• 10 Дек 2025 |
  •  USD / BGN 1.6807
  •  GBP / BGN 2.2391
  •  CHF / BGN 2.0840
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Орешарски за вота на ГЕРБ: „Сигурност" не е силна за тях тема

Орешарски за вота на ГЕРБ: „Сигурност" не е силна за тях тема

/КРОСС/На пръв поглед аргументите ми звучат като самокритика. Това премиерът Пламен Орешарски коментира внесения от ГЕРБ вот на недоверие към правителството на тема сектор „Сигурност" и добави: "Това не е силна за тях тема".

„Взех вота. Ще го прочета внимателно", обеща пред журналисти премиерът.

Пламен Орешарски бе в парламента, за да представи доклада относно развитието на приоритетните за Република България теми и досиета по време на Литовското председателство на Съвета на ЕС (юли - декември 2013 г.) и основни приоритети по време на Гръцкото председателство на Съвета на ЕС (януари - юни 2014 г.).

Ще продължим да търсим широк консенсус по всички, особено по-спорни въпроси,каза премиерът Пламен Орешарски.

„Не засегнах проблемите, които възникнаха в края на миналата година с евентуалното асоцииране на Украйна. Имахме единна позиция на всички институции, които са отговорни по тази тема за асоцииране на Украйна. Позициите бяха напълно съгласувани между кабинета и президентството", заяви премиерът.

Във връзка с бежанската криза, Пламен Орешарски каза: „Винаги може да оценим като недостатъчна помощта, която получихме от ЕК. Искам да подчертая, че още при оформянето на бежанската вълна темата беше поставена и получи широко разбиране от еврокомисарите".

Снимка: Булфото; всички права запазени 

 

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай

Глас от Гетото

Братя, полицията е наша. Тя гони само протетиращите. Тъй че сега е момента да заколим освен свекървата на съдийката Куцкова, и старците на останалите съдии и прокурори !

06.02.2014 14:30:41

Глас от Гетото

Братя, полицията е наша. Тя гони само протетиращите. Тъй че сега е момента да заколим освен свекървата на съдийката Куцкова, и старците на останалите съдии и прокурори !

06.02.2014 14:30:08

ДЖЕССИ ДЖЕЙМС

Този състав на Народното Събрание и това правителство на Оришарски води държавата ни към Украинските събития. количествените натрупвания води до качествени изменения??!!

06.02.2014 11:47:51

  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2025 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.