-
11 Яну 2026 |
USD / BGN 1.6636
GBP / BGN 2.2450
CHF / BGN 2.1046- Радиация: София 0.11 (µSv/h)
- Времето:
София 0°C 
Филип Станев: ИТН няма да участва в Комисията по конституционни въпроси
15 Юни 2023 | 13:05
„Всички обстоятелства подсказват някакво изнасилено желание за конституционна реформа", обясни Филип Станев
/КРОСС/ „Нямаме членове на комисията по Конституционни въпроси и няма да участваме в нея. Бъдещето на тази комисия продължава да бъде неясно.
ИТН няма да участва, имаме твърде много съмнения, твърде много обструкции по отношение на това, което комисията ще извърши като бъдещи юридически действия. Съществуването й е нещо ново за българския правен свят". Това заяви депутатът от ИТН Филип Станев в предаването „Твоят ден" по NOVA NEWS.
Той обоснова отказа на партията им да участват в комисията с членството на Делян Пеевски в тази комисия. „Всички обстоятелства подсказват някакво изнасилено желание за конституционна реформа. Намираме се в политическо изолационно отношение от страна на другите партии", каза Станев.
ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР