•  GBP / BGN 2.2757
  •  CHF / BGN 2.0011
  • Времето:  София 9°C

Две „български“ загуби в Лигата на конференциите

/КРОСС/  Два отбора с българи в съставите си загубиха първите си мачове от третия предварителен кръг на Лигата на конференциите. Сепси с Радослав Димитров отстъпи у дома с 1:3 срещу шведския Юргорден. Янис Карабельов и Кишварда отнесоха 3 гола при гостуването си на Мьолде в Норвегия.

Радослав Димитров започна титуляр за Сепси и игра през всички 90 минути. Гостите от Швеция вкараха първи гол чрез Едварсен от дузпа в 26-ата минута, а Асоро удвои в 31-ата. Третото попадение в срещата отново бе дело на Асоро в 54-ата минута.

Сепси върна един гол чак в 79-ата минута, когато точен бе Тудорие. В Норвегия Кишвадра и Ясин Карабельов нямаха шанс. Българинът бе титуляр и остана на терена в 72-ата минута. Малко преди това Хусайн бе отбелязал първия гол в 63-ата минута, а в рамките на 60 секунди отбелязаха още две попадения. В 81-ата се разписа Фофана, а в 82-ата Линес.