• 05 Дек 2025 |
  •  USD / BGN 1.6765
  •  GBP / BGN 2.2365
  •  CHF / BGN 2.0940
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Каролев: Пехливанов и Прошков плагиатстват, Фандъкова и Кадиев не, защото са леви

Каролев: Пехливанов и Прошков плагиатстват, Фандъкова и Кадиев не, защото са леви

София /КРОСС/ Това, за което трябва да се вложат най-много пари в София, е липсата на градска мобилност – пътищата, тротоарите, градският транспорт. Трябва да се преасфалтират всички улици, които имат нужда, трябва да се подобри канализацията и третото нещо – не трябва да се внасят трамваи по на 30 години. В момента внасяме трамваи, които са произведени преди 30 години – това е лудо разпиляване на пари. Това заяви Владимир Каролев, кандидат за кмет на София от НДСВ, в интервю за Дарик радио, „Седмицата”. По повод какъв процент от парите на софиянци да остават в София Каролев заяви, че сега няма такъв процент. Всички го обещаваха, но не стана и сега няма да стане. „Това е все едно да кажете Каролев може ли да стане космонавт”, заяви още той и подчерта: „Не искам да обещавам на софиянци миражи”.

На въпрос колко трябва да струва билетчето за градския транспорт в София, икономистът Владимир Каролев коментира, че не може да каже по-висока цена, защото няма анализ. „Чудя се защо трябва да се дават на частните фирми повече на километър, отколкото на общинските”, попита Каролев. „Винаги съм бил против маршрутките в София, знае се кои линии са контролирани от БСП и от СДС”, поясни той.

Владимир Каролев заяви, че негов студент прави система, с която да направи мониторинг с всички изказвания на общинския съветник и изказванията на неговите опоненти, които плагиатстват от неговите идеи през годините. Най-много „крадат” от идеите му Николай Пехливанов от „Атака” и Прошко Прошков. Йорданка Фандъкова и Георги Кадиев не крадат, защото за леви партии. 

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай
  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2025 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.