• 11 Дек 2025 |
  •  USD / BGN 1.6811
  •  GBP / BGN 2.2375
  •  CHF / BGN 2.0905
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

ПСЖ вади 250 млн. за Меси

ПСЖ вади 250 млн. за Меси

/КРОСС/ Нападателят на Барселона Лионел Меси може да продължи кариерата си в Пари Сен Жермен, съобщава E3 Sports.
Френският клуб е готов да плати 250 милиона евро за аржентинеца. Именно това е сумата, заложена в договора на Меси с Барселона, и срещу която той може да премине в друг клуб.
Според информацията от Барселона са готови да продадат Меси, въпреки че от клуба потвърдиха, че ще направят всичко възможно играчът да продължи договора си.
Оказа се, че не само френският клуб се точи на звездата на Барса. Манчестър Сити е готов да извади 250 млн. паунда за нападателя, пише „Metro". Според информациите, ако каталунците приемат офертата, заплатата на играчът ще го направи най-скъпоплатеният играч на Острова.

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай
  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2025 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.