• 24 Дек 2025 |
  •  USD / BGN 1.6595
  •  GBP / BGN 2.2406
  •  CHF / BGN 2.1060
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Бойко Борисов: Избори сега са удобни за ГЕРБ, но са катастрофа за държавата

Бойко Борисов: Избори сега са удобни за ГЕРБ, но са катастрофа за държавата

/КРОСС/ Избори сега са удобни за ГЕРБ, но са катастрофа за държавата. Така лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов определи заявката за съставяне на ново правителство.

"За нас правителство е идеалният вариант, но ПП-та знаят, че това ще ги съсипе и сега ще видите как ще ги изиграят да им изберат Рашков, за да могат да ги докопат, да ги държат мирни и ще отидат на избори, защото днес имат късмета да са близо до нас. За ГЕРБ това е идеалният вариант, за държавата това е банкрут. Вие виждате, те отсега се съгласиха 160 млн. да вземат комисионни от хеликоптерите за медицински нужди, отсега. Последният ден, вадят си депутат да го пратят да си седне на стола със 160 млн. - добре ли е? Това ли е новият морал, това ли е промяната? Това, ако го направехме ние, щяхте да ни разсипете днес.", каза Борисов пред журналисти.

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай
  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2025 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.