• 18 Дек 2018 |
  •  USD / BGN 1.7246
  •  GBP / BGN 2.1758
  •  CHF / BGN 1.7379
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София -1°C

ЧЕЗ информира за планирани прекъсвания на тока заради рехабилитация на мрежата

ЧЕЗ информира за планирани прекъсвания на тока заради рехабилитация на мрежата

/КРОСС/ ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 10 - 14 декември 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ
Дата/период Времетраене Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/
В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район - улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици", „График на планирани ремонти" на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

 

София град
Община Банкя  
На 11.12.2018 /08:45 - 16:30 / - Банкя, Общ. Столична: Xxv-1772 Кв.159, Александър Стамболийски, Георги Бенковски, Захари Стоянов, Ивайло, Махала Клисурска, Христо Смирненски, Ххiv-2265, Кв.158, Юрий Гагарин, Ягода
На 11.12.2018 /09:00 - 16:30 / - Банкя, Общ. Столична: Булаир, Китна Пролет, Незабравка, Ропотамо, Свобода, Синчец, Стефан Стамболов/Будишин/, Търнов Рид/Партизанска/, Явор, Ясен
На 11.12.2018 /08:45 - 16:30 / - София: Ивайло
На 11.12.2018 /09:00 - 16:30 / - София: Явор/Малчика/
Община Витоша  
На 13.12.2018 /09:00 - 16:15 / На 14.12.2018 /09:15 - 16:15 / - Владая: Асанова Чешма, Здравец, Приплат
На 12.12.2018 /09:00 - 13:15 / - Драгалевци: 209
На 12.12.2018 /09:00 - 16:15 / - Малинова Долина: Рачо Петков Казаджията
На 12.12.2018 /09:00 - 11:30 / - Панчарево: Местност Дупките
На 10.12.2018 /09:00 - 12:15 / - София: 1-Ва, 319-Та, 405/Драгалевци/, 415-Та, 415/Драгалевци/, В.З. Симеоново - Драгалевци, Ваклинец, Драгалевци, За Буквите/415/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Захари Зограф, Крушова Градина, Симеоново, Хилендарски Манастир/417/В.З.Симеоново-Драгалевци/
На 12.12.2018 /09:00 - 11:30 / - София: 1-Ва, В.З. Дупките
На 11.12.2018 /12:00 - 16:15 / - София: 603-Та/Витоша/, 7-Ма/Драгалевци/, 714-Та/Витоша/, 715-Та, 717-Та/Витоша/, 719-Та/Витоша/, 74-Та, 75-Та, 76-Та, 76-Та, 77-Ма /Кв.Симеоново/, 78-Ма /Кв.Симеоново/, 79-Та /Кв.Симеоново/, 80-Та /Кв.Симеоново/, 81-Ва /Кв.Симеоново/, 82-Ра /Кв.Симеоново/, 87-Ма /Кв.Симеоново/, Акад. Михаил Арнаудов, В.З. Симеоново - Драгалевци, Витошки Извори, Витошко Цвете/Княжево/, Света Магдалина, Симеоново, Синята Скала, Христо Патрев, Цар Борис Iii/Девети Септ., Шумако / Симеоново, Шумако / Симеоново, Ягода
На 11.12.2018 /09:00 - 16:15 / - София: 614-Та, 614-Та/Витоша/, Байкал, Балканска Война, Божур, Бояна, Боянска Песен/774/, Боянски Възход, Братя Бъкстон, Буките, Булаир/613/, Бъкстон, Бъкстон, България, Бяло Поле, Васил Чекаларов, Василашко Езеро, Василашко Езеро, Вихрен/Петър Тонев/, Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко, Герганица, Деян Гьоргов/612/, Иван Сусанин, Иваница Данчев, Казбек, Кедьр, Копитото, Кумата, Мур, Околовръстен Път, Орешарска, Панорамен Път, Петър Папакочев, Пирин, Поп Евстати Витошки /Бр.Бък, Преки Път/Димитър Монов/, Ралевица, Родопски Извор, Росен, Севастократор Калоян/Алекса
На 13.12.2018 /09:00 - 16:15 / - София: 614-Та, 614-Та/Витоша/, Байкал, Балканска Война, Божур, Бояна, Боянска Песен/774/, Буките, Булаир/613/, Бъкстон, Бъкстон, В.З. Люлин, Васил Чекаларов, Василашко Езеро, Герганица, Деян Гьоргов/612/, Иваница Данчев, Копитото, Кумата, Околовръстен Път, Орешарска, Панорамен Път, Пирин, Поп Евстати Витошки /Бр.Бък, Ралевица, Росен, Севастократор Калоян/Алекса, Симеон Радев/Кирил Янев/, Юнашка Песен
На 10.12.2018 /09:00 - 16:15 / На 12.12.2018 /09:00 - 16:15 / На 14.12.2018 /09:00 - 16:15 / - София: 614-Та, 614-Та/Витоша/, Байкал, Балканска Война, Божур, Бояна, Боянска Песен/774/, Буките, Булаир/613/, Бъкстон, Васил Чекаларов, Василашко Езеро, Герганица, Деян Гьоргов/612/, Иваница Данчев, Копитото, Кумата, Околовръстен Път, Орешарска, Панорамен Път, Поп Евстати Витошки /Бр.Бък, Ралевица, Росен, Севастократор Калоян/Алекса
На 10.12.2018 /09:00 - 13:00 / - София: Акад.Петър Динеков/445-Та/, Драгалевци, Околовръстен Път, Паиде Судисов, Света Петка Българска, Упи Iv- 3047, Черни Връх
На 14.12.2018 /13:00 - 15:15 / - София: Байкал, Три Кладенци
На 11.12.2018 /09:00 - 12:15 / - София: Боянски Възход, Братя Бъкстон, Бъкстон, Ген. Суворов, Иван Сусанин, Манастирски Ливади-Запад, Симеон Радев/Кирил Янев/
На 14.12.2018 /09:15 - 16:15 / - София: В.З. Люлин
На 12.12.2018 /09:00 - 12:15 / - София: Драгалевци, Крайречна, Крайречна /Драгалевци/, Маестро Георги Атанасов, Нарцис/Методи К.Димитров/, Папрат, Цар Иван Александър/Симеон
На 12.12.2018 /12:00 - 16:15 / - София: Еровете, Мадара, Цар Борис Iii/Девети Септ.
На 10.12.2018 /08:30 - 15:30 / На 11.12.2018 /08:30 - 15:30 / На 12.12.2018 /08:30 - 15:30 / На 13.12.2018 /08:30 - 15:30 / На 14.12.2018 /08:30 - 15:30 / - София: Кв. Бояна, Кв. Драгалевци, Кв. Симеоново
Община Връбница  
На 10.12.2018 /08:30 - 15:30 / На 11.12.2018 /08:45 - 15:30 / - София: 357-Ма/Връбница/, 359-Та/Връбница/, 361-Ва/Връбница/, 367-Ма/Връбница/, 373-Та/Връбница/, 374-Та/Връбница/, 375-Та/Връбница/, 376-Та/Връбница/, 378-Ма/Връбница/, Адам Мицкевич/Раб.Класа/, Иван Дим.Ненов, Модерно Предградие, Надежда, Светла, Справедливост/Червени Ескад, Стефан Дуньов/Седми Конгрес
Община Възраждане  
На 10.12.2018 /09:00 - 16:30 / - София: Зона Б-5, Одрин
Община Изгрев  
На 13.12.2018 /09:15 - 16:00 ; 09:30 - 16:00 / - София: Дианабад
Община Илинден  
На 12.12.2018 /08:45 - 16:30 / - София: Зографски Манастир, Илинден, Света Троица/Вълчо Иванов/
На 14.12.2018 /09:00 - 16:30 / - София: Пловдив, Света Троица/Вълчо Иванов/
Община Искър  
На 15.12.2018 /09:00 - 11:30 ; 11:00 - 15:00 / - Бусманци: Ген.Гурко(27 И 10)
На 15.12.2018 /09:00 - 11:30 ; 11:00 - 15:00 / - Казичене: 35239.6109.2258, Александър Стамболийски, Белица, Васил Левски, Васил Левски/Черв.Армия/, Видните, Видрица, Вп 52150, Георги Бенковски, Дружба, Индустриална Зона, Кв. 4 Упи Viii М. Нпз Казичене -Запад, Кръстю Пастухов/Владо Благо, Липите, М.Нпз-Казичене Запад Упи Viii-4 Кв.1, Мито Войнишки, Момин Кладенец, Общ.Димитър Благоев, Общ.Стела Благоева, Околовръстен Път, Освобождение, Отец Паисий/Победа/, Пв Качиене, Пи Ид 35239.6106.2205 М.Валого И Балевица, Прогрес, С Ид. 35239.6102.36, Xxv-36, Кв. 79, Серафим Стоев, Спас Андреев, Стария Искър, Троянов Път, Упи Х-1369, Кв.6, Фармапарк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух/Кооперативна/, Хан Крум/Дружба/, Христо Попбожилов, Цар Борис Iii/Дим.Благоев/, Яворов
На 15.12.2018 /09:00 - 11:30 ; 11:00 - 15:00 / - Кривина, Общ. Столична: Балабана/Серафим Стойков/, Витоша/Трайко Тасев/, Градина/3-Та/, Демокрация/П.Йосифов/, Искър/Кр.Раковски/, Люляк/Янко Кръстев/, Минзухар/Филип Тасев/, Околовръстен Път, Просвета/Христо Мачков/, Равнополски Път/Симеон Нико, Римска Ракла/Ремсова Среща/, Розова Градина/Георги Димит, Ружа/7-Ма/, Свети Спас/26-Та/, Стара Планина/Никола Тасев/, Старата Река/Методи Филипов, Стопански Двор, Тихата/4-Та/, Упи Xii-756 П.И. № 576,М Ливадето
На 15.12.2018 /09:00 - 15:00 / - Кривина, Общ. Столична: Околовръстен Път
На 15.12.2018 /09:00 - 11:30 ; 11:00 - 15:00 / - София: 1-Ва, Гара Искър, Димитър Миленков, Кривина, Минзухар, Надежда, Околовръстен Път, Поручик Неделчо Бончев/Искъ, Поручик Христо Топракчиев, Ул. Васил Левски И Ул. Кр. Пастухов, Цар Борис Iii/Девети Септ.
На 13.12.2018 /09:30 - 16:30 / - София: Абдовица
На 11.12.2018 /09:00 - 16:00 / - София: Дружба, Дружба 1
На 15.12.2018 /09:00 - 15:00 / - София: Околовръстен Път
Община Красна Поляна  
На 14.12.2018 /09:00 - 16:30 / - София: 315 А /Красна Поляна/, 315-Та/Красна Поляна/, 316-Та/Красна Поляна/, 322-Ра/Красна Поляна/, 323-Та/Красна Поляна/, Възкресение/Стоян Лепоев/, Гайтанци, Друган, Метал, Метохия, Мирни Дни, Нов Живот, Тумба
На 13.12.2018 /09:00 - 16:15 / - София: Братин Дол, Кенали, Красна Поляна I Част, Проф.Вайганд
На 11.12.2018 /09:00 - 16:15 / - София: Западен Парк/Христо Михайло
На 13.12.2018 /08:45 - 16:30 / - София: Илинден, Сава Михайлов, Света Троица/Вълчо Иванов/, Сливница, Тодор Икономов, Хайдут Сидер
На 10.12.2018 /08:45 - 16:30 / - София: Красна Поляна I Част, Красна Поляна Iii Част, Криворечна Паланка, Орлица, Пчиня
Община Красно Село  
На 13.12.2018 /09:00 - 12:15 / - София: Борово
Община Кремиковци  
На 13.12.2018 /09:00 - 16:30 / - София: 1-Ва /Враждебна/, 2-Ра /Враждебна/, 25-Та/Враждебна/, 26-Та /Враждебна/, 3-Та /Враждебна/, 5-Та/Враждебна/, 60-Та/Враждебна/, 7/Кв.Враждебна/, Враждебна
На 14.12.2018 /09:15 - 16:30 / - София: Ботунец 2
На 12.12.2018 /09:00 - 16:30 / - София: Бреза, Бреза /Сеславци/, Кокиче /Сеславци/, Сеславци, Стара Планина /Сеславци/, Стефан Караджа /Сеславци/, Стопански Двор, Цанко Церковски /Сеславци/, Чавдар /Сеславци/, Явор /Сеславци/
Община Лозенец  
На 10.12.2018 /09:15 - 16:00 / - София: 410-Та, Iii-335,1275,Кв.142, Гоце Делчев/Емил Марков/, Пи 681 Кад.Лист.642, Черни Връх
На 12.12.2018 /09:00 - 16:15 / - София: Ангел Каралийчев, Борис Арсов , Емануил Попдимитров, Ради Радев, Слав Караславов, Чавдар Мутафов , Яна Язова
На 13.12.2018 /09:00 - 16:15 / - София: Ангел Каралийчев/433-Та/, Асен Разцветников/431-Ва/, Борис Арсов, Градина, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Слав Караславов, Чавдар Мутафов/452-Ра/
На 11.12.2018 /09:00 - 16:15 / - София: Асен Разцветников, Борис Арсов, Георги Райчев/434-Та/, Димитър Шишманов, Ради Радев, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Слав Караславов , Чавдар Мутафов
На 10.12.2018 /09:00 - 16:15 / - София: Асен Разцветников, Георги Райчев/434-Та/, Димитър Шишманов, Проф.Милко Борисов, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Слав Караславов, Чавдар Мутафов
На 14.12.2018 /09:00 - 16:15 / - София: Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/
Община Люлин  
На 11.12.2018 /09:30 - 13:15 / - София: Ген. Асен Николов/Ив.Ботев/, Люлин, Люлин 9
Община Младост  
На 14.12.2018 /09:00 - 16:30 / - София: 12-Ти Април / Горубляне, Борис Рангелов, Васил Пешев /Кв.Горубляне/, Витоша, Витоша / Горубляне, Младен Карадашев, Самоковско Шосе
На 13.12.2018 /08:30 - 16:30 / - София: Александър Малинов, Жк.Младост 3 Упи Х-15, Кв.1, Младост 3
На 12.12.2018 /08:00 - 16:30 / - София: Виднище / Горубляне, Висока Ела, Георги Зоев, Горубляне, Искър / Горубляне, Манол Велев, Освобождение / Горубляне, Павел Красов / Горубляне, Петър Дипларов, Самоковско Шосе, Цветна Градина /Горубляне
На 12.12.2018 /13:00 - 15:00 / - София: Долците, М.Младост 3 Упи Xii-6069,6119,Кв.2б, Младост, Младост 3
На 10.12.2018 /08:00 - 16:15 / На 11.12.2018 /08:00 - 16:15 / На 12.12.2018 /08:00 - 16:15 / На 13.12.2018 /08:00 - 16:15 / На 14.12.2018 /08:00 - 16:15 / - София: Младост 1а
На 14.12.2018 /08:30 - 16:30 / - София: Младост 4
Община Оборище  
На 13.12.2018 /09:15 - 16:15 / - София: Бански, Княгиня Мария Луиза/Дим., Св.Св.Кирил И Методий, Сердика, Струма
На 13.12.2018 /09:30 - 15:30 / - София: Васил Левски
На 11.12.2018 /09:30 - 16:15 / - София: Княгиня Мария Луиза/Дим., Цар Симеон
На 13.12.2018 /09:30 - 13:15 / - София: Московска
На 12.12.2018 /09:00 - 16:15 / - София: Панайот Волов
На 12.12.2018 /09:30 - 15:30 / - София: Париж
На 11.12.2018 /09:30 - 15:30 / - София: Сердика
На 10.12.2018 /09:30 - 15:30 / - София: Цар Симеон
Община Овча Купел  
На 11.12.2018 /09:00 - 16:15 / - Мало Бучино: Малобучински Път/Ман.Дол/, Рила
На 11.12.2018 /09:00 - 16:15 / - София: 1-Ва, 68134.3927.40 М.Средни Рид, Бор, Йордан Бакалов-Стубел/419/, Липа, М Малинов Дол ,Упи Iii-19, Кв 1, Малина / Симеоново, Малобученски Пътупи Xv-133кв.7, Малобучински Път, Медвен/Маргарита Георгиева/, Местност Манилов Дол, Местност Суходол, Местност Суходолско Землище, Овча Купел, Суходол, Суходолски Път, Упи-X-153 Кв.3, Филиповци
На 13.12.2018 /09:00 - 12:15 / - София: 663-Та/Овча Купел/, 686-Та/Овча Купел/, 687-Ма/Овча Купел/, 688-Ма/Овча Купел/, Боряна, Буземска, Камелия/Христо Ноков/, Маестро Кънев/В.Марков/, Народно Хоро
На 10.12.2018 /12:00 - 16:15 / - София: Ангелов Връх, Загребска/Атанас Мискетов/, Киевска/Баучер/, Никола Петков/П.Напетов/, Паскал Тодоров
На 10.12.2018 /09:00 - 16:15 / - София: Боряна, Букет, Васил Попов, Любляна/Й.Вишевградски/, Нов Век/Инж.Жеко Георгиев/, Обиколна, Овча Купел 2, Полски Венец, Президент Линкълн, Упи Xiv-179
На 11.12.2018 /09:00 - 16:15 / На 12.12.2018 /09:00 - 16:15 / На 13.12.2018 /09:00 - 16:15 / На 14.12.2018 /09:00 - 16:15 / - София: Боряна, Букет, Любляна/Й.Вишевградски/, Нов Век/Инж.Жеко Георгиев/, Полски Венец, Упи Xiv-179
На 11.12.2018 /13:00 - 16:15 / На 12.12.2018 /09:15 - 12:15 / - София: Монтевидео/Пионерски Път/, Овча Купел, Овча Купел 1
На 14.12.2018 /12:00 - 16:15 / - София: Овча Купел 1
На 13.12.2018 /12:00 - 16:15 / На 14.12.2018 /09:00 - 12:15 / - София: Овча Купел, Овча Купел 1
Община Панчарево  
На 11.12.2018 /09:00 - 16:30 / На 14.12.2018 /09:00 - 16:30 / - Бистрица, Общ. Столична: Вилна Зона Косанин Дол, Ул.Седефче
На 10.12.2018 /09:00 - 16:30 / - Герман: 039021, Герман, Дружба/23-Та/, Местност Маринова Къща, Околовръстен Път, Патриарх Герман/9 Септември, Упи V-29, Кв.54а
На 11.12.2018 /08:45 - 16:30 / - Герман: Богатир/В.З.Врана-Герман/, П.Даскала/Теменужка/, Градина/21-Ва/, Занаятчийска/12ти Конгрес/, Здравец/20-Та/, Искър/32-Ра/, Милуш Станоев/Пею Яворов/, Младежка/12-Та/, Патриарх Герман/9 Септември, Росица/19-Та/, Топола/13-Та/, Упи І -51147,Кв.25, Хр.Смирненски/17-Та/
На 10.12.2018 /08:30 - 16:30 / - Герман: Дружба/23-Та/
На 11.12.2018 /08:30 - 16:30 / - Лозен, Общ. Столична: X-1193,Кв.8, Акация/43/, Горица/85/, Горник/79/, Гороцвет/84/, Градище, Искра/81/, Нарцис/76/, Простор/86/, Радилица/54/, Св.Св.Кирил И Методий/Кр.Гр, Шишивар/83/, Янко Панайотов/74/
На 12.12.2018 /08:45 - 16:30 / - Лозен, Общ. Столична: Азмаците К-Кс *Лозен Хайтс*
На 11.12.2018 /08:45 - 16:30 / - Лозен, Общ. Столична: Вилна Зона Враня
На 10.12.2018 /09:00 - 16:30 / На 11.12.2018 /09:00 - 16:30 / На 12.12.2018 /09:00 - 16:30 / На 13.12.2018 /09:00 - 16:30 / На 14.12.2018 /09:00 - 16:30 / - Лозен, Общ. Столична: Вилна Зона Свети Димитър, Детелина/91/, Кайгана, М. Св.Димитър, Местн.Пешуница, Пешуница, Пи 172 М.Чикерица Шабаница, Св.Митър, Черковна
На 10.12.2018 /08:30 - 16:30 / - Панчарево: 22-Ра, Бор, Васил Левски/9 Септември/, Детски Град, Косанин Дол, Лъката, Местност Косанин Дол, Мечта, Самоковско Шосе
На 11.12.2018 /09:00 - 16:30 / На 14.12.2018 /09:00 - 16:30 / - Панчарево: Местност Дупките, Местност Косанин Дол, Упи Xii-1947 М. Дупките
На 12.12.2018 /08:45 - 16:30 / - София: Азмаците К-Кс *Лозен Хайтс*
На 11.12.2018 /08:30 - 16:30 / - София: Горица, Простор
На 11.12.2018 /09:00 - 16:30 / На 14.12.2018 /09:00 - 16:30 / - София: Кв. Панчарево, М. Дупките, Упи X-1497 Кв.3
На 10.12.2018 /08:30 - 16:30 / - София: Панчаревско Езеро
Община Подуяне  
На 11.12.2018 /09:15 - 14:00 / - София: Ботевградско Шосе/Мизия/
Община Сердика  
На 13.12.2018 /11:00 - 16:15 / - София: 279-Та/Сердика/, Овчарска, Свобода, Христо Станишев/Чавдарче/
На 14.12.2018 /09:30 - 15:30 / - София: Опълченска
Община Слатина  
На 14.12.2018 /09:00 - 16:15 / - София: Ангел Каралийчев, Борис Арсов, Георги Райчев, Димитър Яблански, Слав Караславов, Чавдар Мутафов
Община Средец  
На 10.12.2018 /09:00 - 16:00 / - София: Авицена , Аксаков , Бойчо Войвода, Васил Левски , Дружба 1 , Евлоги Георгиев , Иван Асен , Мургаш , Петър Делян , Раковска , Светослав Тертер , Ситняково , Стефан Караджа , Страхил Войвода , Съборна , Хаджи Димитър , Христо Белчев , Цар Освободител , Цар Иван Асен Ii, Цветан Лазаров , Чавдар Войвода , Шипка , Яворов , Янтра
На 11.12.2018 /09:00 - 16:00 / - София: Аксаков, Бойчо Войвода , Бойчо Войвода, Васил Левски , Дружба 1, Евлоги Георгиев , Иван Асен , Петър Делян , Раковска , Светослав Тертер , Ситняково , Стефан Караджа , Страхил Войвода , Съборна , Хаджи Димитър , Христо Белчев , Цар Освободител, Цариградско Шосе , Цветан Лазаров , Чавдар Войвода , Шипка , Яворов , Янтра
Община Студентски Град  
На 12.12.2018 /09:00 - 16:30 / - София: 4-Та Кв.Мал.Долина/Студентс, 6-Та Кв.Мал.Долина/Студентс, 8-Ма /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/, 9-Та, 9-Та Кв.Мал.Долина/Студентс, Въртопо, Дървеница, Евгений Силянов, Климент Охридски, Малинова Долина, Малинова Долина Изток Упихiii-348, Св. Климент Охридски, Упи Iii-2148, Кв.3 М.Парк Въртопо
На 12.12.2018 /09:00 - 16:00 / - София: 8-Ми Декември , Въртопо , Дървеница , Дървеница, Кирил Попов , Климент Охридски , Малинова Долина , Мусагеница , Пловдивско Поле, Софииско Поле , Студ Град , Трайко Станоев
На 14.12.2018 /09:00 - 16:00 / - София: 8-Ми Декември, Въртопо , Дървеница , Кирил Попов, Климент Охридски , Малинова Долина , Мусагеница , Пловдивско Поле, Софииско Поле , Студ Град , Трайко Станоев
На 11.12.2018 /09:00 - 16:00 / - София: 8-Ми Декември, Въртопо , Дървеница, Дървеница , Кирил Попов , Климент Охридски , Малинова Долина , Мусагеница , Пловдивско Поле, Софииско Поле , Студ Град , Трайко Станоев
На 13.12.2018 /09:00 - 16:00 / - София: 8-Ми Декември, Въртопо , Дървеница , Дървеница , Кирил Попов , Климент Охридски , Малинова Долина , Мусагеница , Пловдивско Поле, Софииско Поле , Студ Град , Трайко Станоев
На 10.12.2018 /09:00 - 16:00 / - София: 8-Ми Декември, Въртопо , Дървеница , Дървеница , Кирил Попов , Климент Охридски , Малинова Долина , Мусагеница , Пловдивско Поле, Софииско Поле , Студ Град , Трайко Станоев
Област Населено Място
Област Благоевград
Община Банско  
На 11.12.2018 /09:00 - 10:30 / - Банско: Васил Кънчов
На 14.12.2018 /08:30 - 13:30 / - Банско: Витоша, Пейо К.Яворов, Райна Княгиня
На 11.12.2018 /12:30 - 14:00 / - Банско: Местност Грамадето
На 12.12.2018 /09:00 - 13:00 / - Банско: Местност Шипоцко
На 10.12.2018 /09:00 - 16:30 / - Банско: Хотел Лион
Община Благоевград  
На 10.12.2018 /09:15 - 10:00 ; 13:00 - 14:00 ; 15:00 - 16:00 / - Бистрица, Общ. Благоевград: Тевнико
На 12.12.2018 /09:15 - 10:00 ; 14:30 - 15:00 / - Благоевград: 04279.310.3439, Арсений Костенцев, Георги Андрейчин, Еленово, Калина, Кв. Еленово, Парк Еленово, Кури Дере, Преслав, Свобода, Секвоя, Явор
На 10.12.2018 /09:15 - 10:00 ; 13:00 - 14:00 ; 15:00 - 16:00 / - Благоевград: 04279.603.195, 04279.603.410, 04279.604.62, 04279.611.2, Кв. 40, 7-Ма Рилска Дивизия, Xx-1017, 04279.604.403.1, Алеко Константинов, Алея На Здравето, Ангел Кънчев, Антим I, Антон Чехов, Аргир Манасиев, Асен Христов, Бадемите, Бадемите, Баларбаши, Баларбаши, Бистрица, Бор, Борис Сарафов, Борис Сарафов, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Григор Пърличев, Данаил Крапчев, Димитър Димов, Димитър Йосифов, Дъбравска, Дъбравска, Еленово, Иван Михайлов, Иван Михайлов, Изгрев, Ильо Войвода, К. И Никола Хайдукови, К. И Никола Хайдукови, Костур, Кръстьо Асенов, Мелник, Мелник, Местност Баларбаши, Местност Баларбаши, Местност Бачиново, Местност Медунски Андък, Митрополит Борис, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Николай Петрини, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Петър Ичев, Петър Стоянов, Полк.Кирил Чамишки, Преспа, Р-Н Рибарника, Родолюбие, Родолюбие, Сан Стефано, Сапунджи Дере, Св. Иван Рилски, Свети Наум, Сергей Румянцев, Славянска, Сотир Атанасов, Сотир Атанасов, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Стефан Стамболов, Струмско Център, Теменуга, Трети Март, Упи Ххv 8846,Вр.Захранване, Хан Омуртаг, Христо Силянов, Христо Смирненски, Христо Чернопеев, Христо Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Борис I, Цар Борис I
На 10.12.2018 /12:00 - 12:30 / - Благоевград: 04279.603.195, 04279.603.410, 04279.604.62, 04279.611.2, Кв. 40, 7-Ма Рилска Дивизия, Xx-1017, 04279.604.403.1, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Асен Христов, Бадемите, Баларбаши, Бор, Борис Сарафов, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Григор Пърличев, Димитър Димов, Дъбравска, Иван Михайлов, Ильо Войвода, К. И Никола Хайдукови, Костур, Кръстьо Асенов, Мелник, Местност Баларбаши, Митрополит Борис, Неофит Рилски, Николай Петрини, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Петър Ичев, Полк.Кирил Чамишки, Родолюбие, Сан Стефано, Сапунджи Дере, Св. Иван Рилски, Свети Наум, Сергей Румянцев, Славянска, Сотир Атанасов, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Теменуга, Трети Март, Упи Ххv 8846,Вр.Захранване, Хан Омуртаг, Христо Смирненски, Христо Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Борис I
За Периода 10-11.12.2018 /08:15 - 16:30 / - Благоевград: 04279.611.2, Кв. 40, Димитър Димов, Иван Михайлов, Ильо Войвода, Кръстьо Асенов, Николай Петрини, Полк.Кирил Чамишки, Сан Стефано, Славянска
На 11.12.2018 /08:00 - 16:30 / - Благоевград: Антим I, Антон Чехов, Васил Коритаров, Васил Левски, Васил Мечкуевски, Д-Р Христо Татарчев, Димитър Талев, Илинден, Македония, Мизия, Пере Тошев, Петко Д.Петков, Петър Зографски, Полковник Дрангов, Сандо И Петър Китанови, Св. Димитър Солунски, Страцин, Тодор Александров, Тодор Александров, Трайчо Китанчев, Тракия, Цар Иван Шишман, Янко Забунов
На 11.12.2018 /08:45 - 16:30 / - Благоевград: Антим I, Васил Коритаров, Васил Мечкуевски, Д-Р Христо Татарчев, Димитър Талев, Македония, Мизия, Пере Тошев, Петко Д.Петков, Сандо И Петър Китанови, Тодор Александров, Трайчо Китанчев, Тракия, Цар Иван Шишман, Янко Забунов
На 10.12.2018 /08:00 - 16:30 / На 12.12.2018 /08:00 - 16:30 / На 13.12.2018 /08:00 - 16:30 / На 14.12.2018 /08:00 - 16:30 / - Благоевград: Антон Чехов, Васил Левски, Илинден, Петър Зографски, Полковник Дрангов, Св. Димитър Солунски, Страцин, Тодор Александров
На 14.12.2018 /08:30 - 16:30 / - Благоевград: Арсений Костенцев, Георги Измирлиев, Гьорче Петров, Митрополит Борис, Отец Паисий, Петко Д.Петков, Родопа, Стефан Стамболов, Трети Март, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 13.12.2018 /09:15 - 16:30 / - Благоевград: Битоля, Струмско Център
На 12.12.2018 /09:15 - 15:00 / - Благоевград: Еленово
На 10.12.2018 /09:00 - 16:30 / - Благоевград: Местност Мутишица Е-79, Мутишица, Струмско Център, Яне Сандански
На 14.12.2018 /08:15 - 16:30 / - Благоевград: Огражден, Освобождение, Пере Тошев, Петко Д.Петков, Св. Иван Рилски, Струма, Тодор Александров, Трайчо Китанчев
На 11.12.2018 /08:30 - 16:30 / На 12.12.2018 /08:45 - 16:30 / На 14.12.2018 /09:00 - 16:30 / - Благоевград: Струмско Център
На 10.12.2018 /09:15 - 10:00 ; 13:00 - 14:00 ; 15:00 - 16:00 / - Дъбрава, Общ. Благоевград: Извън Регулация, До С.Дъбрава
На 10.12.2018 /09:15 - 10:00 ; 13:00 - 14:00 ; 15:00 - 16:00 / - Еленово, Общ. Благоевград: 006009, 006010, 035028, Въчевица, Изгрев, Имот 27231.501.203, Местност Буковец, Местност Валтата, Местност Гошевица, Местност Ушите, Местност Чуката, Пи-125 Кв.12, С. Еленово, М. Еминова Нива,, Упи Xv-117, Кв. 2, Упи №Х, Кв.1, Упи Х-182, Кв.5, Упи-Iii-214,212,301
На 10.12.2018 /09:15 - 10:00 ; 13:00 - 14:00 ; 15:00 - 16:00 / - Изгрев, Общ. Благоевград: 005014, 005018, Васил Левски, Местност Кури Дере, Ул. Предел, Упи Vi-405, Кв.26, Упи Xv-391,Кв.6, Упи-І-394,Кв.13, Упи-Х-159,Кв.4
На 12.12.2018 /09:15 - 10:00 ; 14:30 - 15:00 / - Изгрев, Общ. Благоевград: Местност Кури Дере
На 10.12.2018 /09:15 - 10:00 ; 12:00 - 12:30 ; 13:00 - 14:00 ; 15:00 - 16:00 / - Симитли: Христо Ботев
Община Гоце Делчев  
На 10.12.2018 /12:30 - 16:30 / На 12.12.2018 /13:30 - 16:30 / - Брезница: Керанека
На 12.12.2018 /09:30 - 16:00 / - Господинци
На 10.12.2018 /12:30 - 16:30 / На 12.12.2018 /13:30 - 16:30 / - Гоце Делчев: Алеко Константинов, Вардар, Васил Левски, Гоце Делчев, Детска, Драма, Дунав, Местност Мочура, Местност Текето, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Петър Сарафов, Радецки, Района На Бензиностанция Еко, Серес, Ташков Мост, Тащков Мост, Текето, Христо Ботев, Черна Гора, Юрий Гагарин
На 10.12.2018 /09:30 - 16:00 / - Гоце Делчев: Ал.Стамболийски, Генерал Ковачев, Илинден, Пенчо Славейков, Търговска
На 12.12.2018 /09:00 - 15:30 / - Гоце Делчев: Бяло Море, Кирил И Методий, Места, Пейо К.Яворов, Солун, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Симеон
На 13.12.2018 /09:00 - 16:30 / - Гоце Делчев: Дунав, Паоло Ленц, Симеон Радев, Солун
На 10.12.2018 /09:00 - 13:30 / - Лъжница: Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Елена Лефтерова, Ивайло, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Опълченска, Прогрес, Стопански Двор, Христо Ботев, Юрий Гагарин
На 13.12.2018 /09:30 - 16:00 / - Мусомища: 32012, Ал. Стамболийски, Бяло Море, Димитър Талев, Дунав, Еделвайс, Ивайло, Краището, Места, Местност Стопански Двор, Местност Чукутлука, Ниш, Пирин, Сливница, Толбухин, Топлика, Хаджи Димитър, Юрий Гагарин
На 10.12.2018 /12:30 - 16:30 / На 12.12.2018 /13:30 - 16:30 / - Мусомища: Местност Стопански Двор
Община Гърмен  
На 11.12.2018 /09:30 - 16:00 / - Гърмен: Извън Регулацията
На 11.12.2018 /09:30 - 16:00 / - Марчево: 047096 По Квс На С. Марчево
На 14.12.2018 /09:30 - 16:00 / - Хвостяне
Община Кресна  
На 13.12.2018 /08:45 - 10:00 / На 14.12.2018 /15:00 - 16:15 / - Струмяни: 221, 7-Април, Будител, Васил Левски, Врабче, Георги Сава Раковски, Главен Път Е79, Дончо Войвода, Дядо Ильо Малешевски, Мрамора, Неуточнен Адрес, Нигрита, Р-Н Стопански Двор, Св.Св.Кирил И Методи, Свети Георги, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Калоян
За Периода 13-14.12.2018 /08:45 - 16:15 / - Струмяни: Главен Път Е79, Неуточнен Адрес
Община Петрич  
На 12.12.2018 /09:00 - 16:00 / - Беласица: Местност Седми Километър
На 11.12.2018 /12:45 - 13:15 ; 13:45 - 14:15 / - Беласица
На 10.12.2018 /08:15 - 16:30 / На 11.12.2018 /08:15 - 16:30 / На 12.12.2018 /08:15 - 16:30 / На 13.12.2018 /08:15 - 16:30 / На 14.12.2018 /08:15 - 16:30 / - Кавракирово: Местност Тополите
На 10.12.2018 /08:30 - 16:00 / - Кърналово: Вит, Витоша, Димитров, Извън Регулацията, Местност Бельовица, Местност Джуново, Местност Юрето, Одрин, Петко Р.Славейков, Станке Лисичков, Стара Планина, Хилендар, Цар Калоян, Чекръко, Шипка, Юрето
На 11.12.2018 /09:30 - 13:00 / - Марикостиново: Бузлуджа, Главен Път Е-79, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Марица, Местност Лозарски Андък, Местност Падарка, Отец Пайсий, Петър Берон
На 10.12.2018 /08:15 - 16:30 / На 11.12.2018 /08:15 - 16:30 / На 12.12.2018 /08:15 - 16:30 / На 13.12.2018 /08:15 - 16:30 / На 14.12.2018 /08:15 - 16:30 / - Михнево: Беласица, Варна, Гаврил Генов, Гоце Дивлев, Гробаджииница, Дамян Груев, Извън Регулацията, Лазар Данаилов, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Първи Май, Самуилова Крепост, Стопански Двор, Тома Митов, Червена Скала, Шипка
На 11.12.2018 /09:30 - 13:00 / - Монтана: Хан Кубрат
На 11.12.2018 /12:45 - 13:15 ; 13:45 - 14:15 / - Петрич, Общ. Петрич: 28-Ми Октомври, Ал.Стамболийски, Александър Буйнов, Арда, Атон, Баучер, Бежанка, Беласица, Братя Миладинови, България, Бяло Море, Валандово, Вардар, Варна, Васил Кънчев, Възраждане, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Гео Милев, Гладстон, Гоце Делчев, Градска, Д-Р Асен Златаров, Даме Груев, Деде Агач, Демир Хисар, Ел-Тепе, Здравец, Зографски Манастир, Изгрев, Изток, Иларион Макариополски, Йордан Йовков, Кавала, Калина, Кестен, Княз Александър Батемберг, Кожух, Кочо Мавродиев, Круша, Кукуш, Лазар Маджаров, Люле Бургас, Македония, Местност Иловица, Местност Козлек, Местност Младежки Дом, Местност Яворите, Митрополит Герасим, Михо Попов, Одрин, Осогово, Отец Паисий, Охрид, Папульо, Патриарх Евтимий, Пере Тошев, Петко Р.Славейков, Плевен, Полковник Дрангов, Пощенска, Просвета, Рила, Родопи, Рокфелер, Св.Св. Кирил И Методи, Света София, Свети Георги, Славянска, Стефан Караджа, Стою Хаджиев, Стоян Търнаджиев, Струмешница, Тетово, Тома Митов, Тракия, Упи І,Кв177 А, Упи Іі, Кв.245, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Борис Iii, Чаталджа, Явор, Яне Сандански
На 10.12.2018 /08:30 - 16:30 / На 11.12.2018 /08:30 - 16:30 / На 12.12.2018 /08:30 - 16:30 / На 13.12.2018 /08:30 - 16:30 / На 14.12.2018 /08:30 - 16:30 / - Петрич, Общ. Петрич: Айран Бунар, Алмалък Омондрос, Битоля, България, Ванга/Опълченска/, Георги Урумов, Георги Урумов, Гоце Делчев, Димитър Талев, Дунав, Иваник Иловица, Ильо Войвода, Каймак Чалан, Карачали, Княз Борис I, М.Омондрос, Местност Айран Бунар, Местност Бела Мара, Местност Бухото, Местност Джевезлъка, Местност Иваник, Местност Омондрос, Местност Поляните, Огражден, Охрид, Пейо Яворов, Петър Берон, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Поп Богомил, Първомайски Път, Рокфелер, Свети Климент Охридски, Серска, Тодор Александров, Тома Митов, Хан Крум, Христо Чернопеев, Цар Борис Iii, Цар Борис Iii, Цар Борис Iii, Цар Борис Iii, Червена Скала, Яне Сандански
На 13.12.2018 /09:30 - 15:30 / На 14.12.2018 /09:30 - 15:30 / - Петрич, Общ. Петрич: България, Ванга/Опълченска/, Гоце Делчев, Княз Борис I, Митрополит Герасим, Полковник Дрангов, Тома Митов, Цар Борис Iii, Яне Сандански
На 11.12.2018 /12:45 - 14:15 / - Петрич, Общ. Петрич: Варна
На 10.12.2018 /09:00 - 16:00 / На 11.12.2018 /09:00 - 16:00 / На 12.12.2018 /09:00 - 16:00 / На 13.12.2018 /09:00 - 16:00 / На 14.12.2018 /09:00 - 16:00 / - Петрич, Общ. Петрич: Гр. Петрич, Упи Ii, Кв. 53, Папульо, Полковник Дрангов, Рокфелер, Свобода, Славянска, Цанко Церковски, Цар Борис Iii
На 12.12.2018 /09:00 - 16:00 / - Първомай, Общ. Петрич: Антон Попов, Беласица, Васил Левски, Военна Градина -Абдал, Георги Измерлиев, Извън Регулацията, Македония, Мануш Войвода, Маркови Кладенци, Местност Моста, Местност Траканите, Младост, Неуточнен Адрес, Русия, Хоризонт, Цар Самуил, Яне Сандански
Община Разлог  
На 11.12.2018 /10:30 - 12:00 / - Банско: България, Отец Паисий, Стефан Стамболов
На 13.12.2018 /12:30 - 16:00 / - Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Двадесет И Девета, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Четвърта, Деветнадесета, Извън Регулацията, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Трета, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Шафле Дере, Шеста
На 13.12.2018 /08:30 - 14:30 / - Баня, Общ. Разлог: Двадесет И Пета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Местност Бански Път, Неизвестна, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Шеста, Шестнадесета
На 11.12.2018 /09:00 - 12:00 / - Бачево: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Костадин Катранджиев, Неофит Рилски, Паисий Хилендарски, Партизанска, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Рила, Тодор Каблешков
На 14.12.2018 /11:00 - 16:00 / - Разлог: Bgl1203, Безименна, Васил Левски, Георги Финдрин, Голак, Екзарх Йосиф, Изворите, Крапа, Македония, Местност Извора, Местност Малък Чурулец, Местност Пром.Зона-Горен Стопански Двор, Полковник Лазар Нишков, Предел, Пром.Зона-Горен Стопански Двор, Шейново
На 11.12.2018 /14:30 - 16:00 / - Разлог: Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Братя Каназиреви, Войнишка, Долен Стопански Двор, Екзарх Йосиф, Илинден, Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Преображение, Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Телемах Илиев, Черна Река
Община Сандански  
На 11.12.2018 /10:00 - 11:00 ; 14:30 - 15:15 / На 13.12.2018 /08:45 - 10:00 / На 14.12.2018 /15:00 - 16:15 / - Влахи: Вилна Зона Върбите, Върбите, Горните Ливади, Грънчарска Скала, Местност Върбите, Синаница, Средни Ливади, Упи Іі, Кв.4 - В.З. Въбите
На 11.12.2018 /10:00 - 11:00 ; 14:30 - 15:15 / На 13.12.2018 /08:45 - 10:00 / На 14.12.2018 /15:00 - 16:15 / - Илинденци: Боровец, Извън Регул./Р.Шашка/, Местност Боровец, Местност Врабча, Местност Врабче, Синаница, Тридесет И Втора, Тридесет И Шеста
На 11.12.2018 /10:00 - 11:00 ; 14:30 - 15:15 / На 13.12.2018 /08:45 - 10:00 / На 14.12.2018 /15:00 - 16:15 / - Кресна: Върбите, Неуточнен Адрес, Синаница
На 10.12.2018 /09:00 - 12:15 / - Ново Делчево: Братя Миладинови, Вела Пеева, Гео Милев, Георги Кирков, Главен Път Е-79, Здравец, Иван Вазов, Кирил И Методий, Партизанска, Погребите, Славянска, Христо Смирненски
На 11.12.2018 /10:00 - 11:00 ; 14:30 - 15:15 / На 13.12.2018 /08:45 - 10:00 / На 14.12.2018 /15:00 - 16:15 / - Плоски: Ален Мак, Бистрица, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Долна Махала, Дружба, Еделвайс, Елово, Иван Козарев, Кокиче, Кочо Честименски, Лиляна Димитрова, Местност Валога, Местност Поручик Минков, Методи Христов, Мир, Мурата, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Първи Май, Самуил, Струма, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Шипка, Явора
На 11.12.2018 /10:00 - 11:00 ; 14:30 - 15:15 / На 13.12.2018 /08:45 - 10:00 / На 14.12.2018 /15:00 - 16:15 / - Сандански: Александър Буйнов, Асен Хадживасилев, Любен Каравелов, Местност Калинките, Местност Соколовец, Местност Ушите, Местност Хано, Неуточнен Адрес, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Опитна Станция, Р-Н Пътно Управление, Р-Н Ушите, Р-Н Хано, Свобода
На 12.12.2018 /13:00 - 16:15 / - Сандански: Градски Парк, Идентификатор 65334.303.703, Местност Паркова Зона
На 13.12.2018 /09:00 - 16:15 / - Спатово
Община Сатовча  
На 11.12.2018 /09:30 - 16:30 / - Плетена: М. Горна, М. Долна, М. Забърдо, Неуточнен Адрес
На 12.12.2018 /09:30 - 16:30 / - Слащен: Вергил Ваклинов, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Демокрация, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Ивайло, М.Развана, Местност Папалев Дол, Неуточнен Адрес, Освобождение, Пейо Яворов, Родина, Родопи, Свобода, Христо Ботев, Цар Симеон, Шипка
Община Симитли  
На 13.12.2018 /08:30 - 09:30 ; 15:30 - 16:15 / - Градево: Десислаго, Еленковци, Махала Еленов Чарк, Махала Кърджалийска, Махала Марево, Махала Стамболийска, Местност Въковица, Местност Мадана, Местност Свини Дол, Свини Дол
На 13.12.2018 /08:30 - 09:30 ; 15:30 - 16:15 / - Долно Осеново: 291, Кв. 9, Ii--255, Долна Махала, Махала Горна, Махала Долна, Пи-061004 М.Лаката
На 13.12.2018 /08:30 - 16:15 ; 08:30 - 09:30 ; 15:30 - 16:15 / - Полето: 026023, Кв.3 Упи V-17, Местност Кьосеви Рудини, Местност Страните, Упи Vi-381,382,Кв.2, Упи-I, Кв.21
На 13.12.2018 /08:30 - 09:30 ; 15:30 - 16:15 / - Симитли: Іі-760 Кв. 53, Аврора, Васил Априлов, Георги Бенковски, Дарако, Димитър Ацев, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Иван Козарев, Искра, Кв.Ораново, Любен Каравелов, М.Ливадите, Местност Салиовица, Миразица, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Ораново, Осогово, Оцетари, Паисйй Хилендарски, Панайот Хитов, Партизанска, Пеньо Пенев, Пирин, Победа, Предел, Преспа, Прилеп, Руен, Септемврийска, Симитли, Славянска, Упи Іі-339, 338, Кв.33, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Яне Даракчийски
На 12.12.2018 /08:00 - 16:30 / - Симитли: Ораново, Осогово, Паисйй Хилендарски, Прилеп, Симитли, Славянска, Цар Симеон, Яне Даракчийски
На 11.12.2018 /13:30 - 16:30 / - Симитли: Упи Ii-1437,Кв.19
На 11.12.2018 /08:30 - 15:30 / - Черниче: Васил Левски, Георги Димитров, Кирил И Методи, М.Сухата Река, Неуточнен Адрес, Пи 156 Кв.6, Пирин, Р-Н Под Гарата, Рила, Роза, Свобода, Струма, Христо Ботев, Яне Сандански
Община Струмяни  
На 11.12.2018 /09:45 - 15:15 ; 11:00 - 11:30 По Искане На "Есо" Еад/ - Долна Градешница: Неуточнен Адрес
На 11.12.2018 /12:30 - 16:15 / - Илинденци: Алеко Константинов, Втора, Двадесет И Осма, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Илинден, Пета, Първа, Седма, Трета, Тридесет И Шеста, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет И Девета, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 11.12.2018 /09:15 - 12:00 / - Илинденци: Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Деветнадесета, Неуточнен Адрес, Св. Трифон, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Черноризец Храбър, Четиридесет И Четвърта, Четиридесета
На 11.12.2018 /09:45 - 15:15 ; 11:00 - 11:30 По Искане На "Есо" Еад/ - Илинденци
На 11.12.2018 /12:30 - 16:15 / - Сандански: Илинден
На 11.12.2018 /09:45 - 15:15 ; 11:00 - 11:30 По Искане На "Есо" Еад/ - Струмяни: Главен Път Е79, Струма
Община Якоруда  
На 12.12.2018 /09:00 - 10:30 / - Черна Места
Населено Място

