• 06 Дек 2025 |
  •  USD / BGN 1.6795
  •  GBP / BGN 2.2411
  •  CHF / BGN 2.0885
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Черна гора няма власт върху цялата си територия

Черна гора няма власт върху цялата си територия

Подгорица, Черна гора /КРОСС/ Общините в Черна гора, където на власт са опозиционните партии прилагат свои собствени правила, писаха в понеделник някои местни медии, цитирани от "МРТ".

В Плевлье и Плужина, а в по-малка степен и в Херцег Нови, отдавна е установена практиката на общински "протоколи", според които на местни тържества не се свири държавния химн, или ако се свири - той драстично се съкращава. Пак според тези "правила" не е прието на подобни тържества да се издига и националното знаме, което предизвиква голяма тревога в местната общественост.

Общинският съвет на Социалистическата народна партия (СНП) в Плевлье - партия, която е на власт в града, дори твърди, че населеното място е "жертва на Черна гора". В тяхното съобщение се изтъква, че "черногорският режим" иска да спечели "крепостта Плевлье".

Техните коалиционни партньори, сръбските радикали дори говорят за "черногорска окупация" на Плевлье.

/НИ/

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай
  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2025 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.