•  CHF / BGN 2.0514
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 13°C

„Еврофутбол“ – Франция и Гризман ще са шампион и голмайстор на Евро 2016

/КРОСС/ „Еврофутбол" счита, че Франция и Гризман са най-вероятните Голмайстор - Шампион на Европейското първенство по футбол. Коефициентът за тази комбинация е 1.49, след него се нареждат Португалия и Гризман - с 2.00 и Франция и К. Роналдо - с 40.00. Българският букмейкър определи домакините от Франция за Победител - 1.49 срещу 2.00 за Португалия.
Роналдо и Жиру са в битка за приза Голмайстор - 35.00 срещу 40.00 за играча на Арсенал. Роналдо, Гризман и Жиру са с равни шансове за Първи голмайстор в мача за титлата, който е в неделя от 22.00 часа на „Стад дьо Франс" в Париж - и тримата имат по 4.00. Димитри Пайе е плътно до тях с 5.50, а за иберийците плътно до Роналдо е неговият най-добър приятел в националния отбор - Рикардо Куарешма с 9.00. Всички възможности за залог на Голмайстор можете да намерите тук.
Равенството 1-1 е най-вероятният Точен резултат в двубоя - 6.00, след това е 0-0 и 0-1 със 7.00. „Еврофутбол" е открил 76 отделни опции за залог, които вижте тук:
Португалия - Франция Сингъл, Live „1"-3.00 „Х"-2.65 „2"-2.05

Българката Елица Костова излиза в полуфинален сблъсък от тенис-турнира в Будапеща с награден фонд от 100 000 долара с предимство срещу Фани Столар - 1.48 срещу 1.78.

СПОРТМАКС осигури страхотни доходи за морската почивка на почитателите на предвиждания върху резултати на виртуален футбол. Старозагорец прибра общо 4 500 лева за Сбор голове във вторник. Също тогава в София участник взе 2 310 лева за Краен изход, а русенец - 2 073 лева със същото предвиждане. Отново в пункта на ул. „Александровска" №128 в крайдунавския град в четвъртък бе осъществена сума от 3 126 лева за Точен резултат.
Гонките също зарадваха немалко участници. Столичанин грабна 3 320 лева за 1-3 място в сряда, а в четвъртък хасковлия добави към приходите си общо 3 150 лева за Победител. На 05.07 софиянец си осигури 1 810 лева за 1-2 място.

Джакпот 13 е на стойност 15 013 лева, Джакпот Екстра10 е 2 189 лева.