Област Кюстендил
Община Бобов Дол  
На 11.12.2018 /10:00 - 10:30 ; 12:30 - 13:00 / - Баланово: Стопански Двор, Хiii - 329, Кв. 16
На 11.12.2018 /10:00 - 13:00 ; 10:00 - 10:30 ; 12:30 - 13:00 / - Блато: Махала Хановете, Местност Турските Ниви
На 11.12.2018 /10:00 - 10:30 ; 12:30 - 13:00 / - Големо Село: Vi,Кв.10, Пи 361,Кв. 37, Пи 452,Кв.3
На 11.12.2018 /10:00 - 13:00 ; 10:00 - 10:30 ; 12:30 - 13:00 / - Голям Върбовник: 011066, 262, Упи Viii-277,Кв. 23, Упи Iii 247, Кв.25
На 11.12.2018 /10:00 - 10:30 ; 12:30 - 13:00 / - Долистово: I-89,Кв.25, Хii-257,Кв.19
На 11.12.2018 /10:00 - 10:30 ; 10:00 - 13:00 ; 12:30 - 13:00 / - Локвата
На 11.12.2018 /10:00 - 13:00 ; 10:00 - 10:30 ; 12:30 - 13:00 / - Мали Върбовник: Упи - 1-9
На 11.12.2018 /10:00 - 10:30 ; 12:30 - 13:00 / - Мало Село: Iv-17,Кв.3, Станке Димитров, Упи Vі-3,Кв.1
На 11.12.2018 /10:00 - 10:30 ; 12:30 - 13:00 / - Мламолово: 371, Vi-618,Кв.19, Vii-389,Кв.30, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Еделвайс, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Колош, Крайречека, Люляк, Марица, Местност Асара, Миньорска, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Пионер, Пирин, Първи Май, Рила, Родопи, Роза, Росица, Руен, Спартак, Станке Димитров, Стопански Двор, Сълзица, Теменуга, Тинтява, Яворов, Ягода, Янтра
На 11.12.2018 /10:00 - 13:00 ; 10:00 - 10:30 ; 12:30 - 13:00 / - Мърводол
На 11.12.2018 /10:00 - 10:30 ; 12:30 - 13:00 / - Палатово: 083002
На 11.12.2018 /10:00 - 10:30 ; 12:30 - 13:00 / - Паничарево: Упи-Vі-102,Кв. 16
На 11.12.2018 /10:00 - 13:00 / - Паничарево
На 11.12.2018 /10:00 - 10:30 ; 10:00 - 13:00 ; 12:30 - 13:00 / - Пастух: Местност Падина
На 11.12.2018 /10:00 - 10:30 ; 10:00 - 13:00 ; 12:30 - 13:00 / - Циклово
На 11.12.2018 /10:00 - 10:30 ; 12:30 - 13:00 / - Шатрово: 067016, Vі-255, Кв.27
Община Бобошево  
На 12.12.2018 /09:00 - 16:00 / - Усойка: Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Любен Каравелов, Люляк, Местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св.Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша
Община Дупница  
На 11.12.2018 /09:00 - 09:30 ; 15:30 - 16:00 / - Дупница: 68789.17.484, 68789.23.413, Александър Стамболийски, Андон Величков, Арда, Асен Златаров, Бачо Киро, Бел Кладенец, Бешика, Бистрица, Битоля, Ботьо Петков, Братя Миладинови, Бричи Бор, Булаир, Бяло Море, Венелин, Витоша, Влахина Планина, Войводска, Гергана, Добруджа, Драган Овчаров, Дренски Рид, Еделвайс, Елица, Жива Вода, Здравец, Иван Вазов, Искър, Кирил И Методий, Княз Борис I, Кокиче, Криволак, Латинка, Липа, Максим Горки, Марин Дринов, Местност Дренски Рид, Местност Марек, Милин Камък, Невена Коканова, Неофит Рилски, Никола Лазаров, Одрин, Орляк, Оструган, Патриарх Евтимий, Плиска, Побит Камък, Професор Ал. Балабанов, Професор Александър Балан, Рилски Езера, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Средна Гора, Старите Жилища, Стръмна, Тобеница, Трети Гвардейски Полк, Тумбата, Упи Ii, Кв. 109, Упи - 68789.24.9, Упи Хі, Фенерка, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Освободител, Цар Симеон Велики, Черни Връх, Яне Сандански, Янтра
На 13.12.2018 /09:00 - 09:30 ; 15:30 - 16:00 / - Дупница: 68789.609.179 Никола Малашевски, 68789.609.55.1, 68789.609.601, Ана Малашевска, Аракчийски Мост, Васил Левски, Венелин, Втори Януари, Иглика, Индустриална, Климент Охридски, Крайречна, Лилия, Малина, Местност Караболюка, Миньор, Никола Малашевски, Отец Паисий, Пейо К. Яворов, Пирин, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тишина, Тп Помпена Станция На Тец Б.Дол, Труд, Хаджи Димитър, Чаталджа, Яворов
На 13.12.2018 /09:00 - 09:30 ; 15:30 - 16:00 / - Дупница: I,Кв.124 Ж.П Гара, Антон Страшимиров, Аракчийски Мост, Велико Търново, Втори Януари, Възход, Генерал Владимир Вазов, Георги Икономов, Гр. Дупница, Упи V, Кв.191, Доктор Сапунджиев, Жп Гара Приемна, Местност Курт Дере, Мир, Никола Малашевски, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Прогона, Родопи, Свети Иван Рилски, Скопие, Стефан Караджа, Тракия, Тютюнева Долина, Упи Ii - 449, Кв.1911, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Чаталджа, Шейново, Южен
На 11.12.2018 /09:00 - 16:00 / - Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Брегалница, Бричи Бор, Верила, Верила, Втори Януари, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драгой Болярин, Дупница, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Клисура, Клисура, Клокотница, Кокиче, Кракра Пернишки, Криволак, Местност Дренски Рид, Невена Коканова, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Плиска, Райна Княгина, Родопи, Рупите, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Скопие, Стефан Караджа, Стръмна, Тракия, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Христо Ботев, Цар Освободител, Шейново
На 13.12.2018 /09:00 - 16:00 / - Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Брегалница, Верила, Верила, Втори Януари, Втори Януари, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драгой Болярин, Дупница, Ивайло, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Местност Дренски Рид, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Отец Паисий, Райна Княгина, Родопи, Рупите, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Скопие, Стефан Караджа, Тракия, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Цар Освободител, Шейново
На 10.12.2018 /09:00 - 16:00 / На 12.12.2018 /09:00 - 16:00 / На 14.12.2018 /09:00 - 16:00 / - Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Брегалница, Верила, Верила, Втори Януари, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драгой Болярин, Дупница, Ивайло, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Местност Дренски Рид, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Райна Княгина, Родопи, Рупите, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Скопие, Стефан Караджа, Тракия, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Цар Освободител, Шейново
На 11.12.2018 /09:00 - 16:00 / - Дяково: Упи I-138,Кв. 10, Упи Iii-204,205,206,Кв.20, Упи Хiv
На 12.12.2018 /09:30 - 14:00 / - Палатово: 083002
На 10.12.2018 /09:30 - 12:00 / - Самораново: 65245,6,153, Александър Стамболийски, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Георги Димитров, Марков Камък, Местност Марков Камък, Митко Палаузов, Мусала, Ненко Пиперков, Отовица, Раковска, Рила, Скакавица, Христо Ботев, Черни Връх


