-
08 Дек 2025 |
USD / BGN 1.6795
GBP / BGN 2.2411
CHF / BGN 2.0885- Радиация: София 0.11 (µSv/h)
- Времето:
София 0°C 
Жена изгоря при пожар в Борисовата градина
03 Януари 2014 | 08:53
/КРОСС/ Овъглен труп на млада жена беше открит снощи в Борисовата градина в София близо до заведението "Маймунарника". Малко преди 21 ч. е подаден сигнал за пожар в изоставена сграда в района. На мястото пристигат екипи на пожарната, които откриват изгорялото тяло. От полицията уточниха, че вероятно жертвата е на около 34 години.
По непотвърдена информация мъртвата жена е обитавала изоставената сграда от няколко месеца, като е живеела сама. По време на инцидента там е била със своя интимна приятелка, която се е опитала да я спаси. Според показанията на очевидката, става въпрос за самоубийство.
Полицията работи по няколко версии, сред които и любовен скандал. Предстои да се установи дали пожарът е умишлен или става въпрос за нещастен случай.