•  GBP / BGN 2.2837
  •  CHF / BGN 2.0000
  • Времето:  София 12°C

Спортният талант Станимир Халаджов с три златни медала от Държавното по гребане

/КРОСС/ Спортният талант на „Еврофутбол" Станимир Халаджов спечели три златни медала от Държавния индивидуален шампионат по академично гребане, който се проведе на 06 и 07 юли в Пловдив. Талантливият русенец победи на скиф, в двойката скул с Лазар Пенев и на двойка с рулеви с Николай Желязков и рулеви Андон Стаменов.
Следващият старт на 21-годишният ни талант е Световното първенство за младежи до 23 г., което ще се проведе в Сарасота, Флорида, САЩ от 24 до 28 юли. На шампионата ще се състезава в дисциплината скиф, като ще бъде един от двамата представители на българския национален отбор по гребане.
Тихомир Иванов - друг Спортен талант на „Еврофутбол", се класира за финала в дисциплината скок височина на Универсиадата в Неапол (Италия). Плевенчанинът е 4-ти в квалификационна група „А" с 215 см.
„Еврофутбол" желае много успехи на Спортните ни таланти!