Община Кочериново  
На 13.12.2018 /09:00 - 16:00 / - Мурсалево: 200002, 244,Кв.12, V-688 Кв.66, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански Двор, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Христо Ботев, Шейново, Юри Гагарин
На 14.12.2018 /09:00 - 16:00 / - Мурсалево: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васко Манолов, Волга, Волга, Георги Раковски, Главен Път 79, Димитър Благоев, Калоян, Калоян, Македония, Мара Малеева, Марек, Марек, Москва, Мусала, Плиска, Плиска, Септемврийска Слава, Струма, Тинтява, Христо Ботев, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Юри Гагарин, Яне Сандански
Община Кюстендил  
На 10.12.2018 /08:30 - 09:30 ; 15:30 - 16:30 / - Багренци: Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим.Разсипийски, Димитър Каляшки, Дядо Иван Самоволеца, Емил Шекерджийски, Землище На С.Багренци И С.Граница, Иван Вазов, Извън Регулация, Ильо Войвода, Йордан Каймакански, Кирил Орловски, Криволак, Крум Джиджински, Любен Каравелов, Местност До Селото, Митко Палаузов, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Рила, Руен, Румена Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тодор Каблешков, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка
На 13.12.2018 /09:15 - 10:30 ; 14:30 - 16:00 / - Берсин: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Извън Регулация, Козлодуй, Комунизъм, Махала Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар
На 10.12.2018 /08:30 - 09:30 ; 15:30 - 16:30 / - Берсин
На 10.12.2018 /09:00 - 10:30 ; 15:00 - 16:30 / На 11.12.2018 /08:45 - 10:00 ; 15:00 - 16:30 / На 12.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 09:15 - 10:30 ; 14:30 - 16:00 ; 15:00 - 16:30 / На 13.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 15:00 - 16:30 / На 14.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 14:00 - 16:30 / - Бобешино
На 12.12.2018 /08:45 - 10:00 ; 14:00 - 16:00 / На 13.12.2018 /09:15 - 10:30 ; 14:00 - 16:00 / - Богослов: 037149, Махала Топилата, Местност Саманли Баир
На 13.12.2018 /09:15 - 10:30 ; 14:30 - 16:00 / - Ваксево: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил И Методий, Койно, Ленин, Махала Адамска, Махала Албания, Махала Баздарска, Махала Бантовска, Махала Бела Вода, Махала Воденичарска, Махала Горна Йовчовска, Махала Горчовска, Махала Гошевска, Махала Грънчарска, Махала Гърличка, Махала Гъскарска, Махала Гюрова, Махала Димовска, Махала Долна Дралевска, Махала Долна Йовчовска, Махала Дралевска, Махала Дърманска, Махала Занева, Махала Заячка, Махала Испорска, Махала Йовкинска, Махала Кадрамска, Махала Камберска, Махала Каменичка, Махала Карамфиленска, Махала Ковачка, Махала Котаранска, Махала Кузумска, Махала Кумбазка, Махала Лазарска, Махала Лапевска, Махала Лесичкова, Махала Маджирска, Махала Маринкова, Махала Михтарска, Махала Моравска, Махала Мулова, Махала Падинарска, Махала Парлапанска, Махала Песокарска, Махала Петачка, Махала Пупулска, Махала Рановска, Махала Русулска, Махала Сапунджийска, Махала Селишка, Махала Семенска, Махала Симонска, Махала Соколовска, Махала Соколчева, Махала Средна Махала, Махала Станковска, Махала Стойчовска, Махала Тасковска, Махала Текемска, Махала Треновска, Махала Хаджийска, Махала Цанкина, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Шаренкова, Махала Шукалска, Махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин
На 11.12.2018 /09:15 - 10:30 ; 13:30 - 16:00 / На 14.12.2018 /09:15 - 11:15 / - Вратца: Махала Вучкова, Махала Гаджалска, Махала Илчова, Махала Ливадска, Махала Мазнево, Махала Мацаранска, Махала Рекалска, Махала Стоилкова, Махала Терзийска, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил
На 10.12.2018 /08:30 - 09:30 ; 15:30 - 16:30 / - Гирчевци: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Марин Дринов, Никола Вапцаров, Христо Ботев
На 11.12.2018 /09:15 - 10:30 ; 13:30 - 16:00 / На 14.12.2018 /09:15 - 11:15 / - Горна Брестница
На 10.12.2018 /08:30 - 09:30 ; 15:30 - 16:30 / - Горна Гращица: Александър Димитров, Антон Иванов, Двадесет И Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Дрин, Изгрев, Ленин, Любен Каравелов, Местност Заечки Камик, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Юри Гагарин
На 10.12.2018 /09:00 - 10:30 ; 15:00 - 16:30 / На 11.12.2018 /08:45 - 10:00 ; 15:00 - 16:30 / На 12.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 09:15 - 10:30 ; 14:30 - 16:00 ; 15:00 - 16:30 / На 13.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 15:00 - 16:30 / На 14.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 14:00 - 16:30 / - Горно Уйно
На 11.12.2018 /09:15 - 10:30 ; 13:30 - 16:00 / На 14.12.2018 /09:15 - 11:15 / - Грамаждано: Местност Гола Велика
На 13.12.2018 /14:30 - 16:00 / - Граница: Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, Местност Манастира, Местност Ридо, Местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, Пионерска, Пирин, Пролет, Първи Май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев
На 10.12.2018 /09:00 - 10:30 ; 15:00 - 16:30 / На 11.12.2018 /08:45 - 10:00 ; 15:00 - 16:30 / На 12.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 09:15 - 10:30 ; 09:15 - 16:00 ; 14:30 - 16:00 ; 15:00 - 16:30 / На 13.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 15:00 - 16:30 / На 14.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 14:00 - 16:30 / - Гурбановци
На 10.12.2018 /08:30 - 09:30 По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30 По Искане На "Есо" Еад/ - Гърбино
На 11.12.2018 /09:15 - 10:30 ; 13:30 - 16:00 / На 14.12.2018 /09:15 - 11:15 / - Гърляно: Владимир Заимов, Девети Септември, Димитър Каляшки, Крум Кюлявков, Махала Балиндол, Махала Баовец, Махала Биковска, Махала Джопарска, Махала Долна, Махала Леските, Махала Реката, Махала Ресенска, Махала Ярешка, Местност Смоквата, Местност Средно Поле, Руен
На 10.12.2018 /08:15 - 16:00 / На 11.12.2018 /08:15 - 16:00 / На 12.12.2018 /08:15 - 16:00 / На 13.12.2018 /08:15 - 16:00 / На 14.12.2018 /08:15 - 16:00 / - Гърляно: Махала Реката
На 10.12.2018 /09:00 - 10:30 ; 15:00 - 16:30 / На 11.12.2018 /08:45 - 10:00 ; 15:00 - 16:30 / На 12.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 09:15 - 10:30 ; 14:30 - 16:00 ; 15:00 - 16:30 / На 13.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 15:00 - 16:30 / На 14.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 14:00 - 16:30 / - Гюешево: 000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Комсомолска, Махала Богданица, Махала Борнарска, Махала Гарище, Махала Димирци, Махала Зарева, Махала Рекалска, Махала Тонева, Махала Центъра, Махала Цървенджийска, Махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух
На 13.12.2018 /09:15 - 10:30 ; 14:30 - 16:00 / - Длъхчево-Сабляр: Мах.Милчовска, Местност Орехчето
На 10.12.2018 /08:30 - 09:30 ; 15:30 - 16:30 / - Долна Гращица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Иван Вазов, Иглика, Лиляна Димитрова, Местност Дупките, Местност Ридо, Митко Палаузов, Оборище, Първи Май, Румена Войвода, Свилен Русев, Свобода, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка
На 10.12.2018 /08:30 - 09:30 ; 15:30 - 16:30 / - Долна Козница: 22112.500.2
На 10.12.2018 /09:00 - 10:30 ; 15:00 - 16:30 / На 11.12.2018 /08:45 - 10:00 ; 15:00 - 16:30 / На 12.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 09:15 - 10:30 ; 14:30 - 16:00 ; 15:00 - 16:30 / На 13.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 15:00 - 16:30 / На 14.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 14:00 - 16:30 / - Долно Село: М.Планиница, Махала Бистрица, Махала Буковска, Махала Дяволска, Махала Каймаканска, Махала Кошарелска, Махала Логовска, Махала Малиновска, Махала Пищилци, Махала Превалец, Махала Ридарци, Махала Салакунска, Махала Транчовска, Махала Чукарска, Махала Шаламанци
На 10.12.2018 /09:00 - 10:30 ; 09:00 - 16:30 ; 15:00 - 16:30 / На 11.12.2018 /08:45 - 16:30 ; 08:45 - 10:00 ; 15:00 - 16:30 / На 12.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 09:00 - 16:30 ; 09:15 - 10:30 ; 14:30 - 16:00 ; 15:00 - 16:30 / На 13.12.2018 /09:00 - 16:30 ; 09:00 - 10:00 ; 15:00 - 16:30 / На 14.12.2018 /09:00 - 16:30 ; 09:00 - 10:00 ; 14:00 - 16:30 / - Долно Уйно: Махала Олтоманци
На 13.12.2018 /09:15 - 10:30 ; 14:30 - 16:00 / - Друмохар: Мах.Ангеловци, Мах.Джоганска, Мах.Табачка, Мах.Таушанска, Местност Сврътките
На 10.12.2018 /08:30 - 09:30 ; 15:30 - 16:30 / - Друмохар: Мах.Брашненица
На 13.12.2018 /09:15 - 10:30 ; 14:30 - 16:00 / - Еремия: Махала Брезалийска, Махала Бумбарска, Махала Влашка, Махала Геровска, Махала Гугушанска, Махала Златковска, Махала Ивановска, Махала Керелска, Махала Ковачка, Махала Костовска, Махала Лесовска, Махала Манчовци, Махала Марковска, Махала Мурджовска, Махала Мухтийска, Махала Пенковска, Махала Рекалска, Махала Сарамандовци, Махала Секалска, Махала Стаменковци, Махала Стойковска, Махала Тинтилиговска, Махала Тотевска, Махала Фудулска, Махала Цинцовска, Махала Цоцоманска, Махала Чифличка, Махала Чукардова, Махала Шопска, Махала Щърбевци, Махала Якимовска, Махала Яновска
На 10.12.2018 /08:30 - 09:30 ; 15:30 - 16:30 / - Жабокрът: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Калоян, Местност Върбата, Оборище, Овощарска, Осми Март, Осогово, Пауталия, Плиска, Помпулузки Бахчи, Средец, Струма, Суха Река, Христо Ботев, Шипка
На 11.12.2018 /09:15 - 10:30 ; 13:30 - 16:00 / На 14.12.2018 /09:15 - 11:15 / - Жиленци: Везенска Махала, С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров, Гюешевско Шосе, Деляница, Димитър Каляшки, Курбанци, Махала Босачка, Махала Везенска, Махала Грънчарска, Махала Долна, Махала Мазнево, Махала Сиракова, Махала Сърбинска, Махала Чифлика, Махала Юручка, Местност Грамаге, Осогово, Радослав Нотев, Рекалска, Стопански Двор, Христо Ботев
На 13.12.2018 /09:15 - 10:30 ; 14:30 - 16:00 / - Згурово
На 10.12.2018 /09:00 - 10:30 ; 15:00 - 16:30 / На 11.12.2018 /08:45 - 10:00 ; 15:00 - 16:30 / На 12.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 09:15 - 10:30 ; 14:30 - 16:00 ; 15:00 - 16:30 / На 13.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 15:00 - 16:30 / На 14.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 14:00 - 16:30 / - Ивановци, Общ. Кюстендил
На 13.12.2018 /09:15 - 10:30 ; 14:30 - 16:00 / - Илия: Мах.Груйовска, Мах.Делийска, Мах.Карадачка, Мах.Кацарска, Мах.Левковци, Мах.Миленска, Мах.Мишовска, Мах.Ралинска, Мах.Рекалийска, Мах.Тузлучка, Мах.Чукарска
На 13.12.2018 /09:15 - 10:30 ; 14:30 - 16:00 / - Кадровица: Мах.Постолска, Мах.Станкова
На 10.12.2018 /09:00 - 10:30 ; 15:00 - 16:30 / На 11.12.2018 /08:45 - 10:00 ; 15:00 - 16:30 / На 12.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 09:15 - 10:30 ; 14:30 - 16:00 ; 15:00 - 16:30 / На 13.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 15:00 - 16:30 / На 14.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 14:00 - 16:30 / - Каменичка Скакавица: Васил Левски, Здравец, Каменица, Махала Дудевска, Махала Пилищарска, Махала Чакмаджийска, Махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър
На 10.12.2018 /08:30 - 09:30 ; 15:30 - 16:30 / - Катрище: Боян Колев, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Димитър Каляшки, Здравка Сапунджийска, Капитан Петко Войвода, Местност Валого, Местност Забел, Мир, Млада Гвардия, Могила, Първи Май, Стефан Димитров Иванов, Стоил Колев, Странджата, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Армия
На 10.12.2018 /08:30 - 09:30 По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30 По Искане На "Есо" Еад/ - Коняво
На 10.12.2018 /08:30 - 09:30 По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30 По Искане На "Есо" Еад/ - Копиловци, Общ. Кюстендил
На 10.12.2018 /09:00 - 10:30 ; 15:00 - 16:30 / На 11.12.2018 /08:45 - 10:00 ; 15:00 - 16:30 / На 12.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 09:15 - 10:30 ; 14:30 - 16:00 ; 15:00 - 16:30 / На 13.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 15:00 - 16:30 / На 14.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 14:00 - 16:30 / - Коприва
На 10.12.2018 /09:00 - 10:30 ; 15:00 - 16:30 / На 11.12.2018 /08:45 - 10:00 ; 15:00 - 16:30 / На 12.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 09:15 - 10:30 ; 14:30 - 16:00 ; 15:00 - 16:30 / На 13.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 15:00 - 16:30 / На 14.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 14:00 - 16:30 / - Кутугерци
На 10.12.2018 /09:00 - 10:30 ; 15:00 - 16:30 / На 11.12.2018 /08:45 - 10:00 ; 15:00 - 16:30 / На 12.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 09:15 - 10:30 ; 14:30 - 16:00 ; 15:00 - 16:30 / На 13.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 15:00 - 16:30 / На 14.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 14:00 - 16:30 / - Кършалево
На 12.12.2018 /08:45 - 10:00 ; 14:00 - 16:00 / - Кюстендил: Абоба, Авксенти Велешки, Антим I, Арда, Белият Камък, Васил Априлов, Велбъжд, Виница, Владимир Димитров Майстора, Генерал Крум Лекарски, Гео Милев, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, Демокрация, Димитър Пешев, Евлоги Георгиев, Емил Шекерджийски, Жданов, Златна Панега, Ивайло, Иван Шишман, Иларион Ловчански, Ильо Войвода, Кадин Мост, Капанска, Кв. 257 Ул. Димитър Пешев, Кириат Оно, Кирил Цонев, Климент Охридски, Константинова Баня, Криволак, Любен Каравелов, Марица, Местност Планина Осогово, Местност Ръжеве, Местност Самали Баир, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Местност Хисарлъка, Мориц Леви, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Охрид, Парчевич, Пауталия, Полковник Стефан Манов, Първи Май, Райна Цанева, Родопи, Свети Иван Рилски, Солун, Софроний, Стефан Караджа, Страцин, Тодор Ангелов - Божаната, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Харковска, Хижата, Хисарлъка, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Михаил, Цар Освободител, Цар Симеон 1-Ви, Яворов
На 13.12.2018 /09:15 - 10:30 ; 14:00 - 16:00 / - Кюстендил: Абоба, Белият Камък, Местност Планина Осогово, Местност Ръжеве, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка
На 10.12.2018 /08:45 - 10:00 / - Кюстендил: Авксенти Велешки, Александър Стамболийски, Антим I, Антим I, Арда, Асен Суичмезов, Бабуна, Батак, Беласица, Бурин Дол, Васил Априлов, Васил Априлов, Велбъжд, Велбъжд, Веслец, Виница, Виница, Вит, Владимир Димитров Майстора, Генерал Заимов, Генерал Крум Лекарски, Гео Милев, Георги Друмохарски, Герена, Голак, Гороцветна, Граф Игнатиев, Гургулят, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, Демокрация, Димитър Пешев, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Емил Шекерджийски, Жданов, Златна Панега, Ивайло, Иван Шишман, Иларион Ловчански, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Ильо Войвода, Ильо Войвода, Йордан Митрев, Кадин Мост, Кадин Мост, Камчия, Капанска, Кв. 257 Ул. Димитър Пешев, Кириат Оно, Кирил Цонев, Климент Охридски, Константин Николов, Константинова Баня, Костадин Поппандов, Криволак, Кукуш, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марица, Местност Самали Баир, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Местност Хисарлъка, Местност Чифутски Дол, Морава, Мориц Леви, Мусала, Неофит Рилски, Овощарска, Одрин, Опълченска, Охрид, Парижка Комуна, Парчевич, Пауталия, Перущица, Пирин, Пиянец, Полковник Стефан Манов, Първи Май, Първи Май, Радецки, Радослав Нотев, Райна Цанева, Родопи, Самуил, Свети Иван Рилски, Седемнадесети Януари, Солун, Софроний, Софроний, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Струма, Тодор Ангелов - Божаната, Трифон Стефанов, Търговска, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Харковска, Хижата, Хижата, Хисарлъка, Хисарлъка, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Борис 1-Ви, Цар Михаил, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Симеон 1-Ви, Юстиниян, Яворов, Яне Сандански
На 10.12.2018 /14:00 - 16:30 / - Кюстендил: Авксенти Велешки, Антим I, Арда, Васил Априлов, Велбъжд, Виница, Владимир Димитров Майстора, Генерал Крум Лекарски, Гео Милев, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, Демокрация, Димитър Пешев, Евлоги Георгиев, Емил Шекерджийски, Жданов, Златна Панега, Ивайло, Иван Шишман, Иларион Ловчански, Ильо Войвода, Кадин Мост, Капанска, Кв. 257 Ул. Димитър Пешев, Кириат Оно, Кирил Цонев, Климент Охридски, Константинова Баня, Криволак, Любен Каравелов, Марица, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Мориц Леви, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Охрид, Парчевич, Пауталия, Полковник Стефан Манов, Първи Май, Райна Цанева, Родопи, Свети Иван Рилски, Солун, Софроний, Стефан Караджа, Страцин, Тодор Ангелов - Божаната, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Харковска, Хижата, Хисарлъка, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Михаил, Цар Освободител, Цар Симеон 1-Ви, Яворов
На 12.12.2018 /08:45 - 16:00 / - Кюстендил: Авксенти Велешки, Васил Априлов, Виница, Гео Милев, Димитър Пешев, Иларион Ловчански, Кв. 257 Ул. Димитър Пешев, Константинова Баня, Мусала, Охрид, Пауталия, Полковник Стефан Манов, Първи Май, Солун, Хан Аспарух, Харковска, Хижата, Хисарлъка, Цар Освободител
На 10.12.2018 /14:00 - 16:30 / На 13.12.2018 /08:45 - 10:00 ; 14:00 - 16:30 / - Кюстендил: Александър Стамболийски, Антим I, Асен Суичмезов, Бабуна, Батак, Беласица, Бурин Дол, Васил Априлов, Велбъжд, Веслец, Виница, Вит, Генерал Заимов, Георги Друмохарски, Герена, Голак, Гороцветна, Граф Игнатиев, Гургулят, Елин Пелин, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Ильо Войвода, Йордан Митрев, Кадин Мост, Камчия, Константин Николов, Костадин Поппандов, Кукуш, Марин Дринов, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Местност Чифутски Дол, Морава, Овощарска, Опълченска, Парижка Комуна, Перущица, Пирин, Пиянец, Първи Май, Радецки, Радослав Нотев, Самуил, Седемнадесети Януари, Софроний, Стара Планина, Струма, Трифон Стефанов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хижата, Хисарлъка, Цар Борис 1-Ви, Цар Освободител, Юстиниян, Яне Сандански
На 13.12.2018 /08:45 - 16:30 / - Кюстендил: Александър Стамболийски, Гургулят, Иларион Макариополски
На 10.12.2018 /09:15 - 12:00 / - Кюстендил: Белият Камък
На 11.12.2018 /09:15 - 10:30 ; 13:30 - 16:00 / На 14.12.2018 /09:15 - 11:15 / - Кюстендил: Белият Камък, Бреза, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Емил Марков, Крум Зарев, Махала Корубанска, Местност Влахов Дол, Местност Гнила, Местност Гола Велика, Местност Динката, Местност Жабокрътски Рид, Местност Полски Имоти, Местност Ръжеве, Местност Хисарлъка, Митко Палаузов, Невестинско Шосе, Незабравка, Никола Атанасов, Раденко Видински, Светамински Бор, Станкевско Шосе, Ул. Дупнишко Шосе
На 13.12.2018 /14:30 - 16:00 / - Кюстендил: Белият Камък, Дупнишко Шосе, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител
На 10.12.2018 /08:45 - 16:30 / - Кюстендил: Гео Милев, Кирил Цонев, Любен Каравелов, Първи Май, Стефан Караджа, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Освободител, Яворов
На 10.12.2018 /08:30 - 09:30 ; 15:30 - 16:30 / - Кюстендил: Местност Николичевски Път
На 10.12.2018 /08:30 - 09:30 По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30 По Искане На "Есо" Еад/ - Кюстендил
На 13.12.2018 /09:15 - 10:30 ; 14:30 - 16:00 / - Лелинци: Васил Левски, Махала Горна
На 10.12.2018 /08:30 - 09:30 ; 15:30 - 16:30 / - Лиляч: Местност Войника
На 10.12.2018 /09:00 - 10:30 ; 15:00 - 16:30 / На 11.12.2018 /08:45 - 10:00 ; 15:00 - 16:30 / На 12.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 09:15 - 10:30 ; 14:30 - 16:00 ; 15:00 - 16:30 / На 13.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 15:00 - 16:30 / На 14.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 14:00 - 16:30 / - Ломница, Общ. Кюстендил: Махала Анина, Махала Батина, Махала Богойна, Махала Грамаче, Махала Джурина, Махала Донина, Махала Милоорниче, Махала Плавнище, Махала Попов Дол, Махала Прекендачка, Махала Равно Буче, Махала Щърбец
На 10.12.2018 /09:00 - 10:30 ; 15:00 - 16:30 / На 11.12.2018 /08:45 - 10:00 ; 15:00 - 16:30 / На 12.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 09:15 - 10:30 ; 14:30 - 16:00 ; 15:00 - 16:30 / На 13.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 15:00 - 16:30 / На 14.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 14:00 - 16:30 / - Мазарачево: Махала Безбелинци, Махала Модро Поле, Махала Тренките, Махала Черна Река
На 10.12.2018 /08:30 - 09:30 ; 15:30 - 16:30 / - Невестино, Общ. Невестино: Vi-124, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Трайков, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Здравец, Земен, Кокиче, Максим Горки, Махала Развигорска, Махала Разсолкова, Махала Синорска, Местност Дренето, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пробуда, Първи Май, Струма, Упи Іх-61,63,70, Кв.22, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин
На 10.12.2018 /08:30 - 09:30 ; 15:30 - 16:30 / На 13.12.2018 /09:15 - 10:30 ; 14:30 - 16:00 / - Неделкова Гращица
На 10.12.2018 /08:30 - 09:30 ; 15:30 - 16:30 / - Нови Чифлик: Бивш Стопански Двор, Борис Тасев, Васил Левски, Владимир Заимов, Девети Септември, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 12.12.2018 /08:45 - 10:00 ; 14:00 - 16:00 / На 13.12.2018 /09:15 - 10:30 ; 14:00 - 16:00 / - Ново Село, Общ. Кюстендил: Махала Двете Реки
На 13.12.2018 /09:15 - 10:30 ; 14:30 - 16:00 / - Пелатиково: Мах.Брусарска, Мах.Бумбарска, Мах.Горовска, Мах.Дръчките, Мах.Карпуска, Мах.Кацарска, Мах.Леската, Мах.Лодарска, Мах.Манчовска, Мах.Орешарска, Мах.Очипалска, Мах.Попанска, Мах.Раковска, Мах.Селишка, Мах.Суровичка, Мах.Сърнатичка, Мах.Траянци, Мах.Тръстеник, Мах.Харизанска, Мах.Чифлико, Мах.Шеовци, Мах.Шишовска, Мах.Шопска, Мах.Янкуловци
На 13.12.2018 /14:30 - 16:00 / - Пиперков Чифлик: Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, Махала Дядо Манова, Махала Суха Река, Местност Друмарката, Местност Капинката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин
На 10.12.2018 /08:30 - 09:30 ; 15:30 - 16:30 / - Плешивец: Дванадесета
На 10.12.2018 /08:30 - 09:30 По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30 По Искане На "Есо" Еад/ - Полска Скакавица
На 10.12.2018 /09:00 - 10:30 ; 15:00 - 16:30 / На 11.12.2018 /08:45 - 10:00 ; 15:00 - 16:30 / На 12.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 09:15 - 10:30 ; 14:30 - 16:00 ; 15:00 - 16:30 / На 13.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 15:00 - 16:30 / На 14.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 14:00 - 16:30 / - Преколница: Махала Байковска, Махала Вароша, Махала Делевска, Махала Карадачка, Махала Османци, Махала Прапорска, Махала Ридарска, Махала Сливарска, Махала Тупандийска, Махала Чукойска
На 12.12.2018 /08:45 - 10:00 ; 14:00 - 16:00 / На 13.12.2018 /09:15 - 10:30 ; 14:00 - 16:00 / - Раково, Общ. Невестино: Махала Бурнаавска, Махала Зидинци, Махала Ковачка, Махала Озранци, Махала Рахталинска, Махала Реката, Махала Решанска, Махала Чеканец
На 10.12.2018 /09:00 - 10:30 ; 15:00 - 16:30 / На 11.12.2018 /08:45 - 10:00 ; 15:00 - 16:30 / На 12.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 09:15 - 10:30 ; 14:30 - 16:00 ; 15:00 - 16:30 / На 13.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 15:00 - 16:30 / На 14.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 14:00 - 16:30 / - Раненци: Людмила Живкова, Махала Боровска, Махала Велиновска, Махала Димовска, Махала Друмлийска, Махала Кривошийска, Махала Лехчанска, Махала Мечкарска, Махала Реджовска, Махала Славевска, Махала Стругарска, Махала Центъра, Махала Шляпарска
На 13.12.2018 /09:15 - 10:30 ; 14:30 - 16:00 / - Рашка Гращица: Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, Махала Гьошевска, Махала Каменичка, Махала Лазовска, Махала Начковска, Махала Ненкова, Махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев
На 11.12.2018 /09:15 - 16:00 ; 09:15 - 10:30 ; 13:30 - 16:00 / На 14.12.2018 /09:15 - 11:15 / - Ръсово: Мах. Рекалска, Община Кюстендил, Махала Лесичка
На 12.12.2018 /08:45 - 10:00 ; 14:00 - 16:00 / На 13.12.2018 /09:15 - 10:30 ; 14:00 - 16:00 / - Савойски: Махала Бреза, Махала Пелтечка
На 12.12.2018 /08:45 - 10:00 ; 14:00 - 16:00 / На 13.12.2018 /09:15 - 10:30 ; 14:00 - 16:00 / - Сажденик: Махала Златанска
На 12.12.2018 /08:45 - 10:00 ; 14:00 - 16:00 / На 13.12.2018 /09:15 - 10:30 ; 14:00 - 16:00 / - Слокощица: 247, Александър Димитров, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Ивайло, Иглика, Калоян, Кирил И Методий, Кубрат, Махала Диновска, Махала Маркова, Махала Рошковци, Местност Галеница, Местност Змиярника, Местност Саманли Баир, Местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Радецки, Руен, Синчец, Стефан Караджа, Теменужка, Шипка
На 13.12.2018 /14:30 - 16:00 / - Слокощица: Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, Махала Селото, Местност Змиярника, Местност Кръста, Местност Мичевица, Местност Ридо, Местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 10.12.2018 /09:15 - 12:00 / - Слокощица: Александър Димитров, Георги Кръстев, Ивайло, Махала Диновска, Местност Галеница, Местност Чадъра, Синчец
На 13.12.2018 /09:15 - 10:30 ; 14:30 - 16:00 / - Смоличано: Махала Бачовска, Махала Беловинска, Махала Габерлийска, Махала Гьоревци, Махала Каргалий, Махала Мангелска, Махала Миринска, Махала Райков Рид, Махала Реката, Махала Св.Ана, Махала Сделище, Махала Хаджийска, Махала Чифлико, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Юговци
На 13.12.2018 /09:15 - 10:30 ; 14:30 - 16:00 / - Страдалово: Мах.Борачичка, Мах.Геберо, Мах.Дъбовска, Мах.Заячка, Мах.Иванковци, Мах.Кьосевци, Мах.Лингурска, Мах.Логодашка, Мах.Нечемска, Мах.Орничарска, Мах.Пешовска, Мах.Реката, Мах.Рудишка, Мах.Рудище, Мах.Стамболийска, Мах.Шаинска, Мах.Ширилийска, Мах.Шияне, Мах.Шиячка
На 10.12.2018 /08:30 - 09:30 ; 15:30 - 16:30 / - Таваличево: Атанас Малинов, Васил Демиревски, Васил Левски, Велин Богданов, Виден, Георги Димитров, Григор Манев, Девети Септември, Димитър Благоев, Еверест, Иван Калфин, Искър, Кирил Мазнев, Кирил Николов-Странджата, Кокиче, Костадин Чесновски, Ленин, Мусала, Осогово, Пирин, Рила, Руен, Станке Димитров, Стефан Димитров, Страцин, Струма, Харалампи Аничкин, Харалампи Митов, Христо Ботев, Христо Манев, Юри Гагарин
На 13.12.2018 /09:15 - 10:30 ; 14:30 - 16:00 / - Тишаново: Мах.Божковци, Мах.Воденица, Мах.Гълъбовска, Мах.Ивановска, Мах.Качанска, Мах.Колевска, Мах.Митковска, Мах.Найденци, Мах.Новковска, Мах.Реката, Мах.Тутковска, Мах.Хайдушка, Мах.Цървилото, Мах.Янчовска
На 10.12.2018 /08:30 - 09:30 ; 15:30 - 16:30 / - Търновлаг: Васил Йорданов, Иван Андонов, Кирил Тонев, Лиляна Димитрова, Мата Стоименова, Осогово, Партизанска, Стоян Стоименов, Струма, Трети Март
На 12.12.2018 /08:45 - 10:00 ; 14:00 - 16:00 / На 13.12.2018 /09:15 - 10:30 ; 09:15 - 10:30 ; 14:00 - 16:00 ; 14:30 - 16:00 / - Търсино
На 10.12.2018 /09:00 - 10:30 ; 15:00 - 16:30 / На 11.12.2018 /08:45 - 10:00 ; 15:00 - 16:30 / На 12.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 09:15 - 10:30 ; 14:30 - 16:00 ; 15:00 - 16:30 / На 13.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 15:00 - 16:30 / На 14.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 14:00 - 16:30 / - Церовица: Махала Бело Камене
На 13.12.2018 /09:15 - 10:30 ; 14:30 - 16:00 / - Църварица: Мах.Гракалска, Мах.Карадачка, Мах.Копривен, Мах.Реката, Мах.Укалска
На 12.12.2018 /08:45 - 10:00 ; 14:00 - 16:00 / На 13.12.2018 /09:15 - 10:30 ; 14:00 - 16:00 / - Цървена Ябълка: Таскова Плевня
На 10.12.2018 /08:30 - 09:30 ; 15:30 - 16:30 / - Четирци: М.Топилата, Махала Ямен
На 10.12.2018 /09:00 - 10:30 ; 15:00 - 16:30 / На 11.12.2018 /08:45 - 10:00 ; 15:00 - 16:30 / На 12.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 09:15 - 10:30 ; 14:30 - 16:00 ; 15:00 - 16:30 / На 13.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 15:00 - 16:30 / На 14.12.2018 /09:00 - 10:00 ; 14:00 - 16:30 / - Чудинци
На 10.12.2018 /08:30 - 09:30 По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30 По Искане На "Есо" Еад/ - Шишковци
На 10.12.2018 /08:30 - 09:30 По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30 По Искане На "Есо" Еад/ - Ябълково, Общ. Кюстендил: Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Кадъница, Кирил И Методий, Ленин, Махала Бански Мост, Махала Славейкова, Махала Софийско Шосе, Махала Трънярска, Местност Кантона, Овощарска, Първи Май, С. Ябълково, Община Кюстендил, Славейков, Христо Ботев
Община Невестино  
На 10.12.2018 /09:30 - 16:00 / - Пастух: Местност Падина
Община Сапарева Баня  
На 10.12.2018 /11:30 - 12:00 / На 12.12.2018 /11:30 - 12:00 / - Крайници: Стопански Двор
На 10.12.2018 /11:30 - 12:00 / На 12.12.2018 /11:30 - 12:00 / - Овчарци, Общ. Сапарева Баня: 020101, 027028, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн. &Quot;Грабежо&Quot;, Местност Герена, Местност Песоко, Местност През Реката, Местност Ридо, Местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 10.12.2018 /11:30 - 12:00 / На 12.12.2018 /11:30 - 12:00 / - Паничище: 300 В Отдел 04,Ид.65365.210.970, Ii, Ii,Кв.8, Іх - Кв. 8, Местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, Упи - І ,Кв. 70, Упи Viii Кв.10
На 10.12.2018 /11:30 - 12:00 / На 12.12.2018 /11:30 - 12:00 / - Ресилово: 026170, 027007, 100005, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина Поляна, Изгрев, Индже Войвода, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, Местноста Над Селото, Община Сапарева Баня, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Теменужка, Трети Март, Упи - Vіі-672,Кв.36, Хiv-11,Кв.5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра
На 10.12.2018 /11:30 - 12:00 / На 12.12.2018 /11:30 - 12:00 / - Самораново: 65245,6,153, 65245.1.214, 65245.4.266.1, 65245.4.405, 65245.4.440, 65245.45.4.416, 65245.6.499.1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети Май, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, Кв.16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков Камък, Местност Златковица, Местност Марков Камък, Местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански Двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни Връх, Юри Гагарин
На 10.12.2018 /11:30 - 12:00 / На 12.12.2018 /11:30 - 12:00 / - Сапарева Баня: 032046, 65365,601,10, 65365.210.111, 65365.31.45, 65365.32.226, 65365.32.353, 65365.46.10, 65365.601.186, 65365.602.602, I ,Кв.74, Iii, Кв.125, Lxxvі,Кв. 74 Идент. 65365.602.375, Lxxxiv-2797,Кв.74, Xv-2268, Кв.44, Iii-3071,Кв.120, Албена, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Лакатница, Липа, Ловна, Лоза, Любен Каравелов, Малина, Местност Бончук, Местност Водни Дол, Местност Зелени Преслап, Местност Под Селото, Местност Света Вода, Местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, Пи - 1351, Пи Lxxxiii; Кв.74, Пи №65365.210.111 М.Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пролет, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски Езера, Роза, Св.Варвара, Св.Илия, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, Упи - Х-2641, Пи 65365.601.84, Упи 65365.46.56 Средна Вода, Упи Vi-147,Кв 12,Пи65365.601.92, Упи Viii-2759,Кв.109, Упи І - 2742, Кв. 108, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, Ягода
На 12.12.2018 /09:45 - 12:00 / - Сапарева Баня: 65365,601,10, Германея, Йордан Попмихайлов, Местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Славяни, Упи - Х-2641, Пи 65365.601.84, Упи Viii-2759,Кв.109, Упи І - 2742, Кв. 108
На 10.12.2018 /11:30 - 12:00 / На 12.12.2018 /11:30 - 12:00 / - Сапарево: 00455042, 045132, X-2698, І-2332,Кв.66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода
На 10.12.2018 /11:30 - 12:00 / На 12.12.2018 /11:30 - 12:00 / - Червен Брег: Местност Рибарници

