• 19 Фев 2026 |
  •  USD / BGN 1.6636
  •  GBP / BGN 2.2450
  •  CHF / BGN 2.1046
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Ефрем Моллов: Нямаме нищо общо с ДПС

Ефрем Моллов: Нямаме нищо общо с ДПС

София /КРОСС/ Партия „Помак" ще бъде алтернатива на сегашното управление. Това заяви по Нова телевизия Ефрем Моллов. Ние мълчахме няколко дни за да видим реакцията на държавата, каза Ефрем Моллов. Оказа се, че в един момент различни хора измислят история насочена срещу нашият народ и мирен етнос.
Ефрем Моллов категорично се разграничи от Евгения Иванова и заяви, че нямат нищо общо и с ДПС. Той каза, че не иска и сепаратизъм.
Моллов коментира и твърднието от Първанов, че обижда българските мюсюлмани, чудейки се от каква гледна точка и какви позиции е направен този коментар.
Тайна помашка агенция за сигурност съществува. След като ДАНС и партиите не работят за държавата и за народа трябва, някой да го прави, каза Моллов.

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай

Анонимен

В БСП и ГЕРБ помаците липсват.ДПС са тук там.Всяка партия си има обръчи от фирми и помаците валат.В държавния апарат цари недоверие и сме в графа"ненадежни" по рождение.Националистите ни пращат в анадола.Там не е моята родина.Е как тогава?Ами аз ще гласувам за тази партия.А историята е неточна наука и Марков и Моллов(за книгата му) почива на политическо и лично изкривяване(въпрос на гледна точка).Нас никоя друга партия не ни представлява.

01.12.2013 19:18:39

  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2026 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.