•  GBP / BGN 2.2794
  •  CHF / BGN 2.0019
  • Времето:  София 16°C

Втора загуба за България! Унгарците ни нокаутираха за едно полувреме

/КРОСС/ България загуби от Унгария с 0:3 на "Пушкаш Арена" втората си среща от група G от европейските квалификации. Балинт Вечей откри резултата в седмата минута, пращайки топката в българската мрежа с изстрел отблизо. Доминик Собослай покачи на 2:0 с перфектен удар от фаул в 26-ата минута. В 40-ата минута Мартин Адам завърши бърза акция на маджарите за 3:0.

В другата среща от нашата група: Черна гора - Сърбия 0:2.

В класирането начело е Сърбия с 6т, пред Унгария и Черна гора с по 3. Последни са Литва и България с 0 точки.