председателят на фондация „Христо Гешов" и лице на кампанията за борба с хепатита Христо Гешов.

Христо навършва 24 години. Той доказа, че сам с много хъс, енергия и положителна емоция може да се постигне много.

Христо е носител на коварния вирус хепатит Б, с  тежки усложнения - цироза на черния дроб в напреднал стадий. В края на миналата година отказа да пие животоспасяващото си лекарство в знак на протест срещу здравното министерство, след което част от исканията му бяха изпълнени.

Христо е борбен човек и доказа, че невъзможни неща няма. Определя се като обикновен човек, но за нас, екипа на фондация „Христо Гешов", той е истински българин, готов да се жертва в името на българския народ. Ние, неговите колеги му пожелаваме на първо място здраве и дълъг живот, много професионални успехи. Нека щастието го спохожда във всеки един ден от живота му, нека радоста го дебне зад всеки ъгъл, нека има повече поводи за усмивки, късни вечери с верни приятели. Животът му да бъде като песен, да продължава в борбата си, защото България има нужда от него.

Приятелю, пожелаваме ти истинска любов - обичай лудо и се раздавай, и докажи на света, че с любов отминават всички болести. Бъди искрен, бъди истински.

Днес на този ден всеки един от популярните личности в страната ни застава отново зад каузата на Гешов, застава зад него като личност и му желае пълно оздравяване. Христо ние сме с теб!

Христо стартира Национална информационна кампания за борба и превенция с хепатита миналата година дни след като излиза от дългия си престой в болница в София. По-късно основава фондация, която, освен с превенция срещу хепатита, помага и на граждани, живеещи с вируса хепатит. Той е и организатор на Националното турне в подкрепа на борбата с хепатита, което преминава през страната.

И ние му желаем здраве и дълголетие и много поводи за почерпка!

 

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай
  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2025 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.