• 28 Дек 2025 |
  •  USD / BGN 1.6595
  •  GBP / BGN 2.2406
  •  CHF / BGN 2.1060
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Румяна Бъчварова: Борисов не можеше да си позволи да излезе виновен, че се отива на предсрочни избори

Румяна Бъчварова: Борисов не можеше да си позволи да излезе виновен, че се отива на предсрочни избори

/КРОСС/ Снощи, в предаването „Лице в лице" по БТВ Румяна Бъчварова каза, че Борисов не можеше да си позволи да излезе виновен, че се отива на предсрочни избори. "Продължаваме промяната - Демократична България" от своя страна не можеха да спрат реформите, за които говориха. Утре, ако ПП-ДБ не гласуват за този кабинет, така те ще излязат виновни, че ще има предсрочни избори.

"Ситуацията е такава, че кризата е много голяма. Все повече хора си задават въпроса какво се случва. Не е хубаво да развяваме плашилото на нови избори, да плашим хората с предсрочни избори и после да очакваме те да отидат да гласуват на евроизбори или 2 в 1. В изборите няма нищо страшно. Така е в демокрацията. Изборите са много процедура за изчистването на политическата сцена. Няма да се учудя, ако ПП-ДБ подкрепят този кабинет. Така цялата политическа отговорност ще падне върху ГЕРБ. Този кабинет е техен. Ще видим как ще протече утрешния ден. Надявам се да бъде взето най-доброто решение за българските граждани", добави тя.

"По време на преговорите единият екип говореше за едно, другият екип за друго. Аз се чудех как и какво са си говорили двата екипа. Аз съм запозната с проекта на споразумение. Това е един прекрасен политически документ. Явно борбата е да се покаже кой е по-силен. Така и не разбрахме защо дадени министри трябваше да бъдат сменени. Два месеца слушахме за оценките на министрите, но така и не ги видяхме. Това бе голяма грешка в тази ситуация", категорична бе Румяна Бъчварова.

 

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай
  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2025 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.