-
11 Дек 2025 |
USD / BGN 1.6697
GBP / BGN 2.2350
CHF / BGN 2.0956- Радиация: София 0.11 (µSv/h)
- Времето:
София 0°C 
„Ние сме Левски" тръгва по кината от 30 май
27 Май 2014 | 17:23
/КРОСС/ Филмът за привържениците на Левски „Ние сме Левски" тръгва по кината от 30 май. Продукцията е посветена на спомени на сини привърженици за периода от създаването на клуба от преди 100 години до наши дни.
Във филма, освен фенове на отбора, участват и известни личности, които симпатизират на Левски. Сред тях е и сестрата на Симеон Сакскобургготски - Княгиня Мария Луиза.
„Ние сме Левски" разказва историята на вековния клуб през погледа на сините привърженици, за които отборът не е само футболен клуб, а и национална идея за свобода, която се е съхранила именно заради тяхната любов.
Режисьор на филма е Никола Барбов, а продукцията е реализирана с подкрепата на Национален клуб на привържениците на Левски и "Фонд Сектор Б".
Филмът бе показан предпремиерно на специална прожекция вчера.