-
07 Дек 2025 |
USD / BGN 1.6795
GBP / BGN 2.2411
CHF / BGN 2.0885- Радиация: София 0.11 (µSv/h)
- Времето:
София 0°C 
Асеновградските социалисти предпочитат жена да се впусне в президентската надпревара
26 Юли 2016 | 13:45
/КРОСС/ Общинската организация на Българската социалистическа партия в Асеновград предпочита жена да заеме президентския пост на Република България. На своята конференция снощи делегатите разгледаха предложенията на членовете на партията и в решение си обобщиха предложенията. Имената не са едно или две, но най-много номинации получиха Мая Манолова, Корнелия Нинова и Илияна Йотова. Те бяха предложени от повечето членове и по този начин асеновградските социалисти предпочетоха жена да се впусне в президентската надпревара.
Част от решенията на конференцията бяха свързани с подготовката на партията и структурата в Асеновград за президентските избори през есента.
Форумът прие доклад за готовността на организацията за предстоящите избори и информацията за проведеното общопартийно допитване.