Област Ловеч
Община Априлци  
На 10.12.2018 /09:00 - 16:00 / На 11.12.2018 /09:00 - 16:00 / На 12.12.2018 /09:00 - 16:00 / На 13.12.2018 /09:00 - 16:00 / На 14.12.2018 /09:00 - 16:00 / - Априлци, Общ. Априлци: Балкан/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Махала Маришница, Младост/Видима/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Стърна Река/Видима/, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/
На 10.12.2018 /09:15 - 15:30 / На 11.12.2018 /09:15 - 15:30 / На 12.12.2018 /09:15 - 15:30 / На 13.12.2018 /09:15 - 15:30 / - Априлци, Общ. Априлци: Видима/Видима/, Махала Маришница, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/
На 10.12.2018 /09:00 - 16:00 / На 11.12.2018 /09:00 - 16:00 / На 12.12.2018 /09:00 - 16:00 / На 13.12.2018 /09:00 - 16:00 / На 14.12.2018 /09:00 - 16:00 / - Троян, Общ. Троян: Васил Левски
Община Ловеч  
На 13.12.2018 /09:00 - 16:00 / - Александрово, Общ. Ловеч: Гео Милев, Ивайло, Оборище, Осъм, Павел Баев, Преслав, Райко Даскалов, Родопа, Стара Планина, Страцин, Съединение, Хемус, Цар Калоян, Явор
На 10.12.2018 /09:30 - 09:45 ; 15:45 - 16:00 / На 11.12.2018 /08:45 - 09:00 ; 15:45 - 16:00 / На 12.12.2018 /08:45 - 09:00 ; 15:45 - 16:00 / На 13.12.2018 /08:45 - 09:00 ; 15:45 - 16:00 / На 14.12.2018 /08:45 - 09:00 ; 15:45 - 16:00 / - Българене, Общ. Ловеч: Ганчо Начев, Ганчо Павлов, Георги Тинков, Дядо Радоя Мариаша, Иванка Карагечева, Илко Ст.Ганков, Йордан Хубавенков, Кулата, Ловджийска, Марин Гърбов, Марин Пенков, Митю Комитата, Мичо Стоянов, Мочор, Неделки, Никола Комитата, Павел Станчев, Пенко Грозев, Пенко Христов, Присоето, Радой Минковски, Селище, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Христо Ботев, Цачо Павлов, Цвятко Пеев, Цвятко Цачев
На 14.12.2018 /09:00 - 16:00 / - Българене, Общ. Ловеч: Дядо Радоя Мариаша, Ловджийска, Мочор, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Цвятко Цачев
На 10.12.2018 /09:30 - 09:45 ; 15:45 - 16:00 / На 11.12.2018 /08:45 - 09:00 ; 15:45 - 16:00 / На 12.12.2018 /08:45 - 09:00 ; 15:45 - 16:00 / На 13.12.2018 /08:45 - 09:00 ; 15:45 - 16:00 / На 14.12.2018 /08:45 - 09:00 ; 15:45 - 16:00 / - Дъбрава, Общ. Ловеч: Васил Левски, Горски Пътник, Илинден, Местност Каптажа, Трети Март, Чер Недялко, Шести Септември
На 10.12.2018 /15:15 - 15:30 / На 12.12.2018 /09:30 - 09:45 ; 15:45 - 16:00 / - Изворче: 43952.525.0050, Здравец, Зеленика, Иглика, Минзухар, Незабравка, Синчец, Софийска, Теменуга
На 10.12.2018 /10:00 - 10:30 ; 10:00 - 15:30 / На 11.12.2018 /10:00 - 15:30 ; 10:00 - 10:30 ; 15:15 - 15:30 / На 12.12.2018 /09:30 - 09:45 ; 15:45 - 16:00 / - Каленик, Общ. Угърчин: Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Ген.Радецки, Ген.Столетов, Дунав, Здравец, Караджата, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Местност Ялията, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Рила, Средец, Христо Ботев, Шипка
На 12.12.2018 /09:30 - 09:45 ; 15:45 - 16:00 / На 13.12.2018 /09:45 - 10:00 ; 15:45 - 16:00 / - Катунец: 36662.308.15 Местн Горна Ялия, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Бачо Киро, Братя Миладинови, Буковец, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Евлоги Георгиев, Здравец, Иван Вазов, Искър, Казанджийска, Кирил И Методий, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Места, Местност Драго Дол, Осъм, Пенчо Славейков, Пирин, Присоето, Първи Май, Републиканска, Рила, Родопска, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Топалска, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка, Юмрукчал, Янтра
На 13.12.2018 /09:45 - 16:00 / - Катунец: Ангел Кънчев, Асен Златаров, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Присоето, Републиканска, Стара Планина, Трети Март
На 10.12.2018 /15:15 - 15:30 / - Катунец: Детелина
На 12.12.2018 /13:30 - 14:00 / - Ловеч: Алексей Куропаткин, България, Васил Петлешков, Панайот Волов, Тодор Каблешков, Търговска, Христо Ботев
На 10.12.2018 /15:15 - 15:30 / На 12.12.2018 /09:30 - 09:45 ; 15:45 - 16:00 / На 13.12.2018 /09:45 - 10:00 ; 15:45 - 16:00 / - Ловеч
На 12.12.2018 /09:30 - 16:00 ; 09:30 - 09:45 ; 15:45 - 16:00 / - Луковит
На 10.12.2018 /09:30 - 09:45 ; 09:30 - 16:00 ; 15:45 - 16:00 / На 11.12.2018 /08:45 - 09:00 ; 08:45 - 16:00 ; 15:45 - 16:00 / На 12.12.2018 /08:45 - 09:00 ; 08:45 - 16:00 ; 15:45 - 16:00 / На 13.12.2018 /08:45 - 09:00 ; 08:45 - 16:00 ; 15:45 - 16:00 / На 14.12.2018 /08:45 - 16:00 ; 08:45 - 09:00 ; 15:45 - 16:00 / - Малиново, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Велковска, Гайдар Кольо, Георги Бенковски, Георги Мамарчев, Георги С.Раковски, Гребена, Даскал Спас, Димитър Талев, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Липа, Любен Каравелов, Люлин, Местност Юртлука, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Пиперска, Пирин, Плиска, Под Усоито, Росица, Стара Планина, Стоян Заимов, Христо Ботев
На 10.12.2018 /10:00 - 10:30 ; 10:00 - 15:30 ; 15:15 - 15:30 / На 11.12.2018 /10:00 - 10:30 ; 10:00 - 15:30 ; 15:15 - 15:30 / На 12.12.2018 /09:30 - 09:45 ; 15:45 - 16:00 / - Орляне: Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Габровска, Георги Бенковски, Градинките, Дунав, Калето, Македонска, Местност Исака, Панайот Волов, Розова Долина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шести Май
На 10.12.2018 /09:30 - 09:45 ; 15:45 - 16:00 / На 11.12.2018 /08:45 - 09:00 ; 15:45 - 16:00 / На 12.12.2018 /08:45 - 09:00 ; 15:45 - 16:00 / На 13.12.2018 /08:45 - 09:00 ; 15:45 - 16:00 / На 14.12.2018 /08:45 - 09:00 ; 15:45 - 16:00 / - Прелом: България, Васил Левски, Иван Вазов, Пролет, Стадион, Трети Март
На 10.12.2018 /15:15 - 15:30 / На 12.12.2018 /09:30 - 09:45 ; 15:45 - 16:00 / - Радювене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Асен Златаров, Балика, Балчик, Бенковски, Ботев Връх, Бранковска, Бузлуджа, Бялка, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Веслец, Ветрен, Витоша, Вълко Тодоров, Вълко Цанов, Вълчо Гетов, Гео Милев, Горномалянска, Горча, Гробарска, Дебелец, Димитър Благоев, Драва, Дългуша, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иванова Могила, Искър, Камчия, Кирил И Методий, Козл0дуй, Козя Стена, Ловешка, Любен Каравелов, Марагидик, Марин Колев, Марица, Местност Динковското, Милин Камък, Митю Комитата, Никола Д. Петков, Опълченска, Панайот Волов, Перущица, Петко Д.Петков, Пирин, Полето, Първа, Първи Май, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Реката, Република, Рила, Родопи, Росица, С.Радювене Цех, Сергей Румянцев, Скобелевска, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Маринов, Топлик, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Христо Вълков, Христо Смирненски, Христо Ясенов
На 12.12.2018 /09:00 - 15:00 / - Радювене: Арда, Бялка, Иванова Могила, Камчия, Козя Стена, Марагидик, Марин Колев, Милин Камък, Никола Д. Петков, Пирин, Радецки, Райко Даскалов, Република, Рила, Родопи, Росица, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Тополница, Трети Март, Христо Ботев
На 10.12.2018 /10:00 - 10:30 ; 10:00 - 15:30 / На 11.12.2018 /10:00 - 15:30 ; 10:00 - 10:30 ; 15:15 - 15:30 / - Радювене
На 11.12.2018 /09:00 - 16:00 / На 12.12.2018 /09:00 - 16:00 / На 14.12.2018 /09:00 - 16:00 / - Слатина, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Гоце Делчев, Паисий, Петко Р.Славейков, Първи Май, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Янтра
На 12.12.2018 /08:45 - 16:00 / На 13.12.2018 /08:45 - 16:00 / На 14.12.2018 /08:45 - 16:00 / - Стефаново, Общ. Ловеч: Априлци
На 10.12.2018 /09:30 - 09:45 ; 15:45 - 16:00 / На 11.12.2018 /08:45 - 09:00 ; 15:45 - 16:00 / На 12.12.2018 /08:45 - 09:00 ; 15:45 - 16:00 / На 13.12.2018 /08:45 - 09:00 ; 15:45 - 16:00 / На 14.12.2018 /08:45 - 09:00 ; 15:45 - 16:00 / - Стефаново, Общ. Ловеч: Априлци, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Двата Бора, Иван Вазов, Иван Йонков Врацанлията, Магильов, Малиновска, Местност Бекерска Кория, Пейо К.Яворов, Радой П.Цанков, Райна Княгиня, Растът, Резя, Селищен Дол, Средока, Хаджи Димитър, Хаджийска, Христо Ботев, Церът, Червен Бряг, Шарбанци, Шипка, Яница
На 10.12.2018 /09:30 - 16:00 / На 11.12.2018 /08:45 - 16:00 / - Стефаново, Общ. Ловеч: Априлци, Васил Левски, Двата Бора, Иван Йонков Врацанлията, Малиновска, Местност Бекерска Кория, Растът, Хаджийска
Община Луковит  
На 13.12.2018 /10:30 - 16:15 / - Дерманци: Александър Стамболийски, Васил Левски, Вит, Георги Раковски, Гоце Делчев, Дърман, Любен Каравелов, Мизия, Оборище, Околовръстна, Петко Д.Петков, Подполковник Калитин, Райна Княгиня, Хан Аспарух, Яне Сандански
На 10.12.2018 /08:30 - 16:30 / На 11.12.2018 /08:30 - 16:30 / На 12.12.2018 /08:30 - 16:30 / На 13.12.2018 /08:30 - 16:30 / На 14.12.2018 /08:30 - 16:30 / - Луковит: Александър Теодоров-Балан, Будевец, Георги С.Раковски, Кирил И Методий, Предел, Росица, Сливница, Фурка, Христо Михайлов
На 10.12.2018 /08:30 - 16:15 / На 11.12.2018 /08:30 - 16:15 / На 12.12.2018 /08:30 - 16:15 / На 13.12.2018 /08:30 - 16:15 / На 14.12.2018 /08:30 - 16:15 / - Луковит: Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, Местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга
На 11.12.2018 /09:00 - 15:15 / - Луковит: Козлодуй, Предел, Христо Михайлов, Христо Смирненски
На 10.12.2018 /08:30 - 16:30 / На 11.12.2018 /08:30 - 16:30 / На 12.12.2018 /08:30 - 16:30 / На 13.12.2018 /08:30 - 16:30 / На 14.12.2018 /08:30 - 16:30 / - Румянцево: 069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка
На 10.12.2018 /09:00 - 15:15 / - Тодоричене: Баба Тонка, Васил Петлешков, Георги Сава Раковски, Капитан Дядо Никола, Любен Каравелов, Петко Р.Славейков, Рибарица, Хаджи Димитър, Христо Ботев
Община Тетевен  
На 10.12.2018 /09:30 - 14:30 / - Гложене, Общ. Тетевен: Васил Драганов
На 11.12.2018 /10:15 - 12:15 / - Дивчовото: Местн.Боатин
На 13.12.2018 /09:30 - 14:00 / - Рибарица, Общ. Тетевен: Басарим, Георги Бенковски, Георги Иванов, Горуньово, Крайречна
На 13.12.2018 /09:30 - 12:30 / - Рибарица, Общ. Тетевен: Брязово
На 14.12.2018 /09:30 - 13:00 / - Рибарица, Общ. Тетевен: Горуньово
На 12.12.2018 /09:30 - 15:30 / - Тетевен: 005041, 72343.31.148, Махала Гечовото
На 12.12.2018 /09:30 - 14:00 / - Тетевен: Алеко Константинов, Александър Стамболийски
На 10.12.2018 /10:00 - 14:00 / - Тетевен: Мария Михайлова, Местност Балинци, Петрахиля
На 11.12.2018 /09:30 - 15:30 / - Тетевен: Махала Равнище
На 14.12.2018 /09:30 - 14:30 / - Черни Вит: 80902.18.151, Васил Левски, Хан Крум
На 14.12.2018 /09:30 - 14:00 / - Черни Вит: Васил Левски, Дружба, Капитан Войновски, Райна Княгиня
Община Троян  
На 14.12.2018 /09:00 - 15:15 / - Балканец: Ген.Карцов, Христо Петков
На 12.12.2018 /09:30 - 15:00 / - Балканец: Жална, М. Жална, Мах.Жална, Мах.Караниколти
На 10.12.2018 /12:45 - 16:00 / - Белиш: Мах.Маргатина, Мах.Марковска, Мах.Минковска, Мах.Панамска, Микренска, Стара Планина
На 11.12.2018 /12:00 - 12:15 ; 15:45 - 16:00 / - Борима: Бочо Дуковски, Васил Левски, Васил Поппавлов, Васильов, Ген.Скобелев, Генерал Тотлебен, Георги Бенковски, Георги Попов, Георги С.Раковски, Гурко, Девети Септември, Димитър Рачев, Дочо Съев, Дъбрава, Есперанто, Здравец, Иван Дочев, Илия Маринов, Кап.Петко Войвода, Кирил И Методий, Кокиче, Колю Кацаров, Колю Колев, Космос, Марин Банковски, Марин Стафунски, Минзухар, Минко Дочев, Освобождение, Пашалан, Пенка Стафунска, Петко Дочев, Петър Грошев, Победа, Райна Княгиня, Синчец, Стара Планина, Стефан Караджа, Тинко Симов, Тотка Съева, Трети Март, Урсел, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Патарински
На 11.12.2018 /10:00 - 16:00 / - Врабево: Арх.Борис Боев, Георги Димитров, Иван Вазов, Каля-Черква, М. Держика, Маршал Толбухин, Христо Ботев, Цар Калоян, Черно Море
На 11.12.2018 /12:00 - 12:15 ; 15:45 - 16:00 / - Голяма Желязна: 15703.44.5, Август 1926 , Братя Попски, Възраждане, Ганчо Моев, Георги Бенковски, Дачо Михайлов, Девети Септември, Желязвенска Комуна, Колю Владов, Късера, Марин Гачев, Марин Ив Кинкин, Мах.Испирско, Мах.Козуря, Мах.Лъките, Мах.Разсадищата, Мах.Сойчанско, Мах.Топля, Мах.Чербин, Мах.Чолдарско, Мирчо Филипов, Михал Дочев, Октомврийска, Петко Доневски, Разсадищата, Симеон Маринов, Стамен Мирчев, Стойко Хаджиев, Тодор Чипарски, Тринайсет Века България, Цанко Станчев, Цано Драголов, Цано Кадийски, Цвятко Георгиев
На 11.12.2018 /12:00 - 16:00 / - Голяма Желязна: Август 1926 , Братя Попски, Възраждане, Ганчо Моев, Георги Бенковски, Дачо Михайлов, Девети Септември, Желязвенска Комуна, Колю Владов, Късера, Марин Гачев, Марин Ив Кинкин, Мах.Испирско, Мах.Козуря, Мах.Лъките, Мах.Разсадищата, Мах.Сойчанско, Мах.Топля, Мах.Чербин, Мирчо Филипов, Михал Дочев, Октомврийска, Петко Доневски, Разсадищата, Симеон Маринов, Стамен Мирчев, Стойко Хаджиев, Тодор Чипарски, Тринайсет Века България, Цанко Станчев, Цано Драголов, Цано Кадийски, Цвятко Георгиев
На 13.12.2018 /10:00 - 13:00 / - Гумощник: Лакарево, Мах.Лакарево, Мах.Селце, Чакърска
На 10.12.2018 /12:45 - 16:00 / - Драшкова Поляна: Драшковска, Липова Могила, Липовска, Местн.Балинцова, Местн.Липова Могила, Местн.Цветански, Христо Ботев
На 11.12.2018 /12:00 - 12:15 ; 15:45 - 16:00 / - Дълбок Дол: Божур, Бор, Бреза, Васил Мочев, Васил Събчев, Васил Христов, Гробарска, Дъб, Дълбокдолска Комуна, Иван Дончев, Иван Иванчев, Изворът, Извънградска, Крайречна, Кузманица, Лале, Марин Дол, Мерата, Местност Поляната, Момчилов Кладенец, Орех, Петър Стойков, Поникът, Пчелинът, Първи Май, Ракита, Средни Дял, Старата Чешма, Стойко Цочев, Суха, Теменуга, Тошко Тодоров, Трифонова Усойна, Чучура
На 10.12.2018 /12:45 - 16:00 / - Орешак, Общ. Троян: Балкан, Данчо Василешки, Иван Павлов, Неофит Калчев
На 10.12.2018 /12:45 - 16:00 / - Патрешко: Местн.Далешка, Местн.Еренско, Местн.Златешка, Местн.Минева Къща, Местн.Предела, Местн.Спасовска
На 11.12.2018 /12:00 - 12:15 ; 15:45 - 16:00 / - Старо Село, Общ. Троян: Калник, Мах.Шарбан, Мест.Стопански Двор, Местн.Трапът, Ралчевска, Софийска, Централна, Шарбан
На 12.12.2018 /09:00 - 16:00 / На 14.12.2018 /09:00 - 16:00 / - Старо Село, Общ. Троян: Мах.Шарбан, Софийска, Шарбан
На 13.12.2018 /09:00 - 16:00 ; 09:30 - 12:00 / - Старо Село, Общ. Троян: Централна, Шарбан
На 13.12.2018 /12:30 - 16:00 / - Троян, Общ. Троян: 73198.158.104.1, 73198.158.124, Кв.Попишка, Нейчо Войвода
На 12.12.2018 /13:00 - 15:30 / - Троян, Общ. Троян: Васил Спасов
На 12.12.2018 /08:30 - 09:30 / На 13.12.2018 /15:30 - 16:30 / - Троян, Общ. Троян: Вежен, Ген.Карцов, Грънчарска, Лъгът, Лъкарица, Лъкарица, Македония, Македония, Пряспа, Търнето
На 12.12.2018 /09:15 - 15:30 / - Троян, Общ. Троян: Ген.Карцов, Стою Комитата
На 10.12.2018 /12:45 - 16:00 / - Троян, Общ. Троян: Димитър Икономов-Димитрика, Кв.Ливадето, Ливадето, Мах.Дудевска, Мах.Миревска, Мах.Сеновоза
На 13.12.2018 /09:00 - 12:30 / - Троян, Общ. Троян: Кв.Попишка, Нейчо Войвода
На 11.12.2018 /08:00 - 23:15 / - Троян, Общ. Троян: Лъгът
Община Ябланица  
На 10.12.2018 /10:15 - 12:15 / - Малък Извор, Общ. Ябланица: Изгрев, Лисец, Мах.Длабе, Чобаните
На 10.12.2018 /13:15 - 15:15 / - Ябланица, Общ. Ябланица: Местност Братевец
Област Място
Област Монтана
Община Берковица  
На 12.12.2018 /12:00 - 15:00 / На 13.12.2018 /12:00 - 15:00 / - Берковица: 23 Септември, Акация, Местност Петрохан
Община Бойчиновци  
На 15.12.2018 /09:00 - 09:30 ; 16:00 - 16:30 / - Безденица: Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дара Михайлова, Двадесет И Трети Септемвр, Замфир Попов, Иван Каменов, Иван Костадинов, Иван Михайлов, Извън Регулацията, Йосин Връх, Кирил И Методий, Кооперативна, Крайна, Мито Веренишки, Панайот Хитов, Паркова, Пенков Вир, Розова Долина, Спортист, Христо Ботев, Цибрица
На 15.12.2018 /09:00 - 09:30 ; 16:00 - 16:30 / - Вирове: 647011, Александър Стамболийски, Бор, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Габровска, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Иван Вазов, Иглика, Китката, Крушака, Ломска, Марица, Минзухар, Никола Йонков Вапцаров, Пеньо Пенев, Път № 81 При Разклона На С.Габровница, Ручей, Септемврийци, Украйна, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Шипка
На 15.12.2018 /09:00 - 09:30 ; 16:00 - 16:30 / - Владимирово, Общ. Бойчиновци: 921164, Извън Регулацията
На 15.12.2018 /09:00 - 09:30 ; 16:00 - 16:30 / - Габровница, Общ. Монтана: 231001, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Анастас Цанков, Асен Беломелски, Борис Киров, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Гарата, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Цаков, Гробарска, Д-Р Петър Берон, Двадесет И Трети Септемвр, Димитър Янкин, Захари Тошев, Ивайло, Иван Асен, Иван Беломелски, Иван Вазов, Иван Калиманишки, Иван Михайлов, Извън Регулация, Илия Стоянов, Индустриална, Йордан Йовков, Йордан Къшльов, Качо Първанов, Кирил Целков, Китката, Местност Стублата, Мильо Мильов, Никола Гмурски, Панталей Григоров, Петко Славейков, Петър Лазаров, Пею Яворов, Сава Стоянов, Стефан Караджа, Стоян Ненков, Училищна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Самуил, Цеко Видлишки
На 15.12.2018 /09:00 - 09:30 ; 16:00 - 16:30 / - Долно Церовене: Извън Регулацията
На 15.12.2018 /09:00 - 09:30 ; 16:00 - 16:30 / - Мадан, Общ. Бойчиновци: 000521, 000636, 927026, Александър Стамболийски, Балкан, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Веслец, Владимир Илич Ленин, Владимир Минчев, Волга, Гаврил Генов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Гоцо Николов, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Замфир Попов, Иван Вазов, Искър, Кирил И Методи, Ленинградска, Люлин, Местност Микови Падини, Млада Гвардия, Московска, Олег Кошевой, Опълченска, Отец Паисий, Пирин, Райко Даскалов, Родина, Ропотамо, Севастопол, Сергей Киров, Славянска, Странджа, Тимок, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юрий Гагарин
На 15.12.2018 /09:00 - 16:00 / - Мадан, Общ. Бойчиновци: Гоцо Николов
На 15.12.2018 /09:00 - 09:30 ; 16:00 - 16:30 / - Мърчево: Втора, Двадесет, Двадесет И Девет, Двадесет И Осем, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Местност Извора, Местност Лъката, Осемнадесет, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Две, Четиридесет И Три, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
Община Брусарци  
На 13.12.2018 /09:30 - 09:45 ; 15:45 - 16:00 / - Брусарци: 23-Ти Септември, Асен Златаров, Борис Рангелов, Волга, Гаговишна, Георги Димитров, Георги Трайков, Девети Септември, Димитър Благоев, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Индустриална, Караджа, Ком, Комсомолска, Левски, Нечинска, Пазарска, Поп Андрей, Пролетарска, Раковска, Спортист, Тодор Кънчев, Трайчо Костов, Търговска, Хайдушка, Христо Ботев, Чавдар, Червено Знаме, Черковна
На 13.12.2018 /09:30 - 09:45 ; 09:30 - 16:00 ; 15:45 - 16:00 / - Буковец, Общ. Брусарци: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Раковски, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Кирил И Методи, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Никола Вапцаров, Поп Андрей, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юри Гагарин
На 13.12.2018 /09:30 - 09:45 ; 09:30 - 16:00 ; 15:45 - 16:00 / - Одоровци: Атанас Иванов, Георги Димитров, Двадесет И Трети Септемвр, Иван Вазов, Кънчо Маринов, Христо Ботев
На 13.12.2018 /09:30 - 09:45 ; 15:45 - 16:00 / - Смирненски, Общ. Брусарци: Александър Гаврилов, Александър Стамболийски, Асен Симов, Борис Рангелов, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Трайков, Градина, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малина, Малчика, Мургаш, Мусала, Нечинска, Пирин, Път Iii-112, Раковски, Рила, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Трифон Каймакански, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кюстендилеца, Чавдар, Янтра
Община Вълчедръм  
На 11.12.2018 /09:00 - 16:00 / - Вълчедръм: Баба Тонка, Бенковски /Д.Благоев/, България /Димитров/, Ген.Владимир Стойчев /Мб/, Георги Попадийски, Евлоги Георгиев /Ален Мак, Златия, Клокотница, Лайош Кошут, Пъстрина, Стадиона /Комсомолска/, Струма, Съединение /В.Коларов/, Хаимбоаз, Христо Ботев, Цар Самуил, Цибрица
Община Вършец  
На 10.12.2018 /09:30 - 15:00 / - Вършец: Архитект Нешев, Банкя, България(В.Коларов), Поп Исай, Република(Димитров), Серафим Георгиев(Генов), Харалампи Генчев, Христо Ботев, Шести Септември(Заводска)
Община Лом  
На 12.12.2018 /09:00 - 16:00 / - Добри Дол, Общ. Лом: Втора, Местност Тамиите, Пета, Първа, Шеста
На 12.12.2018 /08:00 - 16:00 / - Лом: Ангел Кънчев, Бабуна(Н.Караджата), Бозвели, Драгоман(Н.Вапцаров), Славянска(Димитров), Хаджи Димитър, Хан Омуртаг(23 Септември)
На 10.12.2018 /09:00 - 16:00 / - Лом: Антим I-Ви(Бр.Чушкови), Борил(Аспарух Яков), Веслец(Братя Ибренови), Кубадин(Иван Георгиев), Петър Берковски, Хан Кубрат, Цар Асен, Цар Симеон(В.Коларов), Цар Шишман, Черковна(Карастоянова), Шипка
За Периода 10-14.12.2018 /08:30 - 16:00 / - Лом: Веслец(Братя Ибренови), Пирот, Стадиона, Стара Планина, Тимок, Тунджа
За Периода 12-14.12.2018 /08:00 - 08:15 / - Лом: Генерал Владимир Заимов, Добруджа, Драгоман(Н.Вапцаров), Пристанищна(Лом.Комуна), Славянска(Димитров), Хаджи Димитър, Юрий Венелин
На 10.12.2018 /09:00 - 16:15 / - Лом: Даме Груев, Добруджа, Каймакчелан, Червена Стена, Шести Септември
На 14.12.2018 /08:45 - 16:00 / - Лом: Дунавска(Д Благоев), Шести Септември
За Периода 10-14.12.2018 /08:30 - 16:15 / - Лом: Дядо Цеко Войвода, Призрен(Неофит Ломски)
На 12.12.2018 /08:45 - 16:00 / - Лом: Крум Пастърмаджиев, Панайот Волов, Пирин, Пристанищна(Лом.Комуна), Славянска(Димитров), Хан Аспарух
Община Монтана  
На 10.12.2018 /08:45 - 10:00 ; 15:30 - 16:30 / - Видлица: Извън Регулация
На 10.12.2018 /08:45 - 10:00 ; 15:30 - 16:30 / - Гаврил Геново: Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Седем, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Едно, Четиридесет И Три, Четиридесет И Четири, Четиридесет И Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 10.12.2018 /08:45 - 10:00 ; 15:30 - 16:30 / - Георги Дамяново: Xi-519, Втора, Двадесет, Двадесет И Девета, Двадесет И Пет, Двадесет И Седма, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Местност Помеждинска Бара, Местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, Упи 8 Кв.3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 10.12.2018 /08:45 - 16:30 ; 08:45 - 10:00 ; 15:30 - 16:30 / - Главановци, Общ. Георги Дамяново: Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх
На 10.12.2018 /08:45 - 10:00 ; 08:45 - 16:30 ; 15:30 - 16:30 / - Говежда: Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Пет, Двадесет И Седем, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет И Шест, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 10.12.2018 /08:45 - 10:00 ; 08:45 - 16:30 ; 15:30 - 16:30 / - Дива Слатина: Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 10.12.2018 /08:45 - 16:30 ; 08:45 - 10:00 ; 15:30 - 16:30 / - Дълги Дел: Втора, Девета, Десета, Извън Регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
На 10.12.2018 /08:45 - 10:00 ; 15:30 - 16:30 / - Еловица, Общ. Георги Дамяново: Втора, Девета, Десета, Извън Регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта
На 10.12.2018 /08:45 - 10:00 ; 08:45 - 16:30 ; 15:30 - 16:30 / - Копиловци, Общ. Георги Дамяново: 7016, Ал.Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет И Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Камен Луков, Кирил И Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка
На 10.12.2018 /08:45 - 10:00 ; 15:30 - 16:30 / - Меляне: Втора, Двадесет И Пет, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, Местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 12.12.2018 /09:00 - 09:30 ; 15:30 - 16:00 / На 13.12.2018 /09:00 - 09:30 / - Монтана: 48489.22.482, Агликина Поляна, Васил Априлов, Васил Друмев, Веренишка(М.Веренишки), Генерал Столетов(А.Греков, Димитър Талев(Ц.Тодоров), Димчо Дебелянов(П.Гаврило, Жеравица, Захари Стоянов, Захари Стоянов(К.Трифонов, Извора(Б.Бистрица), Извън Регулация, До Гр.Монтана, Извън Регулацията, Калето, Клокотница(Михайлов), Парта, Под Баира, Свети Патриарх Евтимий(П., Семчин Дол, Хан Тервел(Н.Алексиев), Цар Борис Iii-Ти(З.Попов), Цар Иван Александър(Т.Тр., Черковна(Иван Бобанов)
На 11.12.2018 /13:00 - 15:00 / - Монтана: Ангел Кънчев, Баба Тонка, Васил Априлов, Веренишка(М.Веренишки), Гоце Делчев(Лика Рачин), Неофит Бозвели, Панайот Хитов, Петко Р.Славейков(К.Дим.), Петър Парчевич
На 11.12.2018 /13:00 - 16:30 / - Монтана: Арда, Беласица, Витоша, Камчия, Кошарhик, Мальовица, Мусала, Нов Живот, Оборище, Одрин(Миладин Кунчев), Одрин/Миладин Кунчев/, Охрид, Петко Каравелов, Петър Богдан, Тинтява, Хан Кубрат, Чучулига
На 10.12.2018 /13:00 - 16:30 / - Монтана: Генерал Арнолди, Младост
На 12.12.2018 /09:00 - 16:00 / На 13.12.2018 /09:00 - 16:00 ; 15:30 - 16:00 / - Монтана: Извън Регулация, До Гр.Монтана
На 14.12.2018 /09:00 - 16:30 / - Монтана: Индустриална
На 14.12.2018 /09:00 - 09:30 ; 15:30 - 16:30 / - Монтана: Индустриална, Сирма Войвода(С.Димитров), Филип Станиславов
На 10.12.2018 /08:45 - 10:00 ; 15:30 - 16:30 / - Помеждин: 500.110, Iv-148 Кв.9, Iii, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста
На 10.12.2018 /08:45 - 10:00 ; 15:30 - 16:30 / - Равна, Общ. Чипровци: Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта
Община Якимово  
На 14.12.2018 /10:00 - 16:00 / - Долно Церовене: Александър Стамболийски, Бул. Владимир Илич Ленин, Витоша, Детелина, Еделвайс, Ела, Здравец, Лиляна Димитрова, Пионерска, Синчец, Стара Планина, Теменуга, Тинтява, Тракия, Христо Ботев, Цибрица, Чавдар, Шипка
Област Място
Област Перник
Община Брезник  
На 11.12.2018 /09:00 - 16:15 / - Брезнишки Извор: Къщи
На 13.12.2018 /09:00 - 16:15 / На 14.12.2018 /09:00 - 16:15 / - Велковци, Общ. Брезник: Мах.Пали Лула
На 10.12.2018 /09:00 - 16:15 / - Велковци, Общ. Брезник
На 13.12.2018 /09:00 - 16:15 / На 14.12.2018 /09:00 - 16:15 / - Долна Секирна
На 12.12.2018 /09:00 - 16:15 ; 09:00 - 16:15 / - Слаковци
Община Перник  
На 11.12.2018 /13:30 - 16:30 / - Горна Диканя: X-1583 , Кв 195, Горна Диканя, Махала Джорговица, Парцел Хіх-1127, Кв.116а, Пи203, Упи І-1517 Кв.211, Упи Х-1306, Кв.165
На 11.12.2018 /08:30 - 11:00 ; 13:30 - 16:30 / - Гълъбник: Кв.25 Упи Xiii-353, Упи Vіі-112,Кв.16, Упи Хv-45, Кв.6
На 11.12.2018 /08:30 - 16:30 / - Гълъбник
На 11.12.2018 /13:30 - 16:30 / - Долна Диканя: 884 Кв.67а И 67б, 926, Xiii-755,Кв.47, Гаджова Махала, Градините, Кв. 72, Упи V-955, 954, Упи Iv-838,Кв.62, Упи Ix=883 Кв 67а, Упи Vii- 852, 854 Кв.65, Упи Xi-261, Кв.40, Упи Xiii-990, Упи Хiv-749, Кв. 48, Х-260 Кв 40
На 11.12.2018 /08:30 - 11:00 ; 08:30 - 16:30 ; 13:30 - 16:30 / - Дрен: V-420 Кв.4, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветдесет И Девета, Деветдесет И Осма, Деветдесет И Седма, Деветдесет И Трета, Деветдесет И Четвърта, Деветнадесета, Десета, Единадесета, М.Попова Махала, Махала Мали Дрен, Махала Тареина, Осемдесет И Девета, Осемдесет И Осма, Осемдесет И Пета, Осемдесет И Първа, Осемдесет И Трета, Осемдесет И Четвърта, Осемдесет И Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет И Втора, Петдесет И Девета, Петдесет И Осма, Петдесет И Пета, Петдесет И Първа, Петдесет И Седма, Петдесет И Трета, Петдесет И Четвърта, Петдесет И Шеста, Петнадесета, Първа, С.Дрен, Седемдесет И Втора, Седемдесет И Девета, Седемдесет И Осма, Седемдесет И Пета, Седемдесет И Седма, Седемдесет И Трета, Седемдесет И Четвърта, Седемдесет И Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Сто, Сто И Втора, Сто И Девета, Сто И Единадесета, Сто И Осма, Сто И Пета, Сто И Петнадесета, Сто И Първа, Сто И Седма, Сто И Трета, Сто И Тринадесета, Сто И Четвърта, Сто И Шеста, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Хейзел Майнер, Четвърта, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Девета, Четиридесет И Осма, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Седма, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четвърта, Четиридесет И Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет И Втора, Шестдесет И Девета, Шестдесет И Пета, Шестдесет И Първа, Шестдесет И Седма, Шестдесет И Трета, Шестдесет И Четвърта, Шестдесет И Шеста, Шестдесета, Шестнадесета
На 13.12.2018 /09:00 - 16:00 / На 14.12.2018 /09:00 - 16:00 / - Перник: Изток, Калинин, Клемент Готвалд
На 12.12.2018 /09:00 - 16:15 / - Селищен Дол
На 11.12.2018 /13:30 - 16:30 / - Старо Село, Общ. Радомир: Vii-157 Кв.17, Xxvіі-Xxviii Кв.12, Мах.Дукова
На 11.12.2018 /13:30 - 16:30 / - Студена, Общ. Перник: Пи 000307, Находище Студена, Ален Мак, Баба Тонка, Барбеш, Бистрица, Боровец, Вардар, Вършец, Голо Бърдо, Ерма, Землище Мктп Щрабаг, Иван Вазов, Извън Регулация С.Студена Кариера, Каражинец, Мах.Кашова, Мах.Рулева, Местн.Каражинец/И.Р./, Простор, Разсадника, Рила, Родопи, Ропотамо, Рулева, Сините Вълни, Стария Площад, Струма, Христо Ботев
На 11.12.2018 /08:30 - 11:00 ; 13:30 - 16:30 / - Чуковец, Общ. Радомир
На 13.12.2018 /09:00 - 16:00 / На 14.12.2018 /09:00 - 16:00 / - Ярджиловци: Александър Стамболийски, Васил Левски, Вердин Александров, Витоша, Двадесет И Трети Април, Девети Септември, Иван Димитров, Извън Плана, Йордан Станоев, Китка, Марин Зафиров, Орниче, Партизан, Плиска, Радослав Зафиров, Славчо Дяков
Община Радомир  
На 11.12.2018 /08:15 - 11:45 ; 13:30 - 16:45 / - Владимир: Пи 149 Кв,14
На 11.12.2018 /08:15 - 11:45 ; 13:30 - 16:45 / - Долна Диканя
На 11.12.2018 /08:15 - 11:45 ; 13:30 - 16:45 / - Долни Раковец: Кв.22,Упи Х-206, М-Ст Банята , Упи Xi-306, П-Л Іх-428, Кв.27, Упи 1-167 Кв.11, Упи Іі-26, Упи Хі-34, Кв.1
На 11.12.2018 /08:15 - 11:45 ; 13:30 - 16:45 / - Друган: Vі-485,Кв. 45, Чачулова Махала
На 11.12.2018 /08:15 - 11:45 ; 13:30 - 16:45 / - Кондофрей: Общ.Радомир
На 11.12.2018 /08:15 - 11:45 ; 13:30 - 16:45 / - Радомир: Антим I, Априлско Въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген. Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо Войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, Мах.Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско Знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети Март, Хан Омуртаг
На 11.12.2018 /08:15 - 11:45 ; 13:30 - 16:45 / - Стефаново, Общ. Радомир: Мах.Горни Раковец, Мах.Егреците, Упи Іx-1083,1084
На 11.12.2018 /08:15 - 11:45 ; 13:30 - 16:45 / - Червена Могила
Община Трън  
На 10.12.2018 /09:15 - 11:15 ; 14:15 - 15:15 / - Бусинци
На 10.12.2018 /09:15 - 15:15 ; 09:15 - 11:15 ; 14:15 - 15:15 / - Видрар
На 10.12.2018 /09:15 - 11:15 ; 14:15 - 15:15 / - Вукан: Упи Iii-130 Кв.12
На 14.12.2018 /09:00 - 16:15 / - Глоговица
На 10.12.2018 /09:15 - 11:15 ; 09:15 - 15:15 ; 14:15 - 15:15 / - Горна Мелна: 87
На 10.12.2018 /09:15 - 15:15 ; 09:15 - 11:15 ; 14:15 - 15:15 / На 13.12.2018 /09:00 - 16:15 / - Горочевци
На 10.12.2018 /09:15 - 11:15 ; 09:15 - 15:15 ; 14:15 - 15:15 / - Докьовци
На 10.12.2018 /09:00 - 16:15 ; 09:15 - 11:15 ; 09:15 - 15:15 ; 14:15 - 15:15 / - Долна Мелна: Нупи 12
На 10.12.2018 /09:15 - 11:15 ; 09:15 - 15:15 ; 14:15 - 15:15 / - Дълга Лука: Упи Iv-71, Кв.17
На 10.12.2018 /09:15 - 11:15 ; 14:15 - 15:15 / - Еловица, Общ. Трън
На 10.12.2018 /09:15 - 11:15 ; 14:15 - 15:15 / - Костуринци
На 10.12.2018 /09:15 - 11:15 ; 09:15 - 15:15 ; 14:15 - 15:15 / - Къшле
На 10.12.2018 /09:15 - 11:15 ; 09:15 - 15:15 ; 14:15 - 15:15 / - Лева Река
На 10.12.2018 /09:15 - 11:15 ; 14:15 - 15:15 / - Мрамор, Общ. Трън: Стълб 32, Клон А
На 11.12.2018 /09:00 - 16:15 / - Неделково: Мах.Недялкови Ханове
На 11.12.2018 /09:00 - 16:15 / На 12.12.2018 /09:00 - 16:15 / - Неделково
На 10.12.2018 /09:15 - 11:15 ; 09:15 - 15:15 ; 14:15 - 15:15 / - Пенкьовци
На 10.12.2018 /09:15 - 11:15 ; 14:15 - 15:15 / - Радово
На 10.12.2018 /09:15 - 11:15 ; 14:15 - 15:15 / - Стайчовци
На 12.12.2018 /09:00 - 16:15 / На 13.12.2018 /09:00 - 16:15 / На 14.12.2018 /09:00 - 16:15 / - Трън: 8ми Март, Георги Бабичев, Граничар, Денчо Знеполски, Мах.Горно Баринци, Мурговица, Нов Живот, Руй, Света Троица
На 12.12.2018 /09:00 - 16:15 / - Филиповци
На 10.12.2018 /09:15 - 11:15 ; 09:15 - 15:15 ; 14:15 - 15:15 / - Шипковица
Област Място


