• 31 Март 2026 |
  •  USD / BGN 1.6636
  •  GBP / BGN 2.2450
  •  CHF / BGN 2.1046
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Измамна сигурност

Измамна сигурност
Да оставиш наглеца да ти се качи на главата

/КРОСС/ Какво ли в България не е само и единствено за пари?!

Ами ето го и поредното доказателство - наглеците "ЕКОНТ"... Но не в някой си офис на фирмата, взет на франчайз, е вината,  а - централата им! 

Каква е схемата ли?! Ами ще ви разкажа... Даваме едни пари за изпращане и получаване на пратки, но... отиваме в офиса им и... изненада - пратка няма!!! А защо ли и да има?! Нима е нужно покрай Коледа някой от близките ни да е щастлив?! 

Не стига, че пратката я няма, ами и служителите имат достъп до система, която не им позволява да видят къде е, кога ще дойде и пр., за да могат поне да кажат на клиента. Най-малкото те и клиентите са виновни, но скандалите остават за невинните, а онези, които само прибират парички от всяка пратка, за тях остават плюсовете, разбира се!!!

Да, де..., но клиентът, ако се забави дори по уважителни (карантинни или здравословни причини) ще им дължи неустойка, но при техни забави и неуредици, те не дължат нищо на клиента - дори и едно извинение, защото няма към кого да се обърне въпросният им излъган косвен работодател (та нали им плаща част от заплатата)... 

Кога ли ще се научим в нашата мила страна, че да работиш в полза на клиента трябва да е радост и привилегия, не е нужно да го лъжеш на всяка крачка и да го караш да се чуди как да избяга от работа, за да направи жалък и обречен опит да си вземе пратката!

Куриерска фирма ЕКОНТ НЕ РАБОТИ ЗА ВАС!

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай

Анонимен

От един частен случай не могат да се правят обобщения. Освен ако написаното не е по поръчка. Доста нескопосано написано на всичко отгоре.

23.12.2020 10:14:29

Анонимен

Напълно съм съгласен със статията

23.12.2020 09:28:39

Анонимен

Този поне видя ли какво написа, смях в залата?

22.12.2020 19:57:22

Анонимен

Що за глупост?! Всичко живо пазарува онлайн, защото моловете са затворени и не му се обикаля из целия град за подаръци. Мислите ли, че има каквато и да било система, която да може да издържи на подобен натиск?!

22.12.2020 15:04:34

  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2026 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.