• 16 Май 2026 |
  •  USD / BGN 1.1628
  •  GBP / BGN 0.8705
  •  CHF / BGN 0.9144
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

СГС решава дали да групира наказанията на Волен Сидеров

СГС решава дали да групира наказанията на Волен Сидеров

/КРОСС/ Софийският градски съд трябва да реши дали ще допусне групиране на всички наказания на лидера на „Атака" Волен Сидеров.

Вчера той получи пета присъда, произнесена от градските съдии за един месец. И тя, както и другите досега, е пробация.

Срокът е година и два месеца и взимане на 15 на сто от доходите на лидера на "Атака", реши съдът. Вчерашното решение е след споразумение със съда по делото за хулиганство и нападение срещу полицай на летището във Варна.

Освен него Градският съд трябва да реши дали да групира и делата за хулиганство пред клекшопа на столичната улица „Раковски" и в НАТФИЗ, както и за по-старите - в Батак и пред парламента.

 

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай
Екипът на cross.bg ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни квалификации, обиди на расова, етническа или верска основа.

Редакцията на Агенция КРОСС не носи отговорност за мненията, качени в cross.bg от потребителите.
  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2026 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.