-
10 Дек 2025 |
USD / BGN 1.6811
GBP / BGN 2.2375
CHF / BGN 2.0905- Радиация: София 0.11 (µSv/h)
- Времето:
София 0°C 
Британката Къртни Лав и нашенка от село Нова махала знаят къде е изчезналият самолет
18 Март 2014 | 12:45
/КРОСС/ Рокаджийката Къртни Лав като че ли ще се окаже най-близо до разгадаването на голямата мистерия около безследно изчезналия на 8 март самолет на Малайзийските авиолинии между Куала Лумпур и Пекин, който все още не е намерен.
Къртни публикува във Facebook странен пост - снимка на океанска вода, върху която са надраскани сякаш на Paint разни червени линии. Към това вдовицата на Кърт Кобейн (Kurt Cobain) е написала следното: "Не съм експерт, но ако се вгледате внимателно, ще видите, че това изглежда като самолет и нефтен разлив".

"Знам къде е изчезналия малайзиски боинг", сензационно обяви и ясновидката от баташкото село Нова махала Севинч Балакчъ.
Според Севинч в случая със самолета няма никаква мистерия, но това ще се разбере едва когато летателният апарат бъде открит.

Жената твърди, че има и друга информация за самолета, но за момента не бива да я оповестява. За съжаление много лоши неща са се случили на борда на тази машина. Има толкова страдание. Никой няма право да долива масло в този огън, допълва Севин ч. На въпроса дали ще бъдат намерени и оцелели пътници или хора от екипажа, тя уклончиво отговаря: „Дай боже".