-
21 Яну 2026 |
USD / BGN 1.6636
GBP / BGN 2.2450
CHF / BGN 2.1046- Радиация: София 0.11 (µSv/h)
- Времето:
София 0°C 
Деми Ловато ще пее на церемонията на наградите „Грами“
16 Януари 2020 | 17:52
/КРОСС/ Деми Ловато ще пее на церемонията по раздаването на наградите "Грами" на 26 януари в Лос Анджелис, съобщава Контактмюзик.
27-годишната певица и актриса съобщи в Instagram, че ще гастролира на 62-ото издание при връчването на златните грамофончета. Тя ще се присъедини към другите известни изпълнители, които ще пеят на церемонията - Ариана Гранде, „Аеросмит", Били Айлиш, Лизо, Блейк Шелтън и Гуен Стефани.
Шоуто в Лос Анджелис ще бъде предавано на живо от телевизионния канал Си Би Ес. Рапърката Лизо води по брой номинации, следвана от Били Айлиш и Лил Нас Екс.
Гастролът на Ловато на церемонията ще бъде първата й публична поява след инцидента със свръхдозата и нейната последвала хоспитализация през 2018 г.
ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР