• 06 Дек 2025 |
  •  USD / BGN 1.6795
  •  GBP / BGN 2.2411
  •  CHF / BGN 2.0885
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Сидеров: Спряхме да сме партньор на ГЕРБ, защото те ни лъжеха

Сидеров: Спряхме да сме партньор на ГЕРБ, защото те ни лъжеха

 

 

София /КРОСС/ Крадци на партийни пари са отцепилите се депутати от партия "Атака". Това заяви лидерът на партията Волен Сидеров в интервю за ТВ 7. „Те са крадци на партийните пари, защото са се записали в ГЕРБ”, поясни той. По думите му шестимата депутати са купени от ГЕРБ. „Разговаряхме с Цветан Цветанов и Бойко Борисов и им казахме, че шестимата искат да са в ГЕРБ. Те казваха не. Моето обвинение е, че те ме излъгаха, че няма да ги приемат”, посочи Сидеров.

По думите му с парите от субсидията се поддържат централата, местните организации, вестник, който реално се субсидира, за да стига до хората, а отскоро и телевизия.

Пренасочването на парите не е подсъдно, но Закона за политическите партии е изключително лош. Оказва се, че когато имаш депутати си по-уязвим, обясни Волен Сидеров.

На "Атака" се полагат около 4-5 млн. лв. Всички се занимават само с нашата субсидия, изрази възмущението си Сидеров.

Спряхме да сме партньор на ГЕРБ, защото те ни лъжеха, добави лидерът на "Атака". По думите му забраната да е в парламента е необоснователна.

Допускам, че Димитър Стоянов няма да дойде на националния сбор, защото нагласите на областно ниво са, че то не е прав. Когато аз исках касиране на изборите, той е пращал поздравителен SMS на Борисов. Няма логика в това поведение. Димитър си го призна, след това и Борисов си призна, обясни Сидеров за напрежението "Атака".

Според него Яне Янев отново подкрепя ГЕРБ, защото го държат заради подписката за нова конституция, в която бяха намерени 300 хил. фалшиви подписа.

Идеята за декларациите за принадлежност я даде Валери Симеонов, собственикът на телевизия СКАТ. Малко беше и зад гърба ми, защото Валери Симеонов иска да държи хората. Така прави и в своята телевизия, добави Сидеров.

 

 

 

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай
  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2025 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.