•  GBP / BGN 2.2837
  •  CHF / BGN 2.0000
  • Времето:  София 10°C

Ливърпул ще победи Манчестър Юнайтед в дербито на Англия, според „Еврофутбол“

/КРОСС/ Ливърпул ще победи Манчестър Юнайтед в дербито на английската Висша лига според „Еврофутбол". Сблъсъкът между мърсисайдци и Червените дяволи е на 19.01.2020 г. от 18.30 ч.:

Андерлехт - ФК Брюж тук Сингъл, Live, ТОП „1"-3.94 „Х"-3.48 „2"- 1.73

Григор Димитров е фаворит в първия си мач от Откритото първенство на Австралия по тенис. Срещата е в ранните часове в понеделник.

Хуан Игнасио Лондеро - Григор Димитров тук Сингъл, Live, ТОП „1"-4.87 „2"- 1.06

В сряда бургазлия прибра общо 5280 лева от футболни предвиждания, а жител на кърджалийското село Чорбаджийско заслужи с 50 лева 2102,03 лева за 6 мача в права колонка.

В град Кърджали местен взе най-голямата печалба от Спортмакс в последните 3 дни - 3350 лева с прогноза за Краен изход. В четвъртък старозагорчанин добави към бюджета си 2502 лева за Секунда на 1-ви гол. Залог от 40 лева на Точен резултат осигури на столичанин 2502 лева.

З Гълъбово замина сумата от 1400 лева от Надбягвания с коне в сряда след предвиждане за 1-2, а в четвъртък трима софиянци прибраха 1017 лева, 1125 лева и 1311 лева за 1-3.

Русенец грабна общо 3390 лева от Гонки в четвъртък, а друг добави 2250 лева със същото предвиждане. Едва 2 лева залог за 1-3 донесоха на столичанин сумата от 1000 лева.