•  CHF / BGN 2.0011
  • Времето:  София 9°C

Най-интересното от 1/4-финалите в „УЕФА Лига Европа“ в ефира на БНТ

2 атрактивни мача по БНТ 1 и БНТ 3 в четвъртък, 08 април 2021 г.

/КРОСС/ „УЕФА Лига Европа" навлиза в решителната фаза по пътя към финала в Гданск. В битката останаха 8 отбора, устремени към трофея. Един от фаворитите - „Манчестър Юнайтед" получи коварен съперник - испанския „Гранада", който твори история през настоящия сезон. Дебютантът в евротурнирите отстрани „Наполи" и „Мьолде", за да стигне сензационно до четвъртфиналите. След отпадането от турнирите за Купата на ФА и Купата на лигата, при голямото изоставане от върха в първенството, шансът за трофей на „червените дяволи" през този сезон е само „Лига Европа". Те със сигурност ще са мотивирани да успеят.
Най-равностойният дуел, който жребият за четвъртфиналите оформи, е този между „Аякс" и „Рома". Два атрактивни отбора, практикуващи нападателен футбол, ще се сблъскат в спор за място на полуфиналите. Със сигурност ще предложат интересни мачове, непредвидими и резултатни.
Първите мачове от четвъртфиналите са на 8 април 2021 г., а реваншите - седмица по-късно.
Ето и часовете и каналите на излъчване на 8 април 2021 г.

• 21:55 - БНТ 1 - „Гранада" - „Манчестър Ю", пряко предаване от Гранада, Испания
  • 21:55 - БНТ 3 - Аякс - Рома, пряко предаване от Амстердам, Нидерландия

Студиото за „Лига Европа" по БНТ 1 стартира от 21:30 часа с анализи и коментари преди мачовете.
Гледайте Лига Европа по БНТ 1 и БНТ 3 на 8 април 2021 г.