• 18 Фев 2026 |
  •  USD / BGN 1.6636
  •  GBP / BGN 2.2450
  •  CHF / BGN 2.1046
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

CNN: авиоудара по Луганск ще лиши Киев от подкрепа в региона

CNN:  авиоудара по Луганск ще лиши Киев от подкрепа в региона

/КРОСС/ Западната преса вече признава авиоудара от украинските ВВС по сградата на областната администрация в Луганск, предаде «RT», цитирайки кореспондента наCNN Даян Магней, която е била на мястото на трагедията и оценила обективно ситуацията заедно с военен експерт.

«Киевските власти настояваха, че авиоударът в Луганск е по вина на опълченците, че в една от ракетите е имало повреда и тя по грешка ударила сградата на областната администрация. Ние с експерта бяхме там днес и установихме, че това не е така. Това което видяхме на площада, е доказателство за удар нанесен от самолет», твърди кореспондентката на CNN.

„Ударът е бил много мощен. Загинали са 8 мирни граждани и това няма да се размине просто така на киевските власти. Това деяние ще лиши киевското правителство от онази неголяма подкрепа, с каквато са разполагали досега в тази част на страната", поясни в репортажа си Магней.
Напомняме, че по-рано бомбардировката в Луганск бе призната от ОССЕ.

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай

Анонимен

Да, но ще му осигури външна подкрепа.

04.06.2014 22:29:50

  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2026 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.