• 19 Септ 2025 | 00:34:35
  •  USD / BGN 1.6550
  •  GBP / BGN 2.2533
  •  CHF / BGN 2.0961
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Овладян е пожарът над костинбродското село Опицвет

Овладян е пожарът над костинбродското село Опицвет

/КРОСС/ Втора безсънна нощ за жителите на няколко населени места в Костинбродско. Вчера в следобедните часове огънят отново се разгоря този път в района на село Опицвет.

Екипи на пожарната заедно с доброволци се включиха в гасенето на пожара и останаха на място през цялата нощ.

Данни за пострадали хора няма, огънят също е овладян, заявиха от пожарната.

Не такава беше ситуацията вчера, в следобедните часове огънят отново се разгоря и обхвана борова гора. Пламъците се разпространиха бързо и застрашиха намираща се наблизо помпена станция с питейната вода на село Опицвет.

Готови да се евакуират бяха и деца от детския онкоцентър. За щастие до такава ситуация не се стигна и огънят беше овладян.

Екип на пожарната и доброволци рамо до рамо гасяха във вчерашният ден и останаха през тази нощ на дежурство.

 

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2025 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.