• 11 Дек 2025 |
  •  USD / BGN 1.6811
  •  GBP / BGN 2.2375
  •  CHF / BGN 2.0905
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Смъртта на Хофман няма да се отрази на „Игрите на глада”

Смъртта на Хофман няма да се отрази на „Игрите на глада”

/КРОСС/ Смъртта на актьора Филип Сиймор Хофман няма да повлияе на датата на излизане на двете части на филма „Игрите на глада: сойка присмехулка", който стана последният с негово участие, съобщава Daily Telegraph .
След кончината на звездата от студио Lionsgate, което снима лентата, публикуваха изявление, в което се казва, че дата на излизане на двете части няма да бъде променяна. Премиерата на първата част по план ще бъде на 21 ноември 2014 г., а на втория - 20 ноември 2015 г. Според изявлението явно студиото няма да търси заместник на починалия актьор, който изпълни ролята на Плутарх Хевънсби.
Припомняме, че 46-годишният актьор бе открит мъртъв снощи в апартамента си в Манхатън. Потвърдено е, че основната причина за смъртта е свръхдоза наркотици.

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай
  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2025 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.