Област Плевен
Община Гулянци  
На 12.12.2018 /08:30 - 15:30 ; 08:30 - 08:45 ; 15:15 - 15:30 / - Байкал: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Байкал, Бенковски, Васил Левски, Вит, Г Димитров, Гаврил Генов, Георги Кирков, Георги Михайлов, Георги Раковски, Градинарска, Дунав, Искър, Лом, Любен Каравелов, Марица, Н Дъбовянов, Оборище, Огоста, Пирин, Рила, Родопи, Росица, Сакар, Средна Гора, Стадиона, Стара Загора, Стара Планина, Странджа, Христо Ботев, Шипка
На 12.12.2018 /08:30 - 08:45 ; 15:15 - 15:30 / - Брест, Общ. Гулянци: Хан Аспарух
На 12.12.2018 /08:30 - 15:30 / - Брест, Общ. Гулянци
На 12.12.2018 /08:30 - 15:30 ; 08:30 - 08:45 ; 15:15 - 15:30 / - Гиген: Ан Кънчев, Байкалска, Велико Търново, Вит, Волга, Г Делчев, Г Димитров, Градище, Д Благоев, Д Груев, Дунав, Иван Вазов, Й Николова, Козлодуй, Л Мишев, Ливада, М Палаузов, Н Гигенски, Н. Дуканов, Осъм, Отец Паисий, П Евтимий, Панега, Пощенска, Преслав, Раковска, Роза, Русенска, Силистра, Скопие, Стрела, Тодор Каблешков, Троянска, Трън, Трявна, Христо Смирненски
Община Долна Митрополия  
На 12.12.2018 /11:00 - 13:00 / - Крушовене: 10-Ти Конгрес, 23-Ти Септември, I-345,Кв.72, Асен Халачев, Васил Коларов, Владимир Заимов, Владимир Илич Ленин, Вълчо Иванов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Дунав, Лазар Станев, Мара Денчева, Свилен Русев, Слави Алексиев, Средец, Стара Планина, Цар Самуил, Ю.А.Гагарин
На 11.12.2018 /11:00 - 13:00 / - Крушовене: 10-Ти Конгрес, 9-Ти Септември, Асен Халачев, Васил Топалски, Георги Димитров, Елин Пелин, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Климент Охридски, Лиляна Димитрова, Люлин, Неофит Рилски, Панайот Волов, Христо Михайлов
На 11.12.2018 /11:00 - 13:00 / - Ореховица: В.Априлов, Вела Пеева, Велинград, Бенковски, Добрич, Ив. Козарев, Ивайло, Искър, Крали Марко, Мичурин, Мургаш, Мусала, Одеса, Пи-21003, Плевен, Св.Св.Кирил И Методий, Средна Гора, Ст. Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ц.Церковски
На 10.12.2018 /11:00 - 13:00 / - Победа, Общ. Долна Митрополия: 24 Май, Васил Левски, Индустриална Зона, Космос, Люлин, Петдесет И Четвърта, Рила, Христо Ботев
На 10.12.2018 /11:00 - 13:00 / - Тръстеник, Общ. Долна Митрополия: Васил Левски, Гео Милев, Космос, Максим Горки, Марица, Павел Павлов, Пейо Яворов, Свобода, Скобелев, Созопол, Стефан Караджа, Сторгозия, Чавдар, Черно Море
Община Долни Дъбник  
На 10.12.2018 /09:00 - 16:00 / - Горни Дъбник: 23 Септември, Ал Стамболийски, Асен Златарев, Асен Златаров, Баба Тонка, Боженска, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Виктор Юго, Вл Заимов, Вл И Ленин, Г Бенковски, Г Г Деж, Г Димитров, Ген Лавров, Гоце Делчев, Гурко, Д Благоев, Д Даскала, Ив Вазов, Кирил Методий, Лазар Станев, Маршал Толбухин, Опълченска, П Пенев, П Р Славейков, П Яворов, Петър Берон, Р Даскалов, Ручина Бара, С Румянцев, Ст Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цариград, Цв.Христова, Цветан Спасов, Черковна, Черно Море, Яне Сандански
На 12.12.2018 /09:00 - 16:00 / - Долни Дъбник: България, Вапцаров, Ген Ганецки, Дунав, Илия Бешков, Никола Петков, Отец Паисий, Страцин, Филип-Тотю, Христо Ботев, Христо Янчев
На 12.12.2018 /08:45 - 16:00 ; 08:45 - 09:15 ; 15:45 - 16:00 / - Долни Дъбник: Възраждане, Г Бенковски, Захари Стоянов, Никола Петков, Христо Смирненски, Христо Янчев, Цар Самоил
Община Искър  
На 13.12.2018 /09:00 - 09:30 ; 15:30 - 16:00 / - Горни Дъбник: 037014 Стопански Двор, Гергов Геран, М-Ст Стопански Двор, Местност Гергов Геран, Стопански Двор
На 13.12.2018 /09:00 - 09:30 ; 15:30 - 16:00 / - Искър, Общ. Искър: Адил Дервишев
На 13.12.2018 /09:00 - 09:30 ; 15:30 - 16:00 / - Писарово, Общ. Искър: Iii-422, Кв. 81, Xii-295 Кв.72, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Халачев, Боримечката, Братя Миладинови, Валерий Чкалов, Васил Коларов, Васил Левски, Вера Златарева, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С.Раковски, Даме Груев, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Иван Рилски, Кирил И Методий, Лазар Станев, Максим Горки, Мара Балева, Никола Й.Вапцаров, Николай Петрини, Опълченска, Панайот Волов, Панайот Хитов, Партизанска, Петко Д.Петков, Петко Напетов, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Софроний Врачански, Спас Дупаринов, Стопански Двор, Стопански Двор Пи 620042, Стоян Едрев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Наумов, Цанко Церковски, Цано Нанов, Цвятко Аврамов, Цвятко Георгиев, Цоню Матев, Яне Сандански
На 13.12.2018 /09:00 - 16:00 / - Писарово, Общ. Искър: Александър Стамболийски, Валерий Чкалов, Васил Коларов, Васил Левски, Вера Златарева, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Даме Груев, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Иван Рилски, Лазар Станев, Никола Й.Вапцаров, Петко Напетов, Райко Даскалов, Софроний Врачански, Спас Дупаринов, Христо Ботев, Христо Наумов, Цано Нанов
Община Кнежа  
На 10.12.2018 /08:45 - 09:15 ; 15:30 - 16:00 / На 13.12.2018 /08:45 - 09:15 ; 15:30 - 16:00 / - Бреница, Общ. Кнежа: 021113 С Екатте 06375
На 10.12.2018 /08:45 - 09:15 ; 15:30 - 16:00 / На 13.12.2018 /08:45 - 09:15 ; 15:30 - 16:00 / - Долни Луковит: I-Ви Стопански Двор, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Каралийчев, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бенковски, Босилеградска, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Левски, Веслец, Втори Стопански Двор, Гео Милев, Георги Димитров, Гоце Делчев, Демир Велиев, Димитър Спасов, Димчо Дебелянов, Дунав, Иван Вазов, Иван Рилски, Извън Регулация, Искър, Кирил И Методий, Климент Охридски, Клокотница, Козлодуй, Криволак, Любен Каравелов, Марин Дринов, Мусала, Нов Квартал, Одрин, Отец Паисий, П.К.Яворов, Петлешков, Петър Берон, Пирин, Радецки, Раковски, Сопот, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор Ii, Тулча, Тунджа, Тутракан, Хаджи Димитър, Хайдушка Поляна, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Симеон, Шипка, Янтра
На 10.12.2018 /08:45 - 09:15 ; 15:30 - 16:00 / На 13.12.2018 /08:45 - 09:15 ; 15:30 - 16:00 / - Кнежа: 6610067, 6610100, Беласица, Вела Пеева, Верила, Димитър Благоев, Димитър Бутански, Елин Пелин, Изгрев, Ильо Войвода, Искър, Калиакра, Камчия, Козница, Кресна, Лисичи Валог, Люлин, Мерата, Местност Къмпинга, Местност Лисичи Валог, Местност Мерата, Назъм Хикмет, Никола Вапцаров, Огоста, Осогово, Панайот Хитов, Пролет, Райко Даскалов, Родопи, Ропотамо, Скът, Софроний Врачански, Струма, Тимок, Филип Тотю, Чавдар Войвода, Чайка
На 10.12.2018 /08:45 - 16:00 / На 13.12.2018 /08:45 - 16:00 / - Кнежа: Димитър Благоев, Ильо Войвода, Мерата, Местност Мерата, Панайот Хитов, Райко Даскалов, Филип Тотю, Чавдар Войвода
На 11.12.2018 /09:00 - 16:15 / На 12.12.2018 /09:00 - 16:15 / На 14.12.2018 /10:00 - 14:15 / - Кнежа
На 11.12.2018 /09:00 - 15:15 / - Лазарово: Вит, Георги Димитров, Дунав, Осогово, Пирин, Рила, Стара Планина, Странджа, Христо Смирненски, Цар Симеон I-Ви
На 14.12.2018 /10:00 - 14:15 / - Търнак: І-529, Кв. 43а, Айра, Байкал, Батак, Божур, Васил Кънчев, Васил Нинов, Вит, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Д-Р Петър Берон, Дако Даковски, Иван Бонов, Иван Вазов, Ком, Крайна, Ленин, Марин Стоянов, Месност Белослатенски Път, Мир, Обнова, Плиска, Септемврийци, Стопански Двор, Христо Ботев, Цар Асен
Община Левски  
На 11.12.2018 /10:15 - 15:00 / - Изгрев, Общ. Левски
На 12.12.2018 /10:30 - 15:00 / - Козар Белене: Ал.Стамболийски, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги Раковски, Д.Благоев, Дунав, Иван Вазов, Катя Попова, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Осъм, П.К.Яворов, Петър Берон, Райко Даскалов, Стара Планина, Странджа, Съединение, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ясенов, Царева Могила, Черно Море, Шипка, Ю.А.Гагарин
Община Никопол  
На 12.12.2018 /10:15 - 14:15 / - Жернов: Арда, Георги Димитров, Дунав, Иван Вазов, Искър, Огоста, Рила, Христо Ботев, Янтра
На 12.12.2018 /10:15 - 14:15 / - Никопол
Община Плевен  
На 12.12.2018 /09:00 - 16:00 / - Бохот: 1-Ви Май, Борис Шаранков, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Ген.Столетов, Мусала, Никола Петков, Пирин, Радецки, Рила, Стамболийски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин
На 13.12.2018 /09:00 - 16:00 / - Бохот: Iv-860, Бачо Киро, Бенковски, Бузлуджа, Васил Левски, Дунав, Никола Петков, Петко Д.Петков, Радецки, Стамболийски, Стара Планина, Странджа
На 11.12.2018 /09:00 - 16:00 / - Бохот: Ал. Стамболийски, Вапцаров, С.Раковски, Иван Вазов, Искър, Кацарска, Кирил И Методий, Местност Стадиона, Петко Д.Петков, Пирогов, Стамболийски, Христо Ботев
На 10.12.2018 /08:30 - 16:30 / На 11.12.2018 /08:30 - 16:30 / На 12.12.2018 /08:30 - 16:30 / На 13.12.2018 /08:30 - 16:30 / На 14.12.2018 /08:30 - 16:30 / - Горталово: 071020- Местност Сушица, Vi-87 Кв.3, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, С.Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, Местност Дългата Пътека, Осогово, Рила, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин
На 14.12.2018 /09:00 - 16:00 / - Горталово: 078002, Александър Стамболийски, Бинка Парашкевова, Витоша, Райко Даскалов, Рила, Христо Ботев, Шипка
На 10.12.2018 /09:00 - 16:00 / На 11.12.2018 /09:00 - 16:00 / На 12.12.2018 /09:00 - 16:00 / На 13.12.2018 /09:00 - 16:00 / На 14.12.2018 /09:00 - 16:00 / - Къртожабене: Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски, С.Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, Местност Барата, Орлица, Студенец, Упи Ii Кв. 5, Цар Калоян, Цар Симеон
На 14.12.2018 /09:00 - 16:00 / - Николаево, Общ. Плевен: Алабин, Васил Левски, Вит, Дунав, Елин Пелин, Исперих, Кирил И Методий, Марица, Огоста, Отец Паисий, П.Хитов, Раковски, Сливница, Хан Омуртаг, Хан.Аспарух, Христо Ботев
На 13.12.2018 /09:00 - 16:00 / - Николаево, Общ. Плевен: Васил Левски, Волга, Гоце Делчев, Дон, Одеса, Отец Паисий, Панайот Волов, Полтава, Рила, Родопи, Росица, Сергей Румянцев, София, Странджа, Струма, Тунджа, Хан.Аспарух, Чернялка, Ю.А.Гагарин
На 10.12.2018 /09:45 - 14:00 / - Плевен: Асен Златаров, Генерал Ганецки, Гривица, К.Охридски/Карл Маркс/, Осогово, Републиканска, Рила/Ю.Гагарин/, Фридрих Енгелс, Христо Ботев
На 14.12.2018 /09:00 - 12:00 / - Плевен: Балчик, Вардар/П.Пеловски/, Генерал Атанас Стефанов, Добрич, Драган Цанков, Проф.Христо Бръмбаров, Стефан Караджа, Хемус
На 11.12.2018 /09:30 - 15:30 / - Плевен: Бивша Автогара Север, Вит, Гена Димитрова, Георги Кочев, Изгрев, Индустриална Зона, Миладинови Братя, Неофит Рилски, П.Р.Славейков, Северна
На 11.12.2018 /09:30 - 09:45 ; 14:00 - 15:30 / - Плевен: Бивша Автогара Север, Вит, Георги Кочев, Индустриална Зона, Северна
На 14.12.2018 /10:00 - 13:30 / - Плевен: Битоля/А.Дервишев/, Георги Кочев, Македония, Неофит Рилски, Панайот Волов, Пирин, Тодор Каблешков, Цоню Матев
На 13.12.2018 /10:15 - 10:45 ; 12:45 - 13:15 / - Плевен: Българска Авиациа /Индустр., Западна Индустриална Зона, Кара Колю
На 13.12.2018 /10:15 - 13:15 / - Плевен: Българска Авиациа /Индустр., Кара Колю
На 14.12.2018 /13:30 - 15:00 / - Плевен: Веслец, Генерал Ганецки, Десети Декември, Ем.Васкидович/Аврора/, Жеравна/А.Стоянов/, Сергей Румянцев
На 10.12.2018 /09:30 - 15:30 / На 12.12.2018 /09:30 - 15:30 / На 13.12.2018 /09:30 - 15:30 / - Плевен: Гена Димитрова, Изгрев, Миладинови Братя, Неофит Рилски, П.Р.Славейков
За Периода 11-13.12.2018 /08:30 - 16:30 / - Плевен: Гривишко Шосе
На 12.12.2018 /10:00 - 14:00 / - Плевен: Дружба
На 13.12.2018 /13:00 - 16:00 / - Плевен: Кара Колю
На 11.12.2018 /10:00 - 14:00 / - Плевен: Местн.Западна Идустриална Зона
На 14.12.2018 /13:00 - 16:00 / - Плевен: Николай Хайтов
На 13.12.2018 /09:00 - 16:00 / На 14.12.2018 /09:00 - 16:00 / - Ралево: Бачо Киро, Бинка Парашкевова, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Драва, Кирил И Методий, Клисура, Мадан, Одрин, Партизанска, Пирин, Плевен, Преслав, Рила, Родопи, София, Стара Планина, Тумба, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 11.12.2018 /08:45 - 09:00 ; 11:45 - 12:00 / - Славяново, Общ. Плевен: 404134, I, Кв.67, Vii 1814, Адил Дервишев, Ал Димитров, Ал Стамболийски, Алексей Сегренски, Анастас Тодоров, Асен Златаров, Батак, Белмекен, Божин Гърков, Бузлуджа, Бяло Море, Варна, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Витоша, Вола, Г Димитров, Ген Скобелев, Генерал Бирюзов, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Кирков, Георги Хаджиев, Д.Д.Баучър, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Димитър Дачев, Добри Войников, Дунав, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Индустриална, Козлодуй, Кокиче, Кракра, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Лом, Люлин, Марица, Маршал Толбухин, Милин Камък, Мусала, Назъм Хикмет, Нова Загора, Оборище, Одерец, Осогово, Осъм, Отец Паисий, П К Яворов, П Р Славейков, Палаза, Панагюрище, Патриарх Евтимий, Пенчо Славейков, Петко Петков, Петрини, Петър Берон, Пещера, Плевен, Първа, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Рила, Родопи, Росица, Сергей Румянцев, Спас Дупаринов, Станке Димитров-Марек, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоил Енчев, Стопански Двор, Струма, Суворов, Тополница, Троян, Хемус, Хималаи, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Ясенов, Цанко Бакалов, Цоню Матев, Чепеларе, Чепино, Черни Връх, Шар Планина, Шейново, Юмрукчал, Яворец, Ямбол, Янко Сакъзов, Янтра
На 11.12.2018 /08:45 - 12:00 / - Славяново, Общ. Плевен: Vii 1814, Ал Димитров, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Вола, Девети Септември, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кракра, Маршал Толбухин, Одерец, П К Яворов, П Р Славейков, Палаза, Панагюрище, Плевен, Райко Даскалов, Росица, Спас Дупаринов, Стефан Караджа, Струма, Суворов, Христо Смирненски, Цанко Бакалов, Шейново, Юмрукчал, Янтра
На 11.12.2018 /09:00 - 16:00 / - Тодорово, Общ. Плевен: Ал.Стамболийски, Батак, Беласица, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Камен Христов, Кирил И Методий, Крали Марко, Оборище, Панайот Волов, Петко Костов, Пирин, Стефан Караджа, Сторгозия, Хаджи Димитър, Шар Планина, Шейново
На 11.12.2018 /08:45 - 09:00 ; 11:45 - 12:00 / - Тотлебен: 500048, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен И Петър, Асен Халачев, Васил Априлов, Васил Левски, Велес, С.Раковски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Добрич, Екзарх Антим Първи, Иван Вазов, Иван Рилски, Иларион Макариополски, Каварна, Кирил И Методий, Княз Борис Първи, Крум Страшни, Крушева, Лагерна, Любен Каравелов, Люле Бургас, Местн.Над Село, Местност Над Село, Мизия, Ниш, Отец Паисий Хилендарски, П.Р.Славейков, Панайот Хитов, Пи 200023, Пирот, Прилеп, Райко Даскалов, Ростов, Скопие, Сопот, Софроний Врачански, Средна Гора, Тетевен, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Освободител, Цариброд, Чорлу
Община Пордим  
На 12.12.2018 /09:00 - 16:00 / - Згалево: Адалберт Антонов-Малчика, Антон Иванов, Васил Левски, Вит, Витоша, Гаврил Генов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Западна, Искър, Йорданка Николова, Москва, Оборище, Поп Андрей, Радомир, Средна Гора, Стара Планина, Стопански Двор, Шипка, Ю.А.Гагарин
Община Червен Бряг  
На 13.12.2018 /10:00 - 14:15 / - Бежаново, Общ. Луковит: Гарван Дол
На 12.12.2018 /09:30 - 10:00 ; 09:30 - 15:30 ; 15:00 - 15:30 / На 14.12.2018 /15:00 - 15:15 / - Бресте
На 14.12.2018 /15:00 - 15:15 / - Горник: Бузлуджа, В Левски, В Пеева, Делницата, Искър, Йордан Даскалов, Ком, Марица, П К Яворов, Пенков Остров, Петко Хр Петков, Първа, Райко Даскалов, Тринадесета, Христо Цветков, Четиринадесета, Шестнадесета
На 10.12.2018 /08:15 - 16:15 / На 11.12.2018 /09:15 - 09:45 ; 15:30 - 16:00 / На 12.12.2018 /08:15 - 16:15 / На 13.12.2018 /09:15 - 09:45 ; 15:30 - 16:00 / На 14.12.2018 /08:15 - 15:30 / - Горник: Бузлуджа, Вихрен, Втора, Г Бенковски, Дванадесета, Девета, Десета, Дунав, Дядо Вълко, Елена, Иван Вазов, Искър, Осемнадесета, Осма, Партизанска, Пета, Петко Горанов, Петко Хр Петков, Пирин, Първа, Рила, Родопи, Седма, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Филип-Тотю, Христо Ботев, Христо Ненов, Цвятко Иванов, Четвърта, Шеста, Янка Митова, Янтра
На 12.12.2018 /09:30 - 10:00 ; 15:00 - 15:30 / - Горник: Делницата, Йордан Даскалов, Пенков Остров, Петко Хр Петков, Христо Цветков
На 14.12.2018 /09:00 - 15:15 / - Койнаре: Антон Страшимиров, Беласица, В.Коларов, Гео Милев, Девети Iх, Дунав, Кл Охридски, Мило Нанов, Милчо Симеонов, Симеон Нинов, Хаджи Димитър
На 13.12.2018 /10:00 - 14:15 / - Койнаре: Мило Нанов, Н Вапцаров
На 11.12.2018 /10:00 - 16:15 / - Лепица: 080011, 43311, Втора, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 13.12.2018 /10:00 - 14:15 / - Ракита, Общ. Червен Бряг
На 12.12.2018 /09:30 - 15:30 ; 09:30 - 10:00 ; 15:00 - 15:30 / На 14.12.2018 /15:00 - 15:15 / - Реселец: 375030, Акация, Б Клен, Баба Тонка, Балканска, Безименна, Белилото, Бор, Босилек, Воденицата, Г Поляна, Голеж, Горска, Гробарска, Д Дачев, Девети Май, Дзс Комуна, Дружба, Здравец, Иван Христов, Искър, Каймаков, Капна, Латинка, Люляк, Милиндол, Младост, Могилата, Опанец, П Димитров, Победа, Поройна, Пробуда, Пропашище, Ръчене, Свобода, Славянска, Стефан Бацов, Теменуга, Тодор Попов, Училищна, Церовица, Челник, Явор
На 13.12.2018 /10:00 - 14:15 / - Садовец: 634, I-Ри Стопански Двор, Ал.Батенберг, Ангел Кънчев, Арда, Барата, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бор, Бреза, Брест, Вазов, Васил Левски, Вит, Витоша, Волов, Врабче, Върба, Г Бенковски, Гарвандолска, Генерал Тотлебен, Гергана, Гургулят, Гъмза, Демокрация, Драва, Дунав, Дълбок Дол, Еверест, Еделвайс, Запад, Заря, Захари Стоянов, Иван Асен Ii, Искър, Камчия, Каравелов, Карпати, Княз Борис I, Кокиче, Крайна, Кремениш, Лале, Леска, Люлин, Македонска, Малина, Марица, Месност Бончовец, Мусала, Оборище, Огоста, Одрин, Омайниче, Опълченска, Орех, Орляк, Осогово, Осъм, П.К.Яворов, Паисий, Пеевска, Перущица, Пирин, Плевен, Победа, Пробива, Пчелина, Първомайска, Район Циглена Фабрика, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Росица, Ружа, Руски, Св.Св.Кирил И Методий, Светулка, Синчец, Скобелев, Славейче, Сливница, София, Стамболийски, Стари Кладенец, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Заимов, Странджа, Струма, Студенец, Съединение, Теменуга, Усойна, Хаджи Димитър, Хайдушко Изворче, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Хан Тервел, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Самуил, Церака, Цнст Садовец, Черно Море, Чукара, Шипка, Ю.А.Гагарин, Яйчарски Баир, Янтра, Янтра 1
На 11.12.2018 /09:15 - 16:00 ; 09:15 - 09:45 ; 15:30 - 16:00 / На 13.12.2018 /09:15 - 16:00 ; 09:15 - 09:45 ; 15:30 - 16:00 / - Сухаче: Ал Стамболийски, Асен Златаров, Баба Мария, Баба Тонка, Безименна, Вешка Данова, Г Тошев, Ген Заимов, Девети Септември, Дядо Вълко, Л Димитрова, Л Каравелов, Маршал Толбухин, Паисий, Партизанска, Петко Д Петков, Петко Напетов, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цвятко Радойнов
На 13.12.2018 /10:00 - 14:15 / - Телиш: Бежанска, Богдан Димитров, В Йотов, Васил Коларов, Гео Милев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Димитър Грънчаров, Дунав, Индустриална, К И Методий, Л Димитрова, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Пело Пеловски, Страцин, Тодор Луканов, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Цеко Ненов
На 12.12.2018 /09:30 - 10:00 ; 15:00 - 15:30 / На 14.12.2018 /15:00 - 15:15 / - Червен Бряг: 248005 М Водол, Маркова Могила
На 12.12.2018 /09:45 - 14:30 / - Червен Бряг: 951.244, 951.420, Vі-2017, Безименна, Долна Биволица Пи 164018, Дунав, Ж.П. Фон Жилища - Иск Депо, Ж.П. Фонд Жилища - 7 Жп Сек, Златна Мина, Маркова Могила, П.Р.Славейков, Упи 139001
На 12.12.2018 /09:00 - 14:15 / - Червен Бряг: Вардар, Стара Планина
На 11.12.2018 /09:00 - 14:15 / - Червен Бряг: Вихрен, Вукашинов, Ген.Колев, Дядо Вълко, Струма, Търговска, Яне Сандански
София-Област Населено Място
София област
Община Божурище  
На 15.12.2018 /11:00 - 16:00 / - Божурище: Европа, Землище С. Пролеша / Божурище, Максим Горки, Черна Бара
На 13.12.2018 /12:00 - 16:00 / - Пролеша: Лале
На 13.12.2018 /09:30 - 12:00 / - С.Пролеша
Община Ботевград  
На 10.12.2018 /08:45 - 16:00 / На 11.12.2018 /08:45 - 16:00 / На 12.12.2018 /08:45 - 16:00 / На 13.12.2018 /08:45 - 16:00 / На 14.12.2018 /08:45 - 16:00 / - Боженица: Махала Барбушовци, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Томовци
На 14.12.2018 /09:30 - 13:15 / - Ботевград: Ам Хемус
На 10.12.2018 /08:00 - 16:15 / - Ботевград: България, Георги С.Раковски, Мургаш, Паркинг, Сан Стефано, Саранск, Стефан Стамболов, Темуша, Хан Крум
На 10.12.2018 /09:00 - 16:15 / На 11.12.2018 /09:00 - 16:15 / На 12.12.2018 /09:00 - 16:15 / На 14.12.2018 /09:00 - 16:15 / - Ботевград: Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-Та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Курорт Зелин
На 13.12.2018 /09:00 - 16:15 / - Ботевград: Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-Та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Курорт Зелин, Саранск
На 10.12.2018 /09:00 - 13:15 / - Ботевград: Незнайният Войн, Освобождение, Седемнайсти Ноември, Трети Март
На 11.12.2018 /08:00 - 16:15 / На 12.12.2018 /08:00 - 16:15 / На 13.12.2018 /08:00 - 16:15 / На 14.12.2018 /08:00 - 16:15 / - Ботевград: Паркинг, Саранск, Темуша
На 10.12.2018 /09:00 - 16:15 / На 11.12.2018 /09:00 - 16:15 / На 12.12.2018 /09:00 - 16:15 / На 13.12.2018 /09:00 - 16:15 / На 14.12.2018 /09:00 - 16:15 / - Врачеш: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Зеленград, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов, Плиска, Преслав, Първи Май, Славейков (Васил Коларов), Страншки Рът, Трети Март (Иван Гълъбов), Христо Ботев
На 14.12.2018 /09:30 - 13:15 / - Етрополе: Георги Антонов
На 10.12.2018 /08:45 - 16:00 / На 11.12.2018 /08:45 - 16:00 / На 12.12.2018 /08:45 - 16:00 / На 13.12.2018 /08:45 - 16:00 / На 14.12.2018 /08:45 - 16:00 / - Липница, Общ. Ботевград: Махала Големо Усое, Махала Горановци, Махала Мановци
На 14.12.2018 /09:30 - 13:15 / - Правец: Бор, Васил Левски, Владин Рът, Езерото, Езерото Упи Іі Кв.117, Извън Регулация, До Гр.Правец, Кв.Езерото, Лесковец, Махала Поповска, Махала Пушкарско, Махала Скърнава, Местност Христовото, Серпухов
На 10.12.2018 /08:00 - 16:15 / На 11.12.2018 /08:00 - 16:15 / На 12.12.2018 /08:00 - 16:15 / На 13.12.2018 /08:00 - 16:15 / На 14.12.2018 /08:00 - 16:15 / - Радотина
На 14.12.2018 /09:30 - 13:15 / - Разлив: 13022 Махала Щапалска, №061016 М.Каменяка, Махала Багелейска, Махала Боновска, Махала Влъчковска, Махала Груевска, Махала Куевска, Махала Маргинска, Махала Милинско, Махала Сираковско, Махала Стопански Двор, Махала Чорбанско, Фелиов Рът
