• 06 Авг 2026 |
  •  USD / BGN 1.1542
  •  GBP / BGN 0.8571
  •  CHF / BGN 0.9346
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Информация на Министерството на финансите относно запитвания

Информация на Министерството на финансите относно запитвания

/КРОСС/ Във връзка със запитвания, свързани с делото за установяване на факта, че държавата има качеството на акционер - носител на правата върху 29% от капитала на „Международен панаир Пловдив" АД, Ви информираме, че до настоящия момент в Министерството на финансите не са получавани съобщения и съдебни актове, с които  Върховният касационен съд предоставя възможност на министъра на финансите да се конституира като процесуален представител на държавата.

След тяхното получаване ще бъдат предприети необходимите процесуални действия за защита на държавния интерес.

 

Пресцентър на МФ

 

 

 

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай
Екипът на cross.bg ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни квалификации, обиди на расова, етническа или верска основа.

Редакцията на Агенция КРОСС не носи отговорност за мненията, качени в cross.bg от потребителите.
  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2026 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.