•  GBP / BGN 2.2865
  •  CHF / BGN 2.0041
  • Времето:  София 11°C

Реал Мадрид ще спечели Суперкупата на Испания, според Еврофутбол

/КРОСС/ Реал Мадрид ще спечели Суперкупата на Испания след успех над градския съперник от Атлетико - това определи „Еврофутбол" за сблъсъка, който е на 12.01. от 20.00 часа в Саудитска Арабия:

Пари Сен Жермен - Монако тук Сингъл, Live, ТОП „1"-1.19 „Х"-6.10 „2"- 8.75

Двама русенци в сряда спечелиха отлични суми от спортни предвиждания. Първият заслужи 5510,55 лева за система 1, 2, 3 и 4 от 4, а вторият взе 5081,14 лева за 4 мача в права колонка.

Двама жители на Смолян също могат да се похвалят с хубави печалби, но този път от Спортмакс. В сряда всеки от тях взе по 2015 лева за Краен изход. В четвъртък в Раковски бе регистрирана сумата от 1965,50 лева за Първо полувреме/Краен изход, а столичанин заслужи 1313,70 лева с 30 лева за Секунда на 1-ви гол.

В четвъртък жител на Елхово си тръгна с 2518 лева след залог за Победител от Конни надбягвания. Ден по-рано казанлъкчанин взе 1587 лева за Място, а във вторник столичанин заслужи 1070,60 лева с 4,80 лева залог на 1-3.

Двама русенци спечелиха от Гонки. Вчера първият прибра общо 4200 лева със залог за Победител, а вторият забогатя с 1405 лева след прогноза за Място.