На 10.12.2018 /08:00 - 16:15 / На 11.12.2018 /08:00 - 16:15 / На 12.12.2018 /08:00 - 16:15 / На 13.12.2018 /08:00 - 16:15 / На 14.12.2018 /08:00 - 16:15 / - Рашково
На 10.12.2018 /09:00 - 16:15 / - Скравена: Ангел Кънчев, Атанас Събков, Бенковски, Васил Левски, Грамаде, Иван Вазов, Кокиче, Петко Студенков, Цар Калоян
На 14.12.2018 /09:30 - 13:15 / - Трудовец: 563032 М-Ст Пазарника, Беласица, Бистрица, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Попиванов, Зелин, Марица, Местност Пейовица, Мургаш, Никола Иванов (Н.Драганов), Никола Ракитин, Панчовска (Панчо Геровски), Райчин Комитина (В.Башев), Ракитин, Стефан Караджа, Стубелска, Тунджа, Тутракан (Бузлуджа), Хаджи Димитър, Цар Борис, Цар Освободител, Черниш, Шипка, Янтра
Община Годеч  
На 12.12.2018 /09:30 - 13:00 / - Годеч: Александър Стамболийски, Игнат Емануилов, Нишава, Раковски, Свобода
На 12.12.2018 /12:00 - 14:00 / - Годеч: М.Молак, Махала Молак, Молак
На 12.12.2018 /13:00 - 16:00 / - Лопушня: 008010
На 12.12.2018 /13:00 - 16:00 / - Шума: Ракето
Община Горна Малина  
На 10.12.2018 /10:00 - 15:15 / - Долно Камарци: Жп Гара
На 12.12.2018 /09:45 - 13:00 / - Саранци
На 10.12.2018 /09:00 - 16:00 / На 11.12.2018 /09:00 - 16:00 / На 12.12.2018 /09:00 - 16:00 / На 13.12.2018 /09:00 - 16:00 / На 14.12.2018 /09:00 - 16:00 / - Стъргел: Упи I-390, Кв.47, Упи Vii-309, Кв.52
Община Драгоман  
На 10.12.2018 /10:00 - 15:00 / - Драгоман
Община Елин Пелин  
На 11.12.2018 /09:00 - 09:30 ; 15:00 - 15:15 / На 13.12.2018 /09:00 - 09:30 ; 14:45 - 15:15 / - Григорево: 0004028
На 11.12.2018 /09:00 - 09:30 ; 15:00 - 15:15 / На 13.12.2018 /09:00 - 09:30 ; 14:45 - 15:15 / - Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Алеко Константинов, Детелина, Кирил И Методий
На 11.12.2018 /08:45 - 09:30 ; 14:45 - 15:30 / На 13.12.2018 /09:15 - 09:45 ; 14:30 - 15:30 / - Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Лесновска, Липа, Топола
На 11.12.2018 /08:45 - 09:30 ; 14:45 - 15:30 / На 13.12.2018 /09:15 - 09:45 ; 14:30 - 15:30 / - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: 042015-Стпд По Квс, 068076, Акация, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Баба Тонка Обретенова, Бузлуджа, Васил Левски, Верила, Витоша, Вихрен, Гео Милев, Георги Бакалов, Георги С.Раковски, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Стоянов, Здравец, Йоан Екзарх, Кирил И Методий, Кочо Честименски, Лев Толстой, Лесновска, Липа, Мургаш, Независимост, Никола Петков, Новоселци, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Плиска, Сан Стефано, Средец, Средна Гора, Страцин, Упи 1-За Ожс, Кв.71, Упи I, Кв. 108, Упи Хv -182 Кв. 65, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Черноризец Храбър, Шейново, Янтра
На 11.12.2018 /09:00 - 09:30 ; 15:00 - 15:15 / На 13.12.2018 /09:00 - 09:30 ; 14:45 - 15:15 / - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Ii-941 Кв 88, Iv 805, Vi-142, Автогара, Акация, Алеко Константинов, Белите Брези, Борис I, България, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владимир Заимов, Гайдарец, Георги Бенковски, Десислава, Детелина, Дунав, Екзарх Антим I, Елин Пелин, Зорница, Ивайло, Иван Асен Втори, Иван Вазов, Иглика, Калоян, Кирил И Методий, Климент Охридски, Кольо Фичето, Кочо Честименски, Лесновска, Лозенец, Любен Каравелов, Максим Горки, Марица, Мургаш, Независимост, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Й.Вапцаров, Новоселци, Околовръстен Път, Пазар Автогара, Панайот Хитов, Пейо К.Яворов, Плиска, Синчец, Славянска, София, Софроний Врачански, Средец, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Михайловски, Трети Март, Упи Xviii-619 Кв.10а, Упи 1-161165, Упи Xix-164, Кв.32, Упи Xxiii-361, Кв.42, Упи І-185 Кв.166, Упи Х-292,Кв.23, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Асен I, Цар Симеон, Чаталджа, Шипка
На 13.12.2018 /09:00 - 15:15 / - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Белите Брези, Владимир Заимов, Иван Вазов, Кирил И Методий, Независимост, Никола Й.Вапцаров, Упи Xxiii-361, Кв.42
На 11.12.2018 /09:00 - 15:15 / - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Калоян, Мургаш, Новоселци, Шипка
На 11.12.2018 /09:00 - 09:30 ; 15:00 - 15:15 / На 13.12.2018 /09:00 - 09:30 ; 14:45 - 15:15 / - Елисейна: Безименна
На 11.12.2018 /09:00 - 09:30 ; 15:00 - 15:15 / На 13.12.2018 /09:00 - 09:30 ; 14:45 - 15:15 / - Копривщица: Любен Каравелов
На 10.12.2018 /09:00 - 16:00 / На 11.12.2018 /09:00 - 16:00 / На 12.12.2018 /09:00 - 16:00 / На 13.12.2018 /09:00 - 16:00 / На 14.12.2018 /09:00 - 16:00 / - Мусачево, Общ. Елин Пелин: Viii Кв.57, Водна Помпа Отпадни Води, Кв.57 Парцел 5, Пейо Яворов, Радецки, Рила, Упи І-Общ Кв.57, Хаджи Димитър, Чойна
На 11.12.2018 /09:00 - 09:30 ; 15:00 - 15:15 / На 13.12.2018 /09:00 - 09:30 ; 14:45 - 15:15 / - Мусачево, Общ. Елин Пелин
На 10.12.2018 /09:00 - 16:30 / На 11.12.2018 /09:00 - 16:30 / На 12.12.2018 /09:00 - 16:30 / На 13.12.2018 /09:00 - 16:30 / На 14.12.2018 /09:00 - 16:30 / - Нови Хан: Местност Чатърлък
На 13.12.2018 /09:45 - 13:15 / - Чурек
Община Етрополе  
На 12.12.2018 /09:00 - 09:30 ; 14:15 - 15:15 / - Етрополе: І, Кв.16, 27-Ми Ноември, Кв. 178, Кв.178, Малки Искър, Осем, Партизански, Руски, Тринадесет
На 12.12.2018 /09:15 - 09:30 ; 15:15 - 15:30 / - Етрополе: 128, 27-Ми Ноември, Акация, Александър Атанасов, Александър Михайлов, Александър Стамболийски, Асеновска, Батак, Богатирска, Братя Миладинови, Васил Левски, Васил Овчаров, Генерал Гурко, Георги Антонов, Георги Бакалов, Георги Димитров, Георги Цариградски, Григор Гошев, Григор Михайлов, Дандевил, Девети Септември, Дончо Тепавичаров, Екзарх Йосиф, Елаците, Елин Пелин, Зольовец, Иван Канджаков, Изгрев, Йордан Кесяков, Калина Вескова, Каменица, Кочо Честименски, Крушака, Лековец, Ленин, Максим Горки, Малка Баба, Малки Искър, Мария Мишева, Марко Проданов, Млада Гвардия, Младост, Московска, Никола Вапцаров, Партизански, Пейо Кринчев, Полковник Гридзевски, Преслав, Рудината, Руски, Сашка, Свобода, Сергей Румянцев, Славяни, Спортист, Сто Двадесет И Осми, Столетов, Тодор Доков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Ясенов, Чавдар, Часовникова Кула, Чертиград, Шиндарника, Ябланица
На 12.12.2018 /09:30 - 09:45 ; 15:30 - 15:45 / - Етрополе: 145006, Вилна Зона Рибарника, Вранащица, Георги Бакалов, Етрохимик - Алексиев, Руски, Софроний, Хаджи Османово
На 12.12.2018 /09:00 - 15:15 / - Етрополе: Кв. 178, Кв.178, Осем
На 12.12.2018 /09:15 - 09:30 ; 15:15 - 15:30 / - Правец: Опълченска
На 12.12.2018 /09:30 - 09:45 ; 15:30 - 15:45 / - Рибарица, Общ. Етрополе: 194005, Xviii-14, Кв.2, Парцел Х-19, Кв.15, Хviii, Кв.19
На 12.12.2018 /09:15 - 09:30 ; 15:15 - 15:30 / - Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски
На 12.12.2018 /09:30 - 09:45 ; 15:30 - 15:45 / - Ямна: Мах.Златичора, Мах.Черти Град
Община Ихтиман  
На 11.12.2018 /09:15 - 10:15 ; 13:15 - 16:15 / - Горна Василица
На 11.12.2018 /09:15 - 16:15 ; 09:15 - 10:15 ; 13:15 - 16:15 / - Живково, Общ. Ихтиман
На 11.12.2018 /09:15 - 10:15 ; 13:15 - 16:15 / - Ихтиман: 064007-М.Добрева Ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Генерал Гурко, Дунав, Здравец, Иглика, Извън Регулация, Извън Регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М.Добрева Ливада, Малина, Местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Предгарова, Пчелин, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра
На 11.12.2018 /09:15 - 16:15 / - Ихтиман: Предгарова
На 11.12.2018 /09:15 - 10:15 ; 13:15 - 16:15 / - Мирово, Общ. Ихтиман
На 10.12.2018 /08:00 - 16:15 / На 11.12.2018 /08:00 - 16:15 ; 09:15 - 10:15 ; 13:15 - 16:15 / На 12.12.2018 /08:00 - 16:15 / На 13.12.2018 /08:00 - 16:15 / На 14.12.2018 /08:00 - 16:15 / - Стамболово, Общ. Ихтиман
Община Копривщица  
На 12.12.2018 /10:15 - 11:00 ; 14:00 - 15:00 / - Антон: Александър Стамболийски, Бачо Киро, България, Васил Боримечков, Васил Левски, Вежен, Въртопа, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Граничар, Двадесет И Четвърти Май, Джемина, Дойранска Епопея, Дружба, Европа, Еделвайс, Елин Пелин, Зорница, Иван Вазов, Извън Регулация, Изгрев, Лайка, Липа, Лиска, Лъджене, Любен Каравелов, Местн.Козница, Мир, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Планински Извори, Победа, Сердика, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Топола, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис Iii, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин
На 12.12.2018 /10:15 - 11:00 ; 14:00 - 15:00 / - Душанци: М. Долна Махала В Упи 018050
На 12.12.2018 /10:15 - 11:00 ; 14:00 - 15:00 / - Копривщица: Барикадите, Баркаш, Богдан Войвода, Борис Захов, Брайко Енев, Бунтовна, Васил Икономов, Векилова, Вельо Врачев, Гара Копривщица, Генерилото, Георги Бенковски, Георги Салчев, Георги Тиханек, Голомяхова, Груйо Ценов, Двадесет И Четвърти Март, Двадесети Април, Детелин Войвода, Димо Пиринджиев, Димчо Дебелянов, Дончо Ватах Войвода, Дончо Плачков, Дядо Либен, Здравец, Иван Бората, Иван Джартазанов, Иван Келчев, Иван Кривиралчев, Извън Регулация, Кв.122 Упи V-1983, Кирил Бояджиев, Коста Малказанов, Костадин Доганов, Любен Каравелов, Мангър Войвода, Мандулова, Матея Кривиралчев, Местност Войводенец, Местност Попадия, Местност Равна Поляна, Михаил Маджаров, Михаил Цицелков, Найден Геров, Найден Попстоянов, Нешо Попбрайков, Нешо Шабанов, Никола Беловеждов, Никола Белчев, Никола Герджиков, Панчо Мрънков, Патьо Млъчков, Пенчо Видин, Петко Кълев, Петко Шипочинов, Петровден, Петър Жилков, Полковник Кесяков, Попска Река, Първа Пушка, Радомирова, Райново Дере, Ралчо Войвода, Рашко Брайков, Рашко Х.Стойчев, Салчо Василев, Тодор Душанцалията, Тодор Каблешков, Тороманова, Тумангелова Чета, Хаджи Генчо, Хаджи Ненчо Палавеев, Христо Тороманов, Цоко Будин, Юрукова, Яко Доросиев
На 12.12.2018 /10:15 - 11:00 ; 14:00 - 15:00 / - Пирдоп: Александър Стамболийски, Борис Темков, Братя Х. Димитрови, Бузола, Димитър Ночев, Еделвайс, Еленско, Здравец, Илчо Димов, Методи Стоянов, Отец Иван Гайдаров, Рорач, Рошава Могила, Сергей Румянцев, Славци, Стефан Стамболов, Тодор Влайков, Харалампи Златанов, Цено Евтимов
На 12.12.2018 /10:15 - 15:00 / - Пирдоп: Еленско
Община Костенец  
На 13.12.2018 /08:30 - 12:15 ; 12:00 - 16:15 / - Гуцал: Iv Вк.3а
На 13.12.2018 /08:15 - 10:15 ; 14:15 - 16:15 / - Долна Баня: Vii-95,Кв.17, Александър Стамболийски, Белмекенска, Бистришка, Васил Левски, Ведрина, Вилна Зона, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Деница, Димитър Благоев, Дружба, Дъб, Екзар Йосиф, Елин Пелин, Захари Стоянов, Ибър, Иван Вазов, Илинденско Въстание, Кирил И Методий, Клен, Курорт Долна Баня, Люляк, Малина, Маришка, Момина Сълза, Новодомска, Обиколен Път, Оборище, Опълченска, Отец Паисий, Павел Вежинов, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Петко Славейков, Райко Даскалов, Рилска Вода, Рилско Шосе, Септемврийци, Спортна Слава, Тодор Каблешков, Търговска, Упи Ii Кв.83, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Явор, Ягода, Яне Сандански, Ясен
На 13.12.2018 /08:30 - 12:15 ; 12:00 - 16:15 / - Долна Баня: Александър Стамболийски, Бистришка, Божур, Бор, Бреза, Бук, Витан Витанов, Георги Бенковски, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Елин Пелин, Здравец, Ибър, Иглика, Йордан Йовков, Кокиче, Крали Марко, Летище Долна Баня, Малиново Поле, Младост, Мура, Никола Вапцаров, Оборище, Павел Вежинов, Патриарх Евтимий, Райна Княгина, Рилска Вода, Рилско Шосе, Роза, Сергей Румянцев, Синчец, Трепетлика, Търговска, Хвойна, Христо Смирненски
На 13.12.2018 /08:15 - 16:15 / - Долна Баня: Екзар Йосиф, Люляк, Момина Сълза, Райко Даскалов, Търговска, Цанко Церковски, Яне Сандански
На 12.12.2018 /10:00 - 11:15 ; 10:00 - 16:15 ; 14:00 - 16:15 / - Долна Василица: Махала Гергичка, Махала Шуманска
На 13.12.2018 /08:30 - 12:15 ; 12:00 - 16:15 / - Долна Василица
На 12.12.2018 /10:00 - 11:15 ; 14:00 - 16:15 / - Костенец, Общ. Костенец: Акация, Балчовица, Белмекен, Бор, Бреза, Бунара, Вароша, Васил Левски, Витоша, Втора, Георги С.Раковски, Горна Черква, Детелина, Дренето, Дъбовица, Еделвайс, Езерище, Захари Стоянов, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Инчовица, Искър, Кирил И Методий, Китка, Кокиче, Константин Костенечки, Кръстите, Курорт Вили Костенец, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Македония, Малина, Марица, Миликини Ниви, Младост, Мургаш, Мусала, Оборище, Освобождение, Отец Паисий, Охрид, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пета, Пипериче, Пирин, Пленщица, Първа, Равен, Радост, Република, Рила, Родопи, Роза, Сакарджа, Самуил, Света Петка, Свети Георги Победоносец, Свети Иван Рилски, Свети Св.Кирил И Методий, Синчец, Соколовец, Софроний Врачански, Средна Гора, Стадионна, Стара Планина, Стефан Караджа, Съединение, Теменуга, Тинтява, Топола, Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хризантема, Христо Ботев, Чавча, Череша, Черни Връх, Юрукова Поляна, Ягода, Ясен
На 10.12.2018 /08:00 - 16:15 / На 11.12.2018 /08:00 - 16:15 / На 12.12.2018 /08:00 - 16:15 / На 13.12.2018 /08:00 - 16:15 / На 14.12.2018 /08:00 - 16:15 / - Костенец, Общ. Костенец: Акация, Боровец, Заря, Изгрев, Момина Сълза, Оборище, Самуил, Средна Гора, Цариградско Шосе
На 13.12.2018 /08:30 - 12:15 ; 12:00 - 16:15 / - Костенец, Общ. Костенец: Боровец
На 12.12.2018 /10:00 - 16:15 / - Костенец, Общ. Костенец: Изгрев, Юрукова Поляна
На 13.12.2018 /08:30 - 12:15 ; 12:00 - 16:15 / - Марица: 1-Ва, 10-Та, 11-Та, 2-Ра, 3-Та, 4-Та, 5-Та, 6-Та, 7-Ма, 8-Ма, 9-Та, Ал.Стамболийски, Васил Коларов, Васил Стойчев, Георги Димитров, Илия Захов, Никола Тотев, Сотир Иванов, Стоимен Захов, Тодор Янакиев
На 13.12.2018 /08:30 - 12:15 ; 12:00 - 16:15 / - Радуил: 1-Ва, 10-Та, 11-Та, 12-Та, 13-Та, 2-Ра, 3-Та, 5-Та, 6-Та, 7-Ма, 8-Ма, 9-Та, Б.Хаджисотиров, Бреза, В.Чапкънски, Васил Коларов, Васил Левски, Зуйбаров, Четвороженски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Май, Димитър Благоев, Дравска Епопея, Ибър, Ив.Вазов, Изгрев, Каменити Път, М.Дашин, Малина, Марица, Мария Капитанска, Маршал Жуков, Мир, Моловица, Н.Ангелков, Никола Боринаров, Никола Капитански, Никола Стамболийски, Оборище, Ореше, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пенко Капитански, Петър Капитански, Пионерска, Победа, Сливнишка, Спортист, Стадиона, Станимарица, Станко Ангелов, Туювка, Христо Ботев, Юри Гагарин, Явор, Ягода
На 13.12.2018 /08:30 - 12:15 ; 12:00 - 16:15 / - Самоков: 3-Та
Община Костинброд  
На 11.12.2018 /09:30 - 14:15 / - Голяновци
На 10.12.2018 /09:30 - 11:30 / - Костинброд: Акация, Белица, Бреза, Варна, Георги С. Раковски, Дунав, Иван Вазов, Иглика, Калиакра, Ломско Шосе, Мусала, Път 81, Ропотамо, Славянска, Спартак, Умни Брег, Упи Xviii-2309 Кв.148, Филип Тотю
На 10.12.2018 /11:30 - 14:00 / - Костинброд: Александър Стамболийски, Ален Мак, Бузлуджа, Вишня, Георги Бенковски, Йордан Йовков, Китка, Лилия, Ломско Шосе, Люляк, Мизия, Плиска, Родина, Русе, Славянска, София, Странджа, Шейново, Шипка, Янко Забунов
На 11.12.2018 /09:00 - 11:00 / - Костинброд: Асен Златаров, Бачо Киро, Георги С. Раковски, Димчо Дебелянов, Зора, Йордан Йовков, Охрид, Плиска, Поп Богомил, Преслав, Христо Ботев, Цанко Церковски
На 15.12.2018 /09:00 - 16:00 / - Опицвет: Под Костело Землище С.Опицвет
На 10.12.2018 /14:00 - 16:00 / - Петърч: Васил Левски, Детска Радост, Еделвайс, Искър, Кап.Петко Войвода, Незабравка, Осми Март, Площада, Първи Май, Родопи, Тантил Стойчев, Теменуга, Упи I- 574 Кв.39, Упи Vii Кв.34, Хан Аспарух, Христо Ботев, Шести Септември, Шопска Комуна
Община Пирдоп  
На 12.12.2018 /10:30 - 11:15 ; 14:30 - 15:15 / - Антон: Александър Стамболийски, Бачо Киро, България, Европа, Здравец, Извън Регулация, Местност Тифула, Опълченска, Средна Гора, Съединение, Хан Крум, Цар Борис Iii
На 12.12.2018 /10:30 - 11:15 ; 14:30 - 15:15 / - Душанци: Акация, Ал.Стамболийски, Ален Мак, Бор, Борова Гора, Бреза, Бялата Вода, Васил Левски, Георги Пирдопски, Георги Салчев, Георги Стойчев, Дебелска, Димитър Пенев, Димитър Шопов, Душанска Комуна, Здравец, Иван Костадинов-Агронома, Извор, Извън Регулация, Извън Регулацията, Искро Нейчев, Кирил И Методий, Колибанска, Костадин Илиев, Куфарита, Летците, Люляк, Местност Спасови Могили, Мир, Момин Камък, Найден Кирилов, Никола И Делчо Черневи, Никола Койчев, Пейчо Станчев, Пета, Първа, Свети Георги, Свобода, Селище, Средна Гора, Станьо Добрев, Тодор Душанцалията, Тополница, Упи I-164,Кв.15, Черковна, Юрий Гагарин
На 12.12.2018 /10:30 - 11:15 ; 14:30 - 15:15 / - Копривщица: Борносузова, Васил Икономов, Вельо Врачев, Генерилото, Георги Бенковски, Георги Тосунов, Гергьовден, Груйо Ценов, Димчо Дебелянов, Душко Цаков, Извън Регулация, Косьовец, Любен Каравелов, М. Попска Река - 4, Пи38558.11.499, Мангър Войвода, Марин Тодоров, Матея Кривиралчев, Местност Попадия, Михаил Маджаров, Михаил Цицелков, Найден Попстоянов, Нешо Попбрайков, Нешо Шабанов, Никола Гайтанеков, Патьо Млъчков, Петровден, Първа Пушка, Райна Кацарова (Бор), Райново Дере, Рашко Х.Стойчев, Стайко Филипов, Тодор Душанцалията, Тодор Каблешков, Тороманова, Фръго Доев, Хаджи Ненчо Палавеев
На 12.12.2018 /10:30 - 11:15 ; 14:30 - 15:15 / - Пирдоп: Еленско, Извън Регулация
На 12.12.2018 /10:30 - 11:15 ; 14:30 - 15:15 / - Челопеч: Александър Стамболийски
Община Правец  
На 12.12.2018 /08:00 - 16:15 / - Правец: Васил Левски, Възраждане, Вълко Цолов, Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, Иван Пеев Маруша, Липа, Махала Боянско, Махала Драганско, Махала Манастирица, Махала Пушкарско, Местност Тошински Рът, Никола Иванов Янин, Осма, Острома, Полска, Поп Марко, Роза, Свети Теодор Тирон, Стара Планина, Стара Река, Упи 225 Кв. 110, Хан Аспарух
На 10.12.2018 /08:00 - 16:15 / На 11.12.2018 /08:00 - 16:15 / На 13.12.2018 /08:00 - 16:15 / На 14.12.2018 /08:00 - 16:15 / - Правец: Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, Махала Боянско, Махала Драганско, Махала Манастирица, Махала Пушкарско, Местност Тошински Рът, Осма, Упи 225 Кв. 110
Община Самоков  
На 14.12.2018 /09:00 - 16:00 / - Горни Окол: М. Щъркелово Гнездо
На 13.12.2018 /10:30 - 12:30 / - Доспей: 1-Ва, 10-Та, 11-Та, 12-Та, 13-Та, 14-Та, 15-Та, 16-Та, 17-Та, 18-Та, 19-Та, 2-Ра, 20-Та, 21-Ва, 22-Ра, 23-Та, 24-Та, 25-Та, 26-Та, 27-Ма, 28-Ма, 3-Та, 30-Та, 4-Та, 5-Та, 6-Та, 7-Ма, 8-Ма, 9-Та, Площада
На 13.12.2018 /10:30 - 12:30 / - Продановци, Общ. Самоков: 040171,040187
На 13.12.2018 /10:30 - 12:30 / - Райово: 1-Ви Май, 10-Та, 11-Та, 12-Та, 13-Та, 14-Та, 15-Та, 16-Та, 17-Та, 18-Та, 19-Та, 2-Ра, 21-Ва, 22-Ра, 23-Та, 24-Та, 25-Та, 26-Та, 27-Ма, 28-Ма, 29-Та, 30-Та, 31-Ва, 32-Ра, 33-Та, 34-Та, 35-Та, 36-Та, 4-Та, 5-Та, 6-Та, 8-Ма, 9-Та, Краля, Лаго, Маро, П.Пейчинов, Площада, Подридна, Самоковско Шосе, Хv Кв.53
На 13.12.2018 /10:30 - 12:30 / - Рельово: Упи Vі-135,Кв.10
На 12.12.2018 /12:30 - 16:30 / - Рельово
На 12.12.2018 /08:15 - 12:30 / - Самоков: Ул. Цар Борис Iii Тп Бистрица, Цар Борис Iii
На 11.12.2018 /09:30 - 10:30 ; 12:30 - 13:30 / - Самоков: 65231.907.178, Абаджийска, Авксенти Велешки, Баба Неделя, Бачо Киро, Бор, България, Васил Стоин, Витоша, Връх Вихрен, Връх Манчо, Възраждане, Генерал Велиаминов, Генерал Раздишевски, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Дим. Смрикаров, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Хаджигюров, Иван Доспевски, Иван Йончев, Иван Шишман, Имот 65231.916, Искър, Ихтиманско Шосе, Калково, Константин Фотинов, Крали Марко, Леон Крудов, Любен Каравелов, Макгахан, Македония, Манастирска, Местност Ридо, Момина Сълза, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Корчев, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Отец Паисий, Подридна, Преслав, Преспа, Проф. Васил Захариев, Рилски Скиор, Рупите, Сем. Калинкови, Ситняково, Слави Генев, Софийско Шосе, Спартак, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, Тодор Пеев, Тридесети Декември, Търговска, Упи 65231.911.36, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Хр.Захариев, Христо Зографски, Христо Йовевич, Христо Йончев, Христо Максимов, Цар Борис Iii, Черни Връх, Черно Море, Шипка
На 14.12.2018 /09:00 - 16:00 / - Самоков: Арда, Асен Карастоянов, Бор, България, Васил Левски, Възраждане, Генерал Гурко, Генерал Раздишевски, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Иван Вазов, Искър, Леон Крудов, Местност Дългата Поляна, Местност Мало Равнище, Местност Татарски Брод, Местност Щъркелово Гнездо, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Никола Корчев, Николай Николаевич, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Осогово, Отец Паисий, Плана Планина, Софроний Врачански, Спартак, Тридесети Декември, Христо Максимов, Цар Борис Iii, Шипка
На 10.12.2018 /09:00 - 16:00 / На 11.12.2018 /09:00 - 16:00 / На 12.12.2018 /09:00 - 16:00 / На 13.12.2018 /09:00 - 16:00 / - Самоков: Арда, Асен Карастоянов, Бор, България, Възраждане, Генерал Гурко, Генерал Раздишевски, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Искър, Леон Крудов, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Никола Корчев, Николай Николаевич, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Осогово, Плана Планина, Спартак, Тридесети Декември, Христо Максимов, Шипка
На 11.12.2018 /09:30 - 13:30 ; 13:00 - 16:00 / - Самоков: Софийско Шосе
Община Своге  
На 11.12.2018 /11:30 - 13:30 / - Бов, Общ. Своге: Волга, Вълчан Войвода, Демокрация, Издримец, Искър, Кокиче, Паисий, Садината, Сирак, Теменуга, Трескавец, Упи Vi-30
На 13.12.2018 /10:00 - 10:15 ; 13:15 - 13:30 / - Бов, Общ. Своге: Дружба, Махала Криви Лаг, С.Бов Мтп Скакля, Скакля
На 11.12.2018 /11:30 - 13:30 / - Желен: П-Л Хі-45, Кв.2
На 13.12.2018 /10:00 - 10:15 ; 13:15 - 13:30 / - Заселе: Iii-150,Кв.22, Iii-66, Упи Xxvii-13, Кв.21
На 13.12.2018 /10:00 - 10:15 ; 10:15 - 13:15 ; 13:15 - 13:30 / - Зимевица
На 11.12.2018 /11:30 - 13:30 / - Своге: Алилица, Възраждане, Градище, Грохотен, Желен, Заря, Махала Свиново, Път 16, Слънце, Турист
На 11.12.2018 /11:30 - 13:30 / - Церово, Общ. Своге: Vii, Александър Стамболийски, Балатон, Балкан, Бор, Възраждане, Искърско Дефиле, Кирил И Методий, Мах.Гламек, Мах.Орниче, Махала Бабин Дол, Мир, Неофит Рилски, Освобождение, Тодор Каблешков, Упи Iii-524, Хан Аспарух, Читалище Христо Ботев, Явор
Община Сливница  
На 10.12.2018 /10:00 - 15:30 / На 12.12.2018 /10:00 - 15:30 / На 14.12.2018 /10:00 - 15:30 / - Алдомировци: 16-Та, Алдомировска (Димитров), Алдомировска (Димитров), Главната, Парцел Три,Кв.19, Седма, Четвърта
На 10.12.2018 /10:00 - 15:15 / На 12.12.2018 /10:00 - 15:15 / На 14.12.2018 /10:00 - 15:15 / - Сливница, Общ. Сливница: 1300 Години България, Иван Вазов, Иван Германов, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Лев Толстой,

