• 21 Юни 2021 |
  •  USD / BGN 1.6438
  •  GBP / BGN 2.2799
  •  CHF / BGN 1.7876
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 21°C

Ето пълната програма на Евро 2020

Ето пълната програма на Евро 2020

/КРОСС/ 16-ото европейско първенство по футбол стартира тази вечер на стадион „Олимпико“ в Рим след отлагане с година. Първото издание е било през 1960 година, когато титлата печели несъществуващия вече Съветски съюз.

Континенталният шампион ще продължи до 11 юли, когато е финалът на стадион „Уембли“. Общо 51 двубоя ще определят новия първенец.

Ето пълната програма на Евро 2020

11 юни, петък
22:00 часа
Турция – Италия (Група А, Рим)

12 юни, събота
16:00 часа
Уелс – Швейцария (Група А, Баку)
19:00 часа
Дания – Финландия (Група В, Копенхаген)
22:00 часа
Белгия – Русия (Група В, Санкт Петербург)

13 юни, неделя
16:00 часа
Англия – Хърватия (Група D, Лондон)
19:00 часа
Австрия – Северна Македония (Група С, Букурещ)
22:00 часа
Нидерландия – Украйна (Група С, Амстердам)

14 юни, понеделник
16:00 часа
Шотландия – Чехия (Група D, Глазгоу)
19:00 часа
Полша – Словакия (Група Е, Санкт Петербург)
22:00 часа
Испания – Швеция (Група Е, Севиля)

15 юни, вторник
19:00 часа
Унгария – Португалия (Група F, Будапеща)
22:00 часа
Франция – Германия (Група F, Мюнхен)

16 юни, сряда
16:00 часа
Финландия – Русия (Група В, Санкт Петербург)
19:00 часа
Турция – Уелс (Група А, Баку)
22:00 часа
Италия – Швейцария (Група А, Рим)

17 юни, четвъртък
16:00 часа
Украйна – Северна Македония (Група С, Букурещ)
19:00 часа
Дания – Белгия (Група В, Копенхаген)
22:00 часа
Нидерландия – Австрия (Група С, Амстердам)

18 юни, петък
16:00 часа
Швеция – Словакия (Група Е, Санкт Петербург)
19:00 часа
Хърватия – Чехия (Група D, Глазгоу)
22:00 часа
Англия – Шотландия (Група D, Лондон)

19 юни, събота
16:00 часа
Унгария – Франция (Група F, Будапеща)
19:00 часа
Португалия – Германия (Група F, Мюнхен)
22:00 часа
Испания – Полша (Група Е, Севиля)

20 юни, неделя
19:00 часа
Италия – Уелс (Група А, Рим)
Швейцария – Турция (Група А, Баку)

21 юни, понеделник
19:00 часа
Украйна – Австрия (Група С, Букурещ)
Северна Македония – Нидерландия (Група С, Амстердам)
22:00 часа
Финландия – Белгия (Група В, Санкт Петербург)

Русия – Дания (Група В, Копенхаген)

22 юни, вторник
22:00 маса
Чехия – Англия (Група D, Лондон)
Хърватия – Шотландия (Група D, Глазгоу)

23 юни, сряда
19:00 часа
Швеция – Полша (Група Е, Санкт Петербург)
Словакия – Испания (Група Е, Севиля)
22:00 часа
Германия – Унгария (Група F, Мюнхен)
Португалия – Франция (Група F, Будапеща).

Осминафинали
26 юни, събота
19:00 часа
Втори от група А – Втори от група В (Амстердам)
22:00 часа
Първи от група А – Втори от група С (Лондон)

27 юни, неделя
19:00 часа
Първи от група С – Трети от групи D, E или F (Будапеща)
22:00 часа
Първи от група В – Трети от групи А, D, Е или F (Севиля)

28 юни, понеделник
19:00 часа
Втори от група D – Втори от група Е (Копенхаген)
22:00 часа
Първи от група F– Трети от групи А, В или С.

29 юни, вторник
19:00 часа
Първи от група D– Втори от група F
22:00 часа
Първи от група Е – Трети от групи А, В, С или D

Четвъртфинали

2 юли, петък
19:00 часа
Победителят от мач 6 – Победителят от мач 5 (Санкт Петербург)
22:00 часа
Победителят от мач 4 – Победителят от мач 2 (Мюнхен)

3 юли, събота
19:00 часа
Победителят от мач 3 – Победителят от мач 1 (Баку)
22:00 часа
Победителят от мач 8 – Победителят от мач 7 (Рим).

Полуфинали
Лондон


6 юли, четвъртък, 22:00 часа
Победителят от четвъртфинал 2 – Победителят от четвъртфинал 1

7 юли, петък, 22:00 часа
Победителят от четвъртфинал 4 – Победителят от четвъртфинал 3

ФИНАЛ

11 юли, 22:00 часа, стадион „Уембли“ в Лондон.

 

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай
  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2021 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.