-
10 Дек 2025 |
USD / BGN 1.6811
GBP / BGN 2.2375
CHF / BGN 2.0905- Радиация: София 0.11 (µSv/h)
- Времето:
София 0°C 
Засилващият се миграционен натиск към България ще обсъжда днес парламентът
30 Октомври 2014 | 07:47
/КРОСС/Бежанският въпрос ще бъде поставен днес в парламента. Общо четирима министри ще отговарят пред депутатите на различни актуални въпроси.
По проблемите на засилващия се миграционен натиск в България на въпроси на народните представители ще отговарят вицепремиерът и министър на правосъдието Христо Иванов и министърът на вътрешните работи Йордан Бакалов.
Министърът на околната среда и водите ще бъде изслушан за въздействието на работния проект за търсене и проучване на нефт и природен газ в границите на "Вранино".
Изслушан ще бъде и министърът на икономиката, енергетиката и туризма за сделката с германската частна компания "Кьолстер", която с решение на правителството от 2 октомври тази година трябва да компенсира щета за над 4 милиона евро по нереаелизиран проект.