 

Неделище, Паисий Хилендарски, Тодор Влайков, Цар Симеон Велики
На 10.12.2018 /10:00 - 15:30 / На 12.12.2018 /10:00 - 15:30 / На 13.12.2018 /09:00 - 15:30 / На 14.12.2018 /10:00 - 15:30 / - Сливница, Общ. Сливница
Община Чавдар  
На 11.12.2018 /09:00 - 14:00 / - Чавдар, Общ. Чавдар: Местност Кьойдере
Област Място
Област Видин
Община Видин  
На 13.12.2018 /09:15 - 10:15 ; 15:00 - 16:00 / - Буковец, Общ. Видин: 119002, Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Стопански Двор, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
На 13.12.2018 /09:15 - 16:00 / - Буковец, Общ. Видин: Втора, Двадесет И Четвърта, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета
На 10.12.2018 /09:00 - 16:00 / На 14.12.2018 /09:00 - 16:00 / - Видин: I - 323, Кв.24, I - 323, Кв.24
На 10.12.2018 /08:45 - 16:15 / На 11.12.2018 /08:45 - 16:15 / На 12.12.2018 /08:45 - 16:15 / На 13.12.2018 /08:45 - 16:15 / На 14.12.2018 /08:45 - 16:15 / - Видин: Ул.Славянска,Ул.Божур,Ул.Ружа, Ул.Чайка,Ул.Байкал От№45 До №95,Ул.Синчец,Ул.Детелина
На 13.12.2018 /09:15 - 10:15 ; 15:00 - 16:00 / - Видин
На 13.12.2018 /09:15 - 10:15 ; 15:00 - 16:00 / - Дунавци, Общ. Видин: 1519,Кв.115, 23 Септември, I -248 , Кв.24, Ii-1045 Кв 99, Iii . Кв111, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Баба Вида, Безименна, Беляев, Боян Чонос, Васил Левски, Видбол, Виктор Юго, Вит, Витоша, Войнишка, Генерал Гурко, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С Раковски, Девети Септември, Десети Конгрес, Добри Чинтулов, Драва, Дунав, Зоя Космодамянска, Иван Вазов, Искър, Ком, Комсомолска, Коста Йорданов, Лиляна Димитрова, Маршал Толбухин, Мико Нинов, Мир, Огоста, Осъм, Панайот Волов, Парцел 2 Квартал 111, Плиска, Ровно, Родопа, Седемнадесет Партизани, Смирнов, Средец, Стара Планина, Страцин, Струма, Тома Костов, Търнянска, Упи 2-308 Кв.29, Упи Viii -Кв.115, Хайдут Велко, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ценко Александров, Чавдарци, Юрий Гагарин
На 10.12.2018 /09:00 - 16:00 / На 14.12.2018 /09:00 - 16:00 / - Иново: Vii-557, Кв., Vii-557, Кв., Бдин, Бдин, Бяло Море, Бяло Море, Валентина Терешкова, Валентина Терешкова, Васил Левски, Васил Левски, Втора, Втора, Георги Димитров, Георги Димитров, Димитровски Завет, Димитровски Завет, Добруджа, Добруджа, Индже Войвода, Индже Войвода, Иновото, Иновото, Първа, Първа, Тимок, Тимок, Трета, Трета, Упи Xi-701 Кв.4, Упи Xi-701 Кв.4, Христо Ботев, Христо Ботев, Черно Море, Черно Море, Шеста, Шеста
На 13.12.2018 /09:15 - 10:15 ; 15:00 - 16:00 / - Търняне: Втора, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Имот 009017, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
Община Димово  
На 13.12.2018 /09:00 - 16:00 ; 09:00 - 10:00 ; 15:00 - 16:00 / - Бела: I Кв.64, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 14.12.2018 /09:30 - 10:00 ; 15:30 - 16:00 / - Воднянци, Общ. Димово: Втора, Десета, Осма, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста
На 12.12.2018 /09:30 - 15:30 / - Върбовчец: Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 13.12.2018 /09:00 - 16:00 ; 09:00 - 10:00 ; 15:00 - 16:00 / - Гранитово, Общ. Белоградчик: Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 10.12.2018 /09:15 - 16:00 / На 11.12.2018 /09:15 - 16:00 / - Димово, Общ. Димово: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Благоев, Еленко Богданов, Комсомолска, Мико Нинов, Стефка Александрова
На 14.12.2018 /09:30 - 10:00 ; 09:30 - 16:00 ; 15:30 - 16:00 / - Добри Дол, Общ. Лом
На 12.12.2018 /09:30 - 15:30 / - Орешец, Общ. Димово: 000628, Васил Коларов, Втора, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Ленин, Мико Нинов, Тодор Каблешков, Христо Ботев
На 14.12.2018 /09:30 - 16:00 ; 09:30 - 10:00 ; 15:30 - 16:00 / - Септемврийци, Общ. Вълчедръм: Александър Стамболийски
На 14.12.2018 /09:30 - 16:00 ; 09:30 - 10:00 ; 15:30 - 16:00 / - Септемврийци, Общ. Димово: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста
На 12.12.2018 /09:15 - 15:30 / - Средогрив: Безименна, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
На 12.12.2018 /09:30 - 15:30 / - Яньовец: Втора, Първа, Трета, Четвърта
На 14.12.2018 /09:30 - 10:00 ; 09:30 - 16:00 ; 15:30 - 16:00 / - Ярловица: Втора, Девета, Десета, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
Община Кула  
На 11.12.2018 /09:30 - 10:15 ; 09:30 - 15:30 ; 14:30 - 15:30 / На 12.12.2018 /09:00 - 15:00 ; 09:00 - 09:15 ; 14:45 - 15:00 / - Бранковци, Общ. Грамада: Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 11.12.2018 /09:30 - 10:15 ; 14:30 - 15:30 / На 12.12.2018 /09:00 - 09:15 ; 14:45 - 15:00 / - Грамада
На 11.12.2018 /09:30 - 10:15 ; 14:30 - 15:30 / На 12.12.2018 /09:00 - 09:15 ; 14:45 - 15:00 / - Коста Перчево: 105002, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Шеста, Девета, Десета, Осма, Първа, Трета, Тридесета
На 11.12.2018 /09:30 - 10:15 ; 14:30 - 15:30 / На 12.12.2018 /09:00 - 09:15 ; 14:45 - 15:00 / - Кула
На 11.12.2018 /09:30 - 10:15 ; 14:30 - 15:30 / На 12.12.2018 /09:00 - 09:15 ; 14:45 - 15:00 / - Полетковци
Община Макреш  
На 10.12.2018 /09:00 - 15:30 / На 13.12.2018 /09:00 - 15:30 / - Киреево: Втора, Двадесет И Първа, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста
На 14.12.2018 /09:00 - 15:30 / - Раковица: Дванадесета, Осемдесет И Осма, Пета, Петдесет И Втора, Петдесет И Девета, Петдесет И Осма, Петдесет И Седма, Петдесет И Трета, Петдесет И Шеста, Петдесета, Седемдесет И Втора, Седемдесет И Пета, Седемдесет И Трета, Седемдесет И Шеста, Седемдесета, Четвърта, Четиридесет И Девета, Четиридесет И Осма, Шестдесет И Втора, Шестдесет И Девета, Шестдесет И Осма, Шестдесет И Пета, Шестдесет И Първа, Шестдесет И Седма, Шестдесет И Трета, Шестдесет И Шеста

 


Област Място
Област Враца
Община Враца  
На 10.12.2018 /09:00 - 11:00 / - Власатица: Ален Мак, Батак, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген. Столетов, Георги Димитров, Река Амур, Хаджи Димитър, Шипка
На 11.12.2018 /09:00 - 11:00 / - Враца: 12259.1024.38, Андрей Николов, Бабуна, Беласица, Вестителя, Втори Юни, Йолковица, Рашов Дол, Теменуга
Община Мездра  
На 12.12.2018 /10:00 - 13:00 / - Веслец: Георги Димитров, Извън Регулацията, Ленин, Христо Ботев
На 12.12.2018 /10:00 - 13:00 / - Вировско: 9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Монов, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Вировчица, Гаврил Генов, Ген. Леонов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дамян Неков, Димитър Благоев, Димитър Цоловски, Иван Вазов, Иван Нивянин, Иван Петров, Илия Якимов, Йордан Лютибродски, Кирил И Методий, Косматица, Коцо Андров, Лазар Петров, Ленин, Липов Дол, Люлин, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Никола Иванов, Пенко Ячов, Ралин Стоименов, Роза, Русалка, Страница, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Юрий Гагарин
На 12.12.2018 /10:00 - 13:00 / - Горна Кремена: Баба Тонка, Боровец, Веслец, Витиня, Георги Димитров, Градище, Иван Нинов, Иглика, Ладога, Месност Тихова Махала, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Партизанска, Райко Даскалов, Христо Смирненски
На 12.12.2018 /10:00 - 13:00 / - Горно Пещене: 9-Ти Септември, Александър Матросов, Ален Мак, Божур, Бор, Бубарска, Бузлуджа, Васил Коларов, Вежен, Веслец, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Драва, Дружба, Еделвайс, Иглика, Изток, Йордан Лютибродски, Кирил И Методий, Кокиче, Комсомолска, Ленин, Лиляна Димитрова, Люлин, Марин Иванчев, Мир, Младен Спасов, Нено Георгиев, Оборище, Околчица, Подбалканска, Роза, Сердика, Синчец, Скакля, Скът, Хаджи Димитър, Цеко Георгиев, Цеко Каменов
На 11.12.2018 /08:45 - 16:00 / - Мездра: 101, Александър Стамболийски, Петко Каравелов, Св. Патриарх Евтимий
На 12.12.2018 /09:00 - 16:00 / - Мездра: Георги Димитров, Динко Петров, Косматица, Люлин, Петко Р. Славейков, Родопи, Роза, Св.Св. Кирил И Методий, Св.Св. Кирил И Методий, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка
На 10.12.2018 /09:00 - 16:00 / На 11.12.2018 /09:00 - 16:00 / На 13.12.2018 /09:00 - 16:00 / На 14.12.2018 /09:00 - 16:00 / - Мездра: Георги Димитров, Динко Петров, Петко Р. Славейков, Родопи, Св.Св. Кирил И Методий, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка
На 12.12.2018 /10:00 - 13:00 / - Нефела: Витоша
На 12.12.2018 /10:00 - 13:00 / - Тишевица: 9-Ти Септември, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Арда, Батак, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Веслец, Вихрен, Волга, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Драва, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Замфир Попов, Ивайло, Иван Вазов, Иван Ненов, Индира Ганди, Искър, Камчия, Коста Паунов, Лазар Петров, Ленин, Местност Вировско, Мир, Никола Марков-Колката, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Цар Калоян
Община Мизия  
На 11.12.2018 /09:00 - 15:00 / - Мизия: Александър Якимов, Веслец, Витоша, Георги Димитров, Панайот Волов, Петко Банков, Преслав, Христо Якимов, Цанко Церковски
Община Роман  
На 10.12.2018 /12:00 - 14:00 / - Караш: Почивен Дом Бунгалата
На 10.12.2018 /12:00 - 14:00 / - Кунино: Акациите, Георги Ив.Димитров, Градище, Илия Пенчовски, Йоло Бърдаров, Катарашка, Кокиче, Куна Кралица, Липите, Люляк, Надлеза, Отец Паисий, Петко Василев, Петко Лалов, Пишурата, Самуилица, Симеон Найденов, Софроний Врачански, Теменуга, Трифон Даскала, Христо Кънински, Цветан Гановски, Цено Тодоров, Червеница
На 10.12.2018 /12:00 - 14:00 / - Радовене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Батак, Бачо Киро, Борис I, Васил Левски, Възрожденска, Ген. Скобелев, Иван Вазов, Кирил И Методий, Найден Геров, Паисий Хилендарски, Стефан Караджа, УПИ XVII-35, Кв.4, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон Велики
На 10.12.2018 /12:00 - 14:00 / - Стояновци, Общ. Роман: Акация, Алеко Константинов, Безименна, Брусенска, Васил Левски, Вежен, Вихрен, Грозьо Костадинов, Еделвайс, Здравец, Люляк, Местност Пладнището, Местност Чифлика, Раковец, Роза, Софроний Врачански, Търговска, Упи ХIII-292, Кв.22, Христо Ботев, Чифлишка, Шипка

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания" на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

 

 

реклама
ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай
  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • реклама
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2018 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.