-
30 Май 2026 |
USD / BGN 1.1644
GBP / BGN 0.8672
CHF / BGN 0.9111- Радиация: София 0.11 (µSv/h)
- Времето:
София 0°C 
„Еврофутбол“: Ейре с предимство в реванша с Дания, но "динамитите" отиват на световно
14 Ноември 2017 | 12:17
/КРОСС/ „Завързан" изглежда предстоящият реванш от баражите за Мондиал 2018 между Ейре и Дания, след като преди дни двата отбора завършиха 0:0 и оставиха съдбата да реши всичко в последния мач от квалификациите - резонно, днешният сблъсък е акцент в програмата на „Еврофутбол". Според ставките на букмейкърската къща за Краен изход домакините ще играят силно пред феновете си на стадиона в Дъблин, което им дава и предимство от 2.30 срещу 2.59 за гостите и 2.50 за равенство. При все това, фаворит „да вземе паспорт" за Русия следващата година е именно тимът на Оге Харейде с коефициент 1.39 срещу 2.05 за Ейре за залога „Кой ще отстрани съперника си?", включващ представянето на двата отбора в квалификационния етап. За Първи голмайстор пък „Еврофутбол" фаворизира ирландецът, играещ за Уест Бромич Албиън, Шейн Патрик Лонг с 5.50 Още информация за останалите претенденти може да намерите тук.

След зрелищни и трудни сблъсъци, в които Григор Димитров преодоля Доминик Тийм, а Давид Гофен „взриви" невероятният Рафа Надал, „Еврофутбол" обръща специално внимание на предстоящата битка между тях, като Гришо е с предимство пред белгиеца: 1.41 срещу 2.00. Според ставката от 1.66 за „Първи сет/Краен изход" двубоят най-вероятно ще завърши 1/1 в два сета (залог за Сбор сетове) - с 1.43. Повече информация за срещата от 15.11.2017 г. може да намерите тук. Букмейкърската къща „пренареди" коефициентите за победител в турнира след отказването на контузеният Надал и картинката понастоящем изглежда така: фаворит е Роджър Федерер с 1.30, а Григор е на втора позиция, заедно с Александър Зверев и ставка от 5.50. Ето още от акцентите в програмата на „Еврофутбол" от предстоящите дни:
Германия - Франция, приятелски, тук Сингъл, Live, ТОП „1"-2.07 „Х"-2.80 „2"-2.65
Англия - Бразилия, приятелски, тук Сингъл, Live, ТОП „1"-3.60 „Х"-2.90 „2"-1.70
Австралия - Хондурас, СКЛ, тук Сингъл, Live, ТОП „1"-1.42 „Х"-3.18 „2"-5.50
Перу - Нова Зеландия, СКЛ, тук Сингъл, Live, ТОП „1"-1.13 „Х"-4.30 „2"-11.50
Информация за всички спортни срещи с българско участие може да намерите тук.
Продължаваме с Добрите новини в „Еврофутбол" - успехите на участниците на букмейкърската къща повишиха настроението в букмейкърските пунктове в цялата страна. Ето няколко примера: атрактивните футболни коефициенти „почерпиха" десетки, като двама играчи могат да се похвалят с наистина добри попадения - в събота, 11.11., един от Варна взе 6939,59 лева с талон за 2 лв. и права колонка от шест мача, а друг - 3175,60 лева със 77 лева за система 6, 7 и 8 от 8 срещи за Краен изход. Феновете на СПОРТМАКС също „избиха рибата" - в събота шуменец прибра 3177 лева за крайния изход на единия от мачовете, а друг - от Ямбол, си тръгна с 2454 лева от Секунда на 1-ви гол. Вчера, 13.11., пък участник от Гълъбово получи същата сума от същия вид залог, но за различен мач.
30-те срещи от МАКСГОЛ, които „Еврофутбол" обяви в началото на седмицата може да намерите тук. Суперджакпот 15 вече е на стойност 74 582 лева, а срещите от него можете да намерите тук. 16 617 лева пък очакват онези участници, които искат да изпробват късмета си върху 13-те срещи от Джакпот 13.
