• 05 Дек 2025 |
  •  USD / BGN 1.6765
  •  GBP / BGN 2.2365
  •  CHF / BGN 2.0940
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Трамваят, предизвикал тежката катастрофа в София, преминал на червено

Трамваят, предизвикал тежката катастрофа в София, преминал на червено

София /КРОСС/ Преминаване на трамваят на червено е вероятната причината за тежката катастрофа в София, при която пострадаха общо 16 души. Това са констатирали от МВР след преглед на записите от видеонаблюдението в района. На камерите ясно се виждало как трамваят се опитва да премине кръстовището на червен светофар секунди преди да удари маршрутката. Все още не е изключена и версията за неизправни спирачки, макар че от видеонаблюдението става ясно, че минута преди инцидента мотрисата е спряла на една от спирките безпроблемно.
Предстоят още разпити на свидетели по случая и технически експертизи.
Катастрофата между два трамвая, лек автомобил и маршрутка станала малко след 14.00 часа вчера на кръстовището на ул. „Граф Игнатиев" и бул. „Васил Левски". При инцидента пострадаха 16 души, като състоянието на двама от тях бе критично.

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай

Анонимен

Не бива много да се шуми сега за това. Все пак избори идат.

21.10.2011 15:35:58

  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2025 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.