-
12 Дек 2025 |
USD / BGN 1.6672
GBP / BGN 2.2309
CHF / BGN 2.0956- Радиация: София 0.11 (µSv/h)
- Времето:
София 0°C 
Само три агенции се държаха като социолози, останалите да отидат да се гръмнат
31 Май 2014 | 11:41
/КРОСС/ Блокът не е в състояние на реанимация, той е в добро здраве, след изборите категорично отпадна съмнението дали блокът е работеща конструкция, заяви по Нова телевизия Петър Москов от Реформаторския блок.
Не че резултатът е някакво голямо щастие, резултатът не ни задоволява, но бъдещето е ясно. Движение "България на гражданите" и г-жа Кунева е една от важните съставки на блока, не виждам причина да се оттегля, каза той. Тя изнесе сериозна част от нашата кампания, на активността й ние дължим този мандат, призна Москов.
Само три агенции се държаха като социолози, останалите да отидат да се гръмнат, заяви той.
Икономическата групиравка, стояща зад правителството, е победила част от българския народ, особено тези, които не гласуваха. Но бъдещето не може да принадлежи на групировката, формирала настоящето правителство.
"Атака" отива в коша на следващите избори; Бареков харесва БСП без Станишев, българите трябва да направят избор дали си харесват сегашната кочина или ще подкрепят сегашното управление, което дори не е лошо, а е престъпно, смята Москов.
Остане ли това правителство още една зима, то ще бъде изхвърлено с камъни, подобно на Виденовото, прогнозира той. Нужна е оставка, защото България си заминава заради тези мушмороци.
Ще има говорители от РБ за всеки сектор, а не точно правителство в сянка.
Оттеглянето на г-н Костов преди година беше мъдър ход, каза Москов. Г-н Костов е много сложна политическа фигура, за него трябва да се напише роман, сценарий и може би аз го правя в момента, заяви водещата Люба Кулезич.