-
27 Май 2026 |
USD / BGN 1.1634
GBP / BGN 0.8638
CHF / BGN 0.9136- Радиация: София 0.11 (µSv/h)
- Времето:
София 0°C 
Дженифър Анистън разказа за развода с Брад Пит
05 Януари 2015 | 19:20
/КРОСС/ Въпреки че от развода на Дженифър Анистън и Брад Пит минаха 10 години, медиите не спират да се интересуват от подробности около раздялата им. На поредния въпрос, свързан с развода й, Анистън заяви, че разводът не е бил толкова болезнен, колкото го описват журналистите.
„Не намирам нашия развод за толкова болезнен. Мисля, че историята все още ме преследва, просто защото е по-силно заглавие. Тази тема по-скоро бе развита от пресата", каза актрисата пред CBS Sunday Morning.
Тя призна, че не общува с бившия си. Понякога обаче се поздравявали за празниците.
„Понякога се поздравяваме за празниците, но не мога да кажа, че постоянно общуваме", каза тя.
Брад Пит и Дженифър Анистън се ожениха през юли 2000 г. Пет години по-късно сложиха край на брака си след като на бял свят излезе връзката на Брад Пит с Анджелина Джоли.
От пролетта на 2011 г. Дженифър се среща с Джъстин Теру. През август 2012 г. те обявиха годежа си, но датата на сватбата им все още не е определена.