• 08 Дек 2025 |
  •  USD / BGN 1.6795
  •  GBP / BGN 2.2411
  •  CHF / BGN 2.0885
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Кеша отмени турнето си, продължава да се лекува от анорексия

Кеша отмени турнето си, продължава да се лекува от анорексия

/КРОСС/ Певицата Кеша ще остане още известно време в рехабилитационния център в района на Чикаго, заради което датите за турнето й са отменени до края на април месец, предаде The Guardian.

"Трябва да следвам съветите на лекаря си и да оправя здравето си", заяви 26- годишната певица в изявление и допълни: "Очаквам с нетърпение да се върна по-силна от всякога на следващото си турне".

Кеша влезе в центъра на трети януари за лечение на анорексия и булимия. Първоначално престоят й трябваше да бъде само 30 дни, но певицата и лекарите й са пожелали той да бъде удължен.

Майка на Кеша пък заяви в интервю, че дъщеря й е била на прага на смъртта, вследствие на хранителните си разстройства, а психически е била малтретирана от мениджъра си, което почти я е убило.

 

 

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай

Анонимен

Ал горката!

03.08.2014 22:46:40

  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2025 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.