-
05 Дек 2025 |
USD / BGN 1.6765
GBP / BGN 2.2365
CHF / BGN 2.0940- Радиация: София 0.11 (µSv/h)
- Времето:
София 0°C 
Майкъл Джексън извършил самоубийство?
02 Ноември 2011 | 17:59
Вашингтон, САЩ /КРОСС/ Според свидетелските показания на д-р Кенет Уайт, много е вероятно Макъл Джексън да се е самоубил, това предават медии, отразяващи съдебния процес в Лос Анджелис срещу доктор Конрад Мъри-последния личен лекар на Майкъл Джексън.
Според свидетелят на защитата д-р Пол Уайт, кралят на попмузиката сам е взел смъртоносната инжекция пропофол, предаде "Курир".
Според него, най-вероятно певеца е смесил лекарствата, което е довело до фаталните последици.
С това защитата на доктор Мъри иска да докаже, че краля на попмузиката сам е посегнал на живота си, макар и може би неумишлено.
Според американски медии, д-р Мъри е посочил, че приживе е бил добър приятел със своя работодател. "Харесвах господин Джексън. Той ми беше приятел и ми се доверяваше. Исках да помогна", отбелязва д-р. Мъри.
/НИ/