-
06 Дек 2025 |
USD / BGN 1.6795
GBP / BGN 2.2411
CHF / BGN 2.0885- Радиация: София 0.11 (µSv/h)
- Времето:
София 0°C 
Лекарите на Аджибадем Сити Клиник УМБАЛ Токуда преглеждат отново в Ловеч
07 Октомври 2025 | 10:46
/КРОСС/ Гастроентерология, нефрология, дерматология и офталмология са фокусът на предстоящото посещение на лекари от Аджибадем Сити Клиник УМБАЛ Токуда в гр. Ловеч. Прегледите ще се извършват на 15 октомври 2025 г. - сряда, в Медицински център - Ловеч на МБАЛ „Проф. д-р Параскев Стоянов". Необходимо е предварително записване на час на телефон 02/ 960 49 28, където пациентите ще получат и информация за условията за медицинския преглед. При наличие на допълнителна медицинска документация е препоръчително тя да бъде представена на лекаря в деня на прегледа.
Първото посещение на мултидисциплинарен екип от лекари на АСК УМБАЛ Токуда в медицинския център на МБАЛ в Ловеч беше през септември, когато се проведе „Ден на отворени врати". Над 130 жители на града и областта имаха възможност да се консултират лице в лице с лекари от осем медицински специалности.
Гостуването на лекари от Аджибадем Сити Клиник УМБАЛ Токуда в МБАЛ „Проф. д-р Параскев Стоянов" е част от програма за сътрудничество между двете лечебни заведения, като всяко следващо посещение ще бъде обявявано в интернет страниците на двете болници.