• 20 Дек 2025 |
  •  USD / BGN 1.6699
  •  GBP / BGN 2.2327
  •  CHF / BGN 2.0990
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Костадин Костадинов: Нас ни ограбват в момента, цяла една нация ограбват

Костадин Костадинов: Нас ни ограбват в момента, цяла една нация ограбват

/КРОСС/ Народното събрание се превърна в една изключително пошла сцена. Това каза лидерът на „Възраждане" Костадин Костадинов в предаването „Денят започва с Георги Любенов" по БНТ.

„Възраждане" настоява за 100% машинно гласуване и всяка партия да има представителство в Централната избирателна комисия. „Ние пета година сме в парламента, нямаме представителство в ЦИК. Трябва да се премахне изцяло ролята на "Информационно обслужване", да не брои."

Костадинов предложи нови мерки за сигурност и прозрачност в секциите. „Ние предвиждаме по-голяма възможност на граждански наблюдатели да се включат, не партийни. Да има представители на МВР вътре в избирателната комисия, когато се брои", обясни той.

Според него изборите вероятно ще се проведат в края на март. Според него българското общество се политизира, което според него е пътят към постигане на по-висока избирателна активност. „Трябва да убедим тези избиратели, която в момента са подлъгани от пропагандата на ПП-ДБ, която е чудовищна и върви навсякъде, че става въпрос за поредната подмяна.

Той предупреди, че след 1 януари българите веднага ще усетят ефекта от приемането на еврото в повишаване на инфлацията. „Ако „Възраждане" стане първа сила на тези избори, което е напълно възможно, ще направи така, че еврото ще бъде премахнато, защото то не е желано, защото влиза по незаконен начин и огромната част от българите не го искат. Когато вземеш насила парите на хората, това е грабеж. Нас ни ограбват в момента, цяла една нация ограбват", заяви Костадинов.

В момента партията води война за независимост на България. „Тази война ще я водим до победа", заяви лидерът на партията.

БНТ, „Денят започва с Георги Любенов"

 

 

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай
  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2025 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.