-
13 Май 2026 |
USD / BGN 1.1715
GBP / BGN 0.8671
CHF / BGN 0.9155- Радиация: София 0.11 (µSv/h)
- Времето:
София 0°C 
Бритни Спиърс на туристическа обиколка в Лондон
05 Август 2018 | 16:18
/КРОСС/ Бритни Спиърс намери време в натоварения си график, за да посети най-известните туристически забележителности на Лондон. 36-годишната поп-принцеса бе забелязана на разходка край Бъкингамския дворец, придружена от синовете си 12-годишния Шон и 11-годишния Джейдън.
За туристическата обиколка Бритни бе избрала къса жълта лятна рокля и кожени ботуши. Тя изглеждаше доста освежена с вързаната си на конска опашка коса и с лек грим, съобщава „Дейли мейл".
Бритни е във Великобритания, за да участва в музикалния фестивал в Брайтън този уикенд. Събитието е първата спирка от международното й турне „Част от мен". В Брайтън певицата се завръща за пръв път от 2011 година, когато бе концертът от турнето й „Фатална жена".
ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР