• 20 Яну 2026 |
  •  USD / BGN 1.6636
  •  GBP / BGN 2.2450
  •  CHF / BGN 2.1046
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Започна ремонтът на третия участък от бул. "България" в столицата

Започна ремонтът на третия участък от бул. "България" в столицата

/КРОСС/ От днес започва ремонтът на третия участък от бул. "България" в столицата - от бул. "Гоце Делчев" до "Тодор Каблешков", който е с дължина около 1 км. Заради строително-ремонтните работи ще бъде затворено пътното платно на бул. "България" в посока Бояна до 14 май, а другото платно става двупосочно.

Със започването на ремонта ще бъзат затворени и изходите на малките улички към него. Това ще бъде указано със съответни пътни знаци и табели.

Автобусната спирка в трасето на ремонта ще бъде изместена преди кръстовището на бул. "България" и бул. "Гоце Делчев".

Това е трети етап от ремонта, при който ще бъдат извършени пътни работи като фрезоване, поставяне на метална мрежа с цел да се заздрави пътното платно, ще бъде поставена и хдроизолация на подлеците, ще се обособят и велоалеи.

Единственото работещо платно на бул. "България" е доста натоварено. Най-вероятно по време на пиковите часове ще има големи задръствания.

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай
  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2026 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.