• 23 Юни 2025 |
  •  USD / BGN 1.6985
  •  GBP / BGN 2.2910
  •  CHF / BGN 2.0774
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Уикендът носи жеги, дъжд и гръмотевици

Уикендът носи жеги, дъжд и гръмотевици
Има предпоставки за летни гръмотевични бури с риск от градушка

/КРОСС/ В следващите 7-8 дни времето ще е неустойчиво с предпоставки за летни гръмотевични бури с риск от градушка. В събота условия за такива процеси следобед и вечерта ще има в Западна България, а в неделя зоната на неустойчивост ще обхване и централните райони на страната.

Започналото захлаждане ще продължи с бавни темпове - в събота дневните температури ще са в интервала 33-38 градуса, в неделя - с градус по-ниски.

Предстоящата седмица ще е динамична и времето ще следва обичаен летен ритъм с повече слънце до обяд и развиващи се локални гръмотевични процеси следобед и вечерта.

Температурите постепенно ще се понижават, но ще останат със стойности около обичайните за месец юли.

 

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай
  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2025 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.