• 10 Дек 2025 |
  •  USD / BGN 1.6807
  •  GBP / BGN 2.2391
  •  CHF / BGN 2.0840
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Янукович: Изборите в Украйна - път към бъдеща дестабилизация

Янукович: Изборите в Украйна - път към бъдеща дестабилизация

/КРОСС/„Спешността на провеждането на президентските избори е път към по-нататъшна дестабилизация на ситуацията в страната", - заяви президентът на Украйна Виктор Янукович в Ростов на Дон в интервю за Associated Press, предаде руската телевизия НТВ.

Според Янукович, президентските и парламентарни избори трябва да се проведат след конституционна реформа. Федерализацията на Украйна, по думите на Янукович, не представлява заплаха за разпадането на държавата, дори напротив, обединява много хора.

„Всичко, което се случи в Крим е заслуга на сегашните управляващи в Украйна, това е тяхната радикална позиция по отношение на руския език, по отношение на тези територии, населени с рускоговорящо население," - поясни украинският държавен глава.

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай
  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2025 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.