• 08 Дек 2025 |
  •  USD / BGN 1.6795
  •  GBP / BGN 2.2411
  •  CHF / BGN 2.0885
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Петков: Проблемът на БСП са кадровите решения

Петков: Проблемът на БСП са кадровите решения

/КРОСС/ Неизвестен кръг в БСП взима кадровите решения. Има странни и скандални уволнения. Такъв коментар направи бившият вътрешен министър и депутат от БСП Румен Петков пред bTV. Имаме поредица назначения, зад които не стои нищо професионално и ред уволнения, зад които също не стои нищо професионално. И нямаме отговори на въпросите кой назначава тези хора в държавата, заяви той.  

Той даде за пример уволнението на шефа на ВиК Стара Загора, като, по думите му, това е станало именно заради икономически интереси, каквито можело да има много в една от най-големите ВиК в страната.

Когато се предприемат такива стъпки и действия без ясна мотивация и те няма как да стават без председателя, e убеден Петков.

Кадровите решения са част от проблема на БСП и част от невъзможността БСП да излезе от онези 18%. Не може да назначиш министър на културата, който преди време искаше да вади Вапцаров от учебниците. Ние правим такива назначения, които свиват нашия авторитет, смята Петков.

Според него част от назначенията са продиктувани от половинката на Сергей Станишев. Не са тайна връзките на Моника Йосифова с част от назначените хора. Нямам предвид нищо нехигиенично, а добри познаства, съвместна работа и т.н. Като казвам Моника, го казвам с болка. Един от скандалите, който петни БСП е случаят Хохегер, каза Петков.

 

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай

Юрист

Абе Пикль* загубен, ние можем да четем за разлика от теб. Присъдата на Хохегер в Австрия е за съвсеееем, съвсееем друго нещо, случило се на тяхна почва преди хикс години. Няма нищо общо с никакви пари ни от Моника, ни от Станишев. Затова и медиите отразиха случая като обикновена вест от чужбина. Връзка с България няма. А и дали присъдата ще остане и ще се превърне в ефективна - това предстои да видим. Може би ще стане след като ти и Цецо влезете зад решетките.

11.10.2013 13:29:39

ДалайМама

Аре стига претопляли стари манджи! ГЕРБ създадоха парламентарна комисия "Хохегер", когато разполагаха с целият ресурс на държавата. Само дъвкаха нещо с което седем месеца ни занимаваха безрезултатно !!! Разследваха с НАП, ДАНС, Сметна Палата с Батман и Супермен и накрая родиха "препоръки"!!! Това е нещо като "обосновано предположение", ама не е обосновано!

11.10.2013 13:28:43

Меркел

"Напънала се планината, па родила мишка"!!! Малко черен ПР, а Румба като отмъщение за загубените властови позиции!! Петков демонстрира типичното поведение на Паразита - атакува тялото, което го е хранило досега. Но най-наглото е, че точно той говори за политически морал!!!

11.10.2013 13:27:43

гарван

Какво му се чудите на лаФонтен, имението в Испания му глътна спестяванията, сега трябва да заработва! А че бачка за Бойко не му дреме на старата политическа проститутка Руменчо!

11.10.2013 13:08:03

Анонимен

Запалката ще предаде и майка си, за да вземе властта в партията, но засега здравият разум надделява в БСП. Стой в ъгъла, гнидо, там ти е мястото!

11.10.2013 12:59:19

жоро

Класически мръсник наистина! Много му се ще да седне на стола на Станишев, но дърти алкохолизирани ченгета не се търсят много напоследък!

11.10.2013 12:57:00

  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2025 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.