-
09 Дек 2025 |
USD / BGN 1.6781
GBP / BGN 2.2363
CHF / BGN 2.0833- Радиация: София 0.11 (µSv/h)
- Времето:
София 0°C 
Парламентът на Украйна със закрито заседание за ситуацията в страната
06 Май 2014 | 10:37
/КРОСС/ Върховната Рада на Украйна е започнала закрито заседание относно положението в страната. Украинският парламент ще чуе доклада на ръководителите на службите за сигурността в страната относно предприетите мерки за стабилизиране на положението, съобщи Риа Новости.
Заседанието обаче е при закрити врати и медиите не са били поканени да го отразят. Предполага се, че народните представители ще чуят доклада на ръководителите на службите за сигурност относно проведените специални операции в източната част на Украйна.
В навечерието на заседанието и.д. президент Александър Турчинов се обърна към депутатите с призив да присъстват на закритото заседание на парламента. Според него, на него ще се вземат важни решения, свързани със сигурността на Украйна.