• 05 Апр 2026 |
  •  USD / BGN 1.6636
  •  GBP / BGN 2.2450
  •  CHF / BGN 2.1046
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Михаил Динев: ”Величие” ще спаси България от купени избори

Михаил Динев: ”Величие” ще спаси България от купени избори

/КРОСС/  Кой е Михаил Динев?

„Ще попитам нашия събеседник, освен Кой и на какво основание иска, но и може ли да управлява България? Натъртвам на глаголите иска, някой нещо си иска, но и може ли, това е най-важното! Ще попитам госта чий Христос ще възкръсне на този Великден! Казвам добър ден на Михаил Динев! Може ли да се представите?", попита Беновска. Михаил Динев каза, че е на 32 години, от Бургас, семеен с две деца. Дълго време е работил в гранична полиция.

Михаил Динев каза, че втори в листата на „Величие" в 2 МИР Бургас и водат в 21 МИР Сливен.

„Работила съм 3 години в Бургас, това сърце на Черноморието готово ли е да приеме „Величие"?", попита Беновска. Михаил Динев отговори: „Трудно го приема, но ще му се наложи! Бургас е доста овладян град от хората срещу които се борим, от хората, които бяха на двата автомобила, Ферари и Макларън, които бяхме брандирали! Така че на Бургас, или не иска, ще му се наложи да приеме „Величие" и се стараем да се наложим!".

Брандираните коли с лика на Борисов и Пеевски като лица на българската мафия.

„Кой измисли това с тези лепенки с Борисов и Пеевски на колите?", попита водещата. Събеседникът ѝ отговори: „Народа! Ние сме проводници на онова, което те искат! Мисля, че всичко се зароди на протестите в Брюксел, когато ни казаха, вместо само да ходим, да покажем каква е истината. Прибирахме се с един бус от Брюксел и Ивелин Михайлов ми каза - Мишо, знаеш ли какво съм приготвил? Едно Ферари и един Макларън! Аз му казах, е се бъзика, поне да си стиснем ръцете, да знам, че е мъжка дума! И след една седмица ги имаше тези два автомобила, което е много впечатляващо! Тогава ни хрумна да облепим въпросните господа, понеже те всяка година дават изключително много пари, знаем, че медиите са овладяни от тях, за да ги покриват! Е, ние излязохме и разказахме и имаше голям ефект, станахме разпознаваеми и показахме истинските им лица!".

Беновска припомни и за картината на „Величие" Партия Мафия. Динев отвърна, че това е на базата на видяното от депутатите на „Величие" вътре в НС. Картината много добре отговаря на действителността. Водещата каза, че ще покаже картината по време на дебата на 6 април с водачите на 25 МИР. Динев отвърна, че тя ще бъде представена и на всяка от предизборните шатри на „Величие".

„Има много теории на пиара, но аз, когато се запознах с вашия лидер, мислех си, няма да скрия, че поредната звезда, комета ще прелети. После намерихме много общо, понеже тук, освен журналистическа, сме и творческа медия, правим клипове, песни, филми. Въздействието на изкуството и на културата. Има една мисъл, че политиката променя живота бързо, но за кратко, а изкуството, философията, филми, песни променят живота бавно, но за дълго. Вие уловихте този тренд и хората могат чисто емоционално, защото ние забравихме да чувстваме!", продължи Беновска. Михаил Динев отговори: „Аз мисля, че ние създадохме тренда, а не го уловихме! Ние използваме това, което сме научили през годините, да го приложим в посока политика!".

Ще издържи ли докрай „Величие" в битката срещу мафията?

„Знаете събитията от Втората световна война, Пърл Харбър го нападат японците и стопяват цялата база. Ние с Ивелин Михайлов дръпнахме един момент от филма, прекрасно заснет! Искам да обърна внимание, на вас ви предстои това, което сега ще видите. Ще ви питам имате ли „топки"?", продължи Беновска и пусна откъс от филма „Пърл Харбър":

 

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай
  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2026 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.