-
22 Юни 2026 |
USD / BGN 1.1467
GBP / BGN 0.8665
CHF / BGN 0.9248- Радиация: София 0.11 (µSv/h)
- Времето:
София 0°C 
„Союз” излетя за Международната космическа станция
14 Ноември 2011 | 09:10
Байконур /КРОСС/ За Международната космическа станция тази сутрин от Байконур бе изстрелян космически кораб „Союз”. На борда му има руско-американски екипаж, съобщава ИТАР-ТАСС. Двамата руски космонавти и американският им колега от НАСА ще работят на станцията повече от четири месеца. Скачването на „Союз” със станцията е планирано за след два дни.
ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР