• 13 Апр 2026 |
  •  USD / BGN 1.6636
  •  GBP / BGN 2.2450
  •  CHF / BGN 2.1046
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Без пари и с минимум багаж: новата приключенска поредица „Безплатно пътешествие” на Discovery Channel

Без пари и с минимум багаж: новата приключенска поредица „Безплатно пътешествие” на Discovery Channel

/КРОСС/ Авантюристът и експерт по оцеляване Роб Грийнфилд има дързък план - да пресече Южна Америка без никакви пари в джоба си. Той взима паспорта и четката си за зъби и се отправя към Рио де Жанейро, за да разбере дали наистина е възможно да пътува по света и да оцелее, като разчита само на добротата и щедростта на непознати хора. Режисьорът Джеймс Левел придружава Роб, за да заснеме всеки етап от пътешествието му. Роб и Джеймс са твърдо решени да успеят - независимо дали ще им се наложи да готвят, чистят или помагат в строителството, за да си осигурят храна, подслон и транспорт. „Безплатно пътешествие" стартира на 22-ри май, неделя, от 20:00 ч. по Discovery Channel, за да разкрие дали езиковите бариери, изключителните културни сблъсъци, силните бури, непоносимата жега и трудният терен ще попречат на Роб да убеди напълно непознати да му подадат ръка.

Целта на Роб и Джеймс е да изминат 9 000 км. и да прекосят 7 страни без пари и багаж. „„Безплатно пътешествие" е приключение, чието послание е да не харчим пари във всяка ситуация", споделя Грийнфилд. „Не разчитам на банки, кредитни карти, пари в брой - на нищо от това. Поредицата е за проблем, който трябва да бъде решен, нужно е да бъда изобретателен, да разчитам на достойнството си и на щедростта на непознати."

„Смятаме, че парите карат света да се върти, но какво се случва, ако се опитаме да го обиколим без никакви средства? Това е огромно предизвикателство, но ако не му се насладим, какъв е смисълът", допълва режисьорът Джеймс Левел.

„Роб и Джеймс си поставят много трудна задача в „Безплатно пътешествие"", коментира изпълнителният продуцент на поредицата Лиз Брач. „Състраданието и щедростта на хората, които им подадоха ръка по време на пътуването им, въпреки бедственото си положение, превърнаха пътешествието им в неповторимо изживяване."

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай
  